Styczniowe warsztaty w Szczecinie

Serdecznie zapraszamy na warsztaty do Szczecina w dniach 24-26.01.2019 24-25.01.2019 KREOWANIE OBFITOŚCI 1st.   Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich nieograniczonych możliwości, istnieje (...)

więcej

Styczniowe warsztaty w Warszawie

Serdecznie zapraszamy w dniach 11-13.01.2019 na warsztaty do Warszawy      11.01.2019 Kwantowa Szkoła Kreacji - wprowadzenie do teorii kwantowej WYJĄTKOWA OFERTA - płacisz tylko 150 zł zamiast 350 zł ! Po raz pierwszy oferujemy możliwość skorzystania z jednodniowego warsztatu, (...)

więcej

Przedsprzedaż nowej książki wstrzymana z powodu wyjazdu do Peru!

 !  PRZEDSPRZEDAŻ NOWEJ KSIĄŻKI KATARZYNY ŚWISTELNICKIEJ WSTRZYMANA Z POWODU WYJAZDU DO PERU !     "Interaktywne Platformy Transformacji Rekonfiguracja"   Osoby, które zakupiły książkę w przedsprzedaży, mają gwarancję otrzymania jej w pierwszej kolejności.  Dodatkowo osoby te otrzymają voucher o wartości (...)

więcej

Warsztaty w Krakowie!

Kreowanie Obfitości 1st. Masz problem z zaistnieniem obfitości wokół Ciebie? Innymi słowy, zbyt mało zarabiasz, nie lubisz swojej pracy albo masz mało fajnych przyjaciół... A może nie masz ich wcale. Bliskie relacje też pozostawiają wiele do życzenia.. Czy wiesz, że (...)

więcej

Warsztaty w Warszawie!

  Zapraszamy na klasyczne warsztaty Kwantowej Kreacji I, II, III i IV stopnia, z wykorzystaniem wewnętrznej mocy oraz przy pomocy dwupunktu i innych sposobów kreacji. Wyznacznikiem dzisiejszych czasów jest możliwość szybkiego kreowania z poziomu energii punktu zerowego. Dlatego tak ważna (...)

więcej

Wkrótce przedsprzedaż nowej książki!

Niebawem przedsprzedaż nowej książki Katarzyny Świstelnickiej! „Książka, którą trzymasz w rękach, jest wielowymiarowym przesłaniem do każdego, kto jest gotów do zmiany wizji samego siebie. Wszystko, czego do tej pory doświadczyliśmy, powstało w umyśle. Informacyjny przekaz obecnie dostępnej, nowej wibracji jest (...)

więcej

Ostatnie 2 miejsca na wyprawę do Peru!

Już w listopadzie wyruszamy na kolejną duchową wyprawę do Peru/Machu Picchu. Chcesz przeżyć przygodę życia? Zostały jeszcze dwa wolne miejsca! Czego szukamy w Peru? Duchowości, transformacji, rozwiązania problemów, piękna, prawdy, przekazów, utrwalenia kosmicznych rezonansów. Grupa już ma bilety, ale możesz (...)

więcej

Audiobook

  Mamy niespodziankę dla osób, które nie przeczytały jeszcze książki Katarzyny Świstelnickiej "Magiczny Dwupunkt". Zwłaszcza dla tych, którzy po prostu nie mają czasu :) Udostępniliśmy audiobook rozdziałami. Możecie pobrać ten, który Was interesuje i w łatwy sposób dowiedzieć się np. (...)

więcej

Kwantowa Szkoła Kreacji w Warszawie!

  Ostatnie warsztaty Kwantowej Szkoły Kreacji przed grudniem!Kolejne dopiero za pół roku. Serdecznie zapraszamy do Warszawy!   Zapraszamy na klasyczne warsztaty Kwantowej Kreacji, z wykorzystaniem wewnętrznej mocy oraz przy pomocy dwupunktu i innych sposobów kreacji. Wyznacznikiem dzisiejszych czasów jest możliwość (...)

więcej

Zapraszamy! Codzienne intencje na FB

Obecny czas to czas zmian. Zmian nie tylko w procesach, które dobrze znamy, ale i tych, których nie znamy wcale. Możemy wybrać, czy być bezwolnymi uczestnikami, czy też chcemy mieć wpływ na przyszłość. Nadszedł czas, w którym każdy z nas (...)

więcej

Wakacje z Kwantową Kreacją - OSTATNIE MIEJSCA

  Planujesz wakacje?     Mamy dla Ciebie wyjątkową, niepowtarzalną ofertę spędzenia kilku dni wyjazdowych z SKiSKW programie warsztaty III i IV stopnia, ustawienia aspektowe z dwupunktem, elementy Rosyjskiej Medycyny Informacyjnej oraz Platformy Transformacji® cz. I i II.- NOWOŚĆ!!!Wyżywienie 3 (...)

więcej

Wideorelacja Mariusza z wyjazdu do Peru

Przedstawiamy relację Mariusza Semika - uczestnika III edycji warsztatów w Peru.  IV edycja już 8-20 listopada 2018. Zostały ostatnie miejsca.  Zapisy kontakt@dwupunkt.com lub formularz kontaktowy w zakładce Terminy.  Zapraszamy!  

więcej

Warsztaty w Katowicach!

Kreowanie Obfitości 1st. Masz problem z zaistnieniem obfitości wokół Ciebie? Innymi słowy, zbyt mało zarabiasz, nie lubisz swojej pracy albo masz mało fajnych przyjaciół... A może nie masz ich wcale. Bliskie relacje też pozostawiają wiele do życzenia... Czy wiesz, że (...)

więcej

Trwają zapisy na nowy termin wyjazdu do Peru!

  Nowy termin wyjazdu na warsztaty Duchowa Tradycja Inków w Cusco/Peru!Ilość miejsc bardzo ograniczona, decyduje kolejność wpłat.   Zapraszamy! 8-20 LISTOPADA 2018       Cusco jest dawną stolicą Imperium Inków i punktem wypadowym na Machu Picchu i do Św. (...)

więcej

Warsztaty w Poznaniu!

Najbliższe warsztaty odbędą się już 10 - 11.05 w Poznaniu!    Kreowanie Obfitości st. 1  Masz problem z zaistnieniem obfitości wokół Ciebie? Innymi słowy, zbyt mało zarabiasz, nie lubisz swojej pracy albo masz mało fajnych przyjaciół... A może nie masz (...)

więcej

NOWY TERMIN! IPT® w Warszawie

Najnowszy termin Platform Transformacji® już dostępny! Interaktywne Platformy Transformacji®  w dniach 09-10.06 w Warszawie!    Podczas nowych, DWUDNIOWYCH warsztatów Interaktywne Platformy Transformacji® przedstawimy kolejne trzy Platformy (do tej pory prezentowaliśmy dziesięć) i nowatorskie ćwiczenia do nich.Dwudniowa, zmieniona formuła obejmie więcej (...)

więcej

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...