Zapraszamy na Festiwal StressOff w Szczecinie!

Kochani, już 19 września jesteśmy prelegentami Festiwalu StressOff w Szczecinie. Zapraszamy na nasz bezpłatny wykład o godzinie 14.45 w sali A. Prowadzimy także część warsztatową pt: Kwantowe narzędzia transformacji osobistej, ale na nią wszystkie bilety zostały już wyprzedane. Adres Festiwalu: (...)

więcej

Nadchodzące tematy Kwantowej Szkoły Duchowej- uwaga, rysunek automatyczny!

Nadchodzący temat na 6 spotkanie,15.09.2020:   - Jaka jest Twoja gotowość do przekroczenia paradygmatu 3D?Głęboka infiltracja własnej podświadomości.       UWAGA!   Zamiast zapraszać Państwa na  jednodniowy warsztat w cenie 360 zł, postanowiliśmy zaprezentować rysunek automatyczny na 7 (29.09) (...)

więcej

Interaktywne Platformy Transformacji® już od 9.09

         Już od dziś, 09.09.2020 spotykamy się "na żywo" on-line na Platformach Transformacji®. Nie znamy innego tak holistycznego warsztatu. Najnowsze informacje na bieżąco odkodowywane z przekazu od istot z wyższych wymiarów, medytacje, muzyka solfeżowa, ćwiczenia. Przekaz odebrała (...)

więcej

Medytacje Kryształowe już dostępne

    Ludzkość jest w trakcie rekonfiguracji swojego DNA, na co wpływ ma coraz bardziej obniżające się natężenie pola magnetycznego Ziemi i co za tym idzie, zwiększone promieniowanie kosmiczne (w tym słoneczne).Krystaliczne Pole Jedności wzywa nas do zwiększenia naszej świadomości i przypomnienia (...)

więcej

Ruszyły zapisy na Interaktywne Platformy Transformacji® ON-LINE. Zaczynamy 9 września!

Po dużym sukcesie warsztatów w formie on-line pragniemy Was zaprosić na trzecią odsłonę                                                        (...)

więcej

Kwantowa Szkoła Duchowa - nadchodzące tematy

Spotkania w ramach Kwantowej Szkoły Duchowej ruszyły pełną parą. Za nami cztery inspirujące godziny, podczas których rozmawialiśmy już o Erze Wodnika (transformacja wzorca braku rezonansu z mocą) i  DZIWNYM czasie "pandemii" - czym jest dla Ciebie teraz? Transformacja wzorca lęku przed (...)

więcej

Druga edycja Konkursowego Lata!

    Pamiętacie ubiegłoroczne Konkursowe Lato z SKiSK? Przesyłaliście nam wtedy Wasze prace związane ze Słońcem. Główną wygraną było bezpłatne uczestnictwo w naszych warsztatach. Wygrała wtedy praca Magdy, którą zaprosiliśmy do Warszawy na kurs. Dzisiaj mamy inny pomysł i jak (...)

więcej

Nowy warsztat!

    W naszej niespożytej kreatywności stworzyliśmy najnowszy warsztat (już wcześniej zapowiadaliśmy, że pracujemy nad kilkoma nowymi projektami), który w całości odbywa się w rzeczywistości pięciowymiarowej Lemurii i/lub Atlantydy. W naszej wędrówce przez czas i przestrzeń reaktywuje się w nas (...)

więcej

Rusza Kwantowa Szkoła Duchowa!

    W odpowiedzi na zapotrzebowanie wielu osób, które wyrażały pragnienie kontynuowania spotkań z Platformami Transformacji® powstała Kwantowa Szkoła Duchowa. Mniej oficjalnie nazwaliśmy ją Szkołą Szybkiego Reagowania ;) Platformy są pomocne przy interpretacji aktualnych wydarzeń widzianych z poziomu tak zwanej "wyższej (...)

więcej

Lipcowe warsztaty Dwupunktu

    ZAPISY: PIOTR@DWUPUNKT.COM

więcej

Cztery stopnie Dwupunktowej Szkoły Kreacji w Krakowie- 09-12.07.2020 KRAKÓW

    Wciąż wiele osób odczuwa potrzebę wkroczenia na kwantową ścieżkę, aby nauczyć się korzystać z prostych narzędzi transformacji. Te warsztaty pozwolą Ci wyjść poza Twoją codzienną rzeczywistość, by odnaleźć się w świecie niezwykłych możliwości. Wydawałoby się, że dostęp do (...)

więcej

Warsztaty Dwupunktowej Szkoły Kreacji w Olsztynie 23-26.07.2020

    Wciąż wiele osób odczuwa potrzebę wkroczenia na kwantową ścieżkę, aby nauczyć się korzystać z prostych narzędzi transformacji. Te warsztaty pozwolą Ci wyjść poza Twoją codzienną rzeczywistość, by odnaleźć się w świecie niezwykłych możliwości. Wydawałoby się, że dostęp do (...)

więcej

Wspólna medytacja 20.06.2020 o godz. 21.00

  Nasz związek ze Słońcem zawsze był szczególny. Atlanci, Lemurianie, Inkowie i inne cywilizacje na przestrzeni dziejów – wszyscy oni wiedzieli, jak korzystać z mocy Źródła. Czas zatacza koło. Przypominamy sobie  coraz więcej. Re-aktywujemy nasze połączenia, co będzie miało niewyobrażalne (...)

więcej

Nowe warsztaty w przygotowaniu

  W przygotowaniu kurs „Kryształy Lemurii i Atlantydy”   Kurs odbywa się w całości w rzeczywistości 5D i kolejnych.   Ludzkość nie uniknie przesunięcia swojej świadomości w kierunku wyżej wibrującej rzeczywistości.   Świat, do którego zmierzamy jest nam znany z (...)

więcej

Promocja na Dzień Matki

Kochana Mamo! Jesteś Doskonałą Całością i Mądrością. Wykorzystuj te dary, by podtrzymywać swoje szczęśliwe istnienie. Ta książka może stać się Twoim przyjacielem, kiedy nadejdą chwile zwątpienia. Napisała ją kobieta, matka dwóch już dorosłych synów i nauczycielka mechanizmów stojących za kwantową (...)

więcej

Już od 22 maja Platformy on-line INTENSIVE

            Po dużym sukcesie naszego pierwszego kursu On-line Platform Transformcji® proponujemy drugi kurs w wersji Intensive.                                         (...)

więcej

Ruszyły zapisy na Interaktywne Platformy Transformacji® ON-LINE. Zaczynamy 4 maja!

Interaktywne Platformy Transformacji® to warsztat oparty na przekazie z roku 2015, a także tytuł książki Katarzyny Świstelnickiej.Przekaz dotyczy naszej przyszłości i pochodzi od Istot przebywających w wyższych wymiarach.Platformy® są to obszary ludzkiej, zmieniającej się stale, świadomości. Pierwszych dziewięć Platform® dotyczy (...)

więcej

Odrodzenia (w) nas

  Patrzymy do przodu, do góry, w głąb i co najwyżej na boki  Wiemy, że wszystko dzieje się dla naszego najwyższego dobra   Odradza się Ziemia i my wraz z nią. Dobro codzienne powraca. Nie w strukturach, lecz w nas. A (...)

więcej

Platformy on-line

Kochani,   I na nas przyszedł czas, żeby zaproponować Wam spotkania on-line. Długo się przed tym broniliśmy, ponieważ wiemy, jaką potężną wartością są spotkania na żywo. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że całkowita utrata kontaktu z przekazem Platform® nie (...)

więcej

ZŁOTA MEDYTACJA już dostępna w internecie!

Po półtora roku dołączania pięknej Złotej Medytacji do książki Katarzyny Świstelnickiej "Interaktywne Platformy Transformacji" w formie płyty postanowiliśmy podarować ją wszystkim, którzy poczują, że praca ze Złotym Światłem jest dla nich ważna. Najwyższa wibracja Złotego Światła uzdrawia, regeneruje, odmładza i (...)

więcej

Rozdajemy 50 egzemplarzy pierwszego wydania "Magicznego dwupunktu"

„I tylko przez senwyciągam ręce- to mnie nie budzi,nie chcę nic więcej –bo wiem, że jestemw nieskończoności,w morzu miłoścido ludzi.” Czesław Niemen „Nim przyjdzie wiosna”     Kochani,czas na drugą niespodziankę  Pozostało nam trochę egzemplarzy poczytnych książek Katarzyny Świstelnickiej „Magiczny (...)

więcej

Na Facebooku trwa nasza bezprecedensowa akcja pozostania w wysokiej wibracji miłości i radości

Kochani,  łączymy się codziennie o godz. 21.00 z intencją, którą będziemy publikować tu, w tym wpisie. Nie musisz być na facebooku, aby się do nas przyłączyć.   Co należy zrobić? Codziennie o 21 (lub innej, wygodnej dla Ciebie porze) znajdź (...)

więcej

Wiosenna promocja

Optymistyczny wydźwięk tej książki porusza każdą ważną strunę w nas. Dowiadujemy się z niej, że w sposób naturalny jesteśmy zawsze dobrzy i piękni, tylko o tym zapomnieliśmy. Żeby to odkryć ponownie, wystarczy rozumieć zmiany zachodzące obecnie we wszystkich ludziach na (...)

więcej

Warsztaty w Poznaniu

  12.03.2020 KWANTOWA SZKOŁA KREACJI  (I STOPIEŃ)  Poznasz prosty dwupunkt na poziomie pracy z intencją, dowiesz się, w jakim zakresie mechanika kwantowa tłumaczy, czym jest efekt obserwatora i czy świat materii jest determinantą naszego życia. Nauczysz się łatwo wchodzić w (...)

więcej

Nowość- sesje indywidualne on-line

Pole (kwantowe) oferuje nieskończoną ilość rozwiazań Twojego problemu. Fale Twojego doświadczenia powielają się holograficznie i mogą powodować stan rzeczy, który pragniesz zmienić. Podczas godzinnej sesji wykorzystujemy wszelkie możiwe narzędzia kwantowe. Oprzyj się na naszym doświadczeniu.   Sesja online (poprzez skype (...)

więcej

Warsztaty Dwupunktowej Szkoły Kreacji w Warszawie

  Szanowni Państwo, W związku z zaistniałą sytuacją (odwołane loty, zamknięty hotel, utrudniona komunikacja międzynarodowa i krajowa, a także administracyjne zalecenia sanitarne) z przykrością odwołujemy nasze warsztaty w Warszawie w dniach 28-30.03.2020 (sobota-poniedziałek). Jednocześnie informujemy, iż intensywnie pracujemy nad szkoleniami (...)

więcej

Zrób prezent swoim Bliskim!

    Nie wiesz, w jaki sposób przyczynić się do rozwoju osobistego i duchowego Twoich Bliskich i znajomych? Możesz wykupić dla nich w prezencie Voucher dofinansowujący udział w dowolnych, organizowanych przed nas, warsztatach, włączając w to wyprawy duchowe (Peru, Bośnia) (...)

więcej

NOWOŚĆ- trzydniowy warsztat Platform w Szczecinie 28.02-01.03.2020

  28.02-01.03.2020 SZCZECIN   Interaktywne Platformy Transformacji® to warsztat oparty na przekazie z roku 2016, a także tytuł książki Katarzyny Świstelnickiej.Przekaz dotyczy naszej przyszłości i pochodzi od Istot przebywających w wyższych wymiarach.Platformy® są to obszary ludzkiej, zmieniającej się stale, świadomości. Pierwszych (...)

więcej

One love - walentynkowa promocja na książkę "Interaktywne Platformy Transformacji"

      Czy miłość może prowadzić? Tak! Wystarczy jej się poddać.Z okazji Święta Miłości przygotowaliśmy promocję walentynkową na książkę"Interaktywne Platformy Transformacji" "Piękny jest czas, gdy pozwalamy sprawom po prostu się dziać, bez naciskania, prób zawracania rzeki kijem czy płynięcia pod prąd. (...)

więcej

NOWOŚĆ- trzydniowy warsztat Platform w Gdańsku

14-16.02.2020 GDAŃSK   Interaktywne Platformy Transformacji® to warsztat oparty na przekazie z roku 2016, a także tytuł książki Katarzyny Świstelnickiej.Przekaz dotyczy naszej przyszłości i pochodzi od Istot przebywających w wyższych wymiarach.Platformy® są to obszary ludzkiej, zmieniającej się stale, świadomości. Pierwszych (...)

więcej

NOWOŚĆ- trzydniowy warsztat Platform we Wrocławiu

31.01-02.02.2020   Interaktywne Platformy Transformacji® to warsztat oparty na przekazie z roku 2016, a także tytuł książki Katarzyny Świstelnickiej.Przekaz dotyczy naszej przyszłości i pochodzi od Istot przebywających w wyższych wymiarach.Platformy® są to obszary ludzkiej, zmieniającej się stale, świadomości. Pierwszych dziewięć (...)

więcej

Mikołajkowa niespodzianka

  Kochani, uprzejmie przypominamy, że zaczął się gorący okres grudniowo-mikołajkowo-świąteczny, co rodzi implikacje w postaci czasem utrudnionych dostaw kurierskich. Otrzymaliśmy informację od naszej formy kurierskiej, że przez cały grudzień mogą być opóźnienia w dostawach, dlatego jeśli planujecie zakup książek Katarzyny (...)

więcej

Nasz Black Friday jest złoty!

    Promocja na "Magiczny dwupunkt" i "Interaktywne Platformy Transformacji". Nasz Black Friday jest złoty! Nie przeocz tej okazji! Promocja trwa od 29.11.2019, godz. 00.01 do 1.12.2019, godz. 23.59.   Książki w wyjątkowo niskich cenach kupisz TU  

więcej

Warsztaty kwantowej szkoły kreacji I-IV stopień w Warszawie

Zapraszamy na klasyczne warsztaty Kwantowej Kreacji I, II, III i IV stopnia, z wykorzystaniem wewnętrznej mocy oraz przy pomocy dwupunktu i innych sposobów kreacji. Wyznacznikiem dzisiejszych czasów jest możliwość szybkiego kreowania z poziomu energii punktu zerowego. Dlatego tak ważna jest świadomość (...)

więcej

NOWOŚĆ- trzydniowy warsztat Platform w Warszawie

Interaktywne Platformy Transformacji® to warsztat oparty na przekazie z roku 2016, a także tytuł książki Katarzyny Świstelnickiej.Przekaz dotyczy naszej przyszłości i pochodzi od Istot przebywających w wyższych wymiarach.Platformy® są to obszary ludzkiej, zmieniającej się stale, świadomości. Pierwszych dziewięć Platform® dotyczy (...)

więcej

RUSZYŁA SPRZEDAŻ NOWEJ EDYCJI MAGICZNEGO DWUPUNKTU

Od jakiegoś czasu tu i ówdzie zapowiadaliśmy niespodziankę i oto ona! Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że właśnie ukazała się nowa, poprawiona wersja bestsellerowej książki Katarzyny Świstelnickiej pod tytułem „Magiczny Dwupunkt. Kwantowe uzdrawianie świadomością”. Zmiana dotyczy zarówno treści (czyli przekazu), jak (...)

więcej

W naszym sklepie ceny spadają jak jesienne liście!

  O naszych klientów dbamy o każdej porze roku, oferując najróżniejsze promocje książek napisanych przez Katarzynę Świstelnicką. Nasza jesiennna promocja dotyczy pakietu książek "Interaktywne Platformy Transformacji" oraz nowego, poprawionego wydania "Magicznego Dwupunktu" i trwa tylko 10 dni.   Książki można (...)

więcej

Warsztaty w Szczecinie 19-21.10.2019

  Zapraszamy na klasyczne warsztaty Kwantowej Kreacji I, II i III stopnia, z wykorzystaniem wewnętrznej mocy oraz przy pomocy dwupunktu i innych sposobów kreacji. Wyznacznikiem dzisiejszych czasów jest możliwość szybkiego kreowania z poziomu energii punktu zerowego. Dlatego tak ważna jest świadomość (...)

więcej

Wielki finał Konkursowego Lata!

  Mamy początek września. Konkursowe lato za nami. Rozdaliśmy wiele cennych nagród, w tym aż dwa darmowe udziały w dwudniowych warsztatach. Pierwsza zwyciężczyni, Mirosława B., urzekła nas swoim zdjęciem słońca i uczestniczyła już w Kreowaniu Obfitości w Warszawie.  Kolejna praca, (...)

więcej

Warsztaty w Krakowie 03-06.10.2019

AKTUALNOŚCI Warsztat w Krakowie 03-06.10.2019   04-05.04.2019 Kreowanie Obfitości   Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich nieograniczonych możliwości, istnieje przestrzeń, która dba o (...)

więcej

Tak niskiej ceny jeszcze nie było!

        Szanowni Państwo, u nas rewolucja. Totalna wyprzedaż kultowej książki z zakresu Metody dwupunktowej autorstwa Katarzyny Świstelnickiej. Dlaczego? To niespodzianka..   Nie wahaj się więc, skorzystaj z przeceny, może jako prezent dla kogoś pod choinkę? Co z (...)

więcej

Konkursowe lato!

Kochani, z ogromną przyjemnością ogłaszamy Konkursowe Lato! Pierwszy z konkursów startuje już dziś. Na zwycięzcę czeka niezwykła nagroda- udział w dwudniowych warsztatach Kreowania Obfitości! Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? W terminie od 28.06.2019 do 15.07.2019 dokonaj zakupu (...)

więcej

GRUPOWA MISTYCZNA WYPRAWA DO BOŚNIACKIEJ DOLINY PIRAMID- JESTEŚMY PIERWSI W POLSCE!

    14-21.09.2019       Instytut Świadomości Kwantowej SKiSK Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński zapraszają do Bośni na duchowe wyprawy . Fantastyczny wyjazd do najwyższych i najstarszych piramid na Ziemi, odnalezionych w Europie! Uzdrawianie, transformacja, odczucie jedności ze wspierającymi (...)

więcej

Najnowsza książka Katarzyny Świstelnickiej

Zapoznaj się z niezwykłym przekazem Interaktywnych Platform Transformacji®.                                                   "(...) Miłość bezwarunkowa jest odczuciem, informacją i wiecznym (...)

więcej

Majowe warsztaty w Poznaniu

  Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich nieograniczonych możliwości, istnieje przestrzeń, która dba o przepływ, obfitość i co za tym idzie, spełnienie, we (...)

więcej

Warsztat w Gdańsku 04-07.04.2019

  04-05.04.2019 Kreowanie Obfitości   Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich nieograniczonych możliwości, istnieje przestrzeń, która dba o przepływ, obfitość i co za (...)

więcej

13-14.04.2019 Warsztat w Warszawie

Jak czarować rzeczywistość? Jak odwołać się do Mocy? Gdzie ona jest? Jak poszerzyć widzenie? Jak poszerzyć słyszenie? Jak zaufać czuciu? Skąd wiadomo, czy to nie podpowiedzi umysłu? Czemu umysł już nie powinien zarządzać? Co z tego wynika? Za czym podążyć? (...)

więcej

Wraz z wiosną pozwól rozkwitnąć Twojej Prawdziwej Naturze

  Witajcie kochani! Po wczorajszej, mocnej energetycznie równonocy witamy dziś wiosnę nie tylko kalendarzową, ale też tę w naszych sercach. Nie zapominamy o Was i mamy dla Was prezent! Tym razem ponowna krótka promocja cenowa na książkę Katarzyny Świstelnickiej "Interaktywne (...)

więcej

Marcowe warsztaty w Łodzi

Serdecznie zapraszamy na warsztaty do Łodzi w dniach   14-17.03.2019 14-15.01.2019 KREOWANIE OBFITOŚCI 1st.   Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich nieograniczonych możliwości, (...)

więcej

Lutowe warsztaty we Wrocławiu

  Serdecznie zapraszamy na warsztaty do Wrocławia w dniach 14-17.02.2019   14-15.02.2019 KREOWANIE OBFITOŚCI 1st.     Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich (...)

więcej

Styczniowe warsztaty w Szczecinie

Serdecznie zapraszamy na warsztaty do Szczecina w dniach 24-27.01.2019 24-25.01.2019 KREOWANIE OBFITOŚCI 1st.   Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich nieograniczonych możliwości, istnieje (...)

więcej

Styczniowe warsztaty w Warszawie

Serdecznie zapraszamy w dniach 11-13.01.2019 na warsztaty do Warszawy      11.01.2019 Kwantowa Szkoła Kreacji - wprowadzenie do teorii kwantowej WYJĄTKOWA OFERTA - płacisz tylko 150 zł zamiast 350 zł ! Po raz pierwszy oferujemy możliwość skorzystania z jednodniowego warsztatu, (...)

więcej

Warsztaty w Krakowie!

Kreowanie Obfitości 1st. Masz problem z zaistnieniem obfitości wokół Ciebie? Innymi słowy, zbyt mało zarabiasz, nie lubisz swojej pracy albo masz mało fajnych przyjaciół... A może nie masz ich wcale. Bliskie relacje też pozostawiają wiele do życzenia.. Czy wiesz, że (...)

więcej

Warsztaty w Warszawie!

  Zapraszamy na klasyczne warsztaty Kwantowej Kreacji I, II, III i IV stopnia, z wykorzystaniem wewnętrznej mocy oraz przy pomocy dwupunktu i innych sposobów kreacji. Wyznacznikiem dzisiejszych czasów jest możliwość szybkiego kreowania z poziomu energii punktu zerowego. Dlatego tak ważna (...)

więcej

Wkrótce przedsprzedaż nowej książki!

Niebawem przedsprzedaż nowej książki Katarzyny Świstelnickiej! „Książka, którą trzymasz w rękach, jest wielowymiarowym przesłaniem do każdego, kto jest gotów do zmiany wizji samego siebie. Wszystko, czego do tej pory doświadczyliśmy, powstało w umyśle. Informacyjny przekaz obecnie dostępnej, nowej wibracji jest (...)

więcej

Ostatnie 2 miejsca na wyprawę do Peru!

Już w listopadzie wyruszamy na kolejną duchową wyprawę do Peru/Machu Picchu. Chcesz przeżyć przygodę życia? Zostały jeszcze dwa wolne miejsca! Czego szukamy w Peru? Duchowości, transformacji, rozwiązania problemów, piękna, prawdy, przekazów, utrwalenia kosmicznych rezonansów. Grupa już ma bilety, ale możesz (...)

więcej

Audiobook

  Mamy niespodziankę dla osób, które nie przeczytały jeszcze książki Katarzyny Świstelnickiej "Magiczny Dwupunkt". Zwłaszcza dla tych, którzy po prostu nie mają czasu :) Udostępniliśmy audiobook rozdziałami. Możecie pobrać ten, który Was interesuje i w łatwy sposób dowiedzieć się np. (...)

więcej

Kwantowa Szkoła Kreacji w Warszawie!

  Ostatnie warsztaty Kwantowej Szkoły Kreacji przed grudniem!Kolejne dopiero za pół roku. Serdecznie zapraszamy do Warszawy!   Zapraszamy na klasyczne warsztaty Kwantowej Kreacji, z wykorzystaniem wewnętrznej mocy oraz przy pomocy dwupunktu i innych sposobów kreacji. Wyznacznikiem dzisiejszych czasów jest możliwość (...)

więcej

Zapraszamy! Codzienne intencje na FB

Obecny czas to czas zmian. Zmian nie tylko w procesach, które dobrze znamy, ale i tych, których nie znamy wcale. Możemy wybrać, czy być bezwolnymi uczestnikami, czy też chcemy mieć wpływ na przyszłość. Nadszedł czas, w którym każdy z nas (...)

więcej

Wakacje z Kwantową Kreacją - OSTATNIE MIEJSCA

  Planujesz wakacje?     Mamy dla Ciebie wyjątkową, niepowtarzalną ofertę spędzenia kilku dni wyjazdowych z SKiSKW programie warsztaty III i IV stopnia, ustawienia aspektowe z dwupunktem, elementy Rosyjskiej Medycyny Informacyjnej oraz Platformy Transformacji® cz. I i II.- NOWOŚĆ!!!Wyżywienie 3 (...)

więcej

Wideorelacja Mariusza z wyjazdu do Peru

Przedstawiamy relację Mariusza Semika - uczestnika III edycji warsztatów w Peru.  IV edycja już 8-20 listopada 2018. Zostały ostatnie miejsca.  Zapisy kontakt@dwupunkt.com lub formularz kontaktowy w zakładce Terminy.  Zapraszamy!  

więcej

Warsztaty w Katowicach!

Kreowanie Obfitości 1st. Masz problem z zaistnieniem obfitości wokół Ciebie? Innymi słowy, zbyt mało zarabiasz, nie lubisz swojej pracy albo masz mało fajnych przyjaciół... A może nie masz ich wcale. Bliskie relacje też pozostawiają wiele do życzenia... Czy wiesz, że (...)

więcej

Trwają zapisy na nowy termin wyjazdu do Peru!

  Nowy termin wyjazdu na warsztaty Duchowa Tradycja Inków w Cusco/Peru!Ilość miejsc bardzo ograniczona, decyduje kolejność wpłat.   Zapraszamy! 8-20 LISTOPADA 2018       Cusco jest dawną stolicą Imperium Inków i punktem wypadowym na Machu Picchu i do Św. (...)

więcej

Warsztaty w Poznaniu!

Najbliższe warsztaty odbędą się już 10 - 11.05 w Poznaniu!    Kreowanie Obfitości st. 1  Masz problem z zaistnieniem obfitości wokół Ciebie? Innymi słowy, zbyt mało zarabiasz, nie lubisz swojej pracy albo masz mało fajnych przyjaciół... A może nie masz (...)

więcej

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...