W naszym sklepie ceny spadają jak jesienne liście!

  O naszych klientów dbamy o każdej porze roku, oferując najróżniejsze promocje książek napisanych przez Katarzynę Świstelnicką. Nasza jesiennna promocja dotyczy pakietu książek "Interaktywne Platformy Transformacji" oraz nowego, poprawionego wydania "Magicznego Dwupunktu" i trwa tylko 10 dni.   Książki można (...)

więcej

Warsztaty w Szczecinie 19-21.10.2019

  Zapraszamy na klasyczne warsztaty Kwantowej Kreacji I, II i III stopnia, z wykorzystaniem wewnętrznej mocy oraz przy pomocy dwupunktu i innych sposobów kreacji. Wyznacznikiem dzisiejszych czasów jest możliwość szybkiego kreowania z poziomu energii punktu zerowego. Dlatego tak ważna jest świadomość (...)

więcej

Warsztaty kwantowej szkoły kreacji I-IV stopień w Warszawie

Zapraszamy na klasyczne warsztaty Kwantowej Kreacji I, II, III i IV stopnia, z wykorzystaniem wewnętrznej mocy oraz przy pomocy dwupunktu i innych sposobów kreacji. Wyznacznikiem dzisiejszych czasów jest możliwość szybkiego kreowania z poziomu energii punktu zerowego. Dlatego tak ważna jest świadomość (...)

więcej

RUSZYŁA SPRZEDAŻ NOWEJ EDYCJI MAGICZNEGO DWUPUNKTU

Od jakiegoś czasu tu i ówdzie zapowiadaliśmy niespodziankę i oto ona! Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że właśnie ukazała się nowa, poprawiona wersja bestsellerowej książki Katarzyny Świstelnickiej pod tytułem „Magiczny Dwupunkt. Kwantowe uzdrawianie świadomością”. Zmiana dotyczy zarówno treści (czyli przekazu), jak (...)

więcej

Wielki finał Konkursowego Lata!

  Mamy początek września. Konkursowe lato za nami. Rozdaliśmy wiele cennych nagród, w tym aż dwa darmowe udziały w dwudniowych warsztatach. Pierwsza zwyciężczyni, Mirosława B., urzekła nas swoim zdjęciem słońca i uczestniczyła już w Kreowaniu Obfitości w Warszawie.  Kolejna praca, (...)

więcej

Warsztaty w Krakowie 03-06.10.2019

AKTUALNOŚCI Warsztat w Krakowie 03-06.10.2019   04-05.04.2019 Kreowanie Obfitości   Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich nieograniczonych możliwości, istnieje przestrzeń, która dba o (...)

więcej

Tak niskiej ceny jeszcze nie było!

        Szanowni Państwo, u nas rewolucja. Totalna wyprzedaż kultowej książki z zakresu Metody dwupunktowej autorstwa Katarzyny Świstelnickiej. Dlaczego? To niespodzianka..   Nie wahaj się więc, skorzystaj z przeceny, może jako prezent dla kogoś pod choinkę? Co z (...)

więcej

Konkursowe lato!

Kochani, z ogromną przyjemnością ogłaszamy Konkursowe Lato! Pierwszy z konkursów startuje już dziś. Na zwycięzcę czeka niezwykła nagroda- udział w dwudniowych warsztatach Kreowania Obfitości! Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? W terminie od 28.06.2019 do 15.07.2019 dokonaj zakupu (...)

więcej

GRUPOWA MISTYCZNA WYPRAWA DO BOŚNIACKIEJ DOLINY PIRAMID- JESTEŚMY PIERWSI W POLSCE!

    14-21.09.2019       Instytut Świadomości Kwantowej SKiSK Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński zapraszają do Bośni na duchowe wyprawy . Fantastyczny wyjazd do najwyższych i najstarszych piramid na Ziemi, odnalezionych w Europie! Uzdrawianie, transformacja, odczucie jedności ze wspierającymi (...)

więcej

Nowość- sesje indywidualne on-line

Pole (kwantowe) oferuje nieskończoną ilość rozwiazań Twojego problemu. Fale Twojego doświadczenia powielają się holograficznie i mogą powodować stan rzeczy, który pragniesz zmienić. Podczas godzinnej sesji wykorzystujemy wszelkie możiwe narzędzia kwantowe. Oprzyj się na naszym doświadczeniu.   Sesja online (poprzez skype (...)

więcej

Najnowsza książka Katarzyny Świstelnickiej

Zapoznaj się z niezwykłym przekazem Interaktywnych Platform Transformacji®.                                                   "(...) Miłość bezwarunkowa jest odczuciem, informacją i wiecznym (...)

więcej

Majowe warsztaty w Poznaniu

  Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich nieograniczonych możliwości, istnieje przestrzeń, która dba o przepływ, obfitość i co za tym idzie, spełnienie, we (...)

więcej

Warsztat w Gdańsku 04-07.04.2019

  04-05.04.2019 Kreowanie Obfitości   Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich nieograniczonych możliwości, istnieje przestrzeń, która dba o przepływ, obfitość i co za (...)

więcej

13-14.04.2019 Warsztat w Warszawie

Jak czarować rzeczywistość? Jak odwołać się do Mocy? Gdzie ona jest? Jak poszerzyć widzenie? Jak poszerzyć słyszenie? Jak zaufać czuciu? Skąd wiadomo, czy to nie podpowiedzi umysłu? Czemu umysł już nie powinien zarządzać? Co z tego wynika? Za czym podążyć? (...)

więcej

Wraz z wiosną pozwól rozkwitnąć Twojej Prawdziwej Naturze

  Witajcie kochani! Po wczorajszej, mocnej energetycznie równonocy witamy dziś wiosnę nie tylko kalendarzową, ale też tę w naszych sercach. Nie zapominamy o Was i mamy dla Was prezent! Tym razem ponowna krótka promocja cenowa na książkę Katarzyny Świstelnickiej "Interaktywne (...)

więcej

Marcowe warsztaty w Łodzi

Serdecznie zapraszamy na warsztaty do Łodzi w dniach   14-17.03.2019 14-15.01.2019 KREOWANIE OBFITOŚCI 1st.   Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich nieograniczonych możliwości, (...)

więcej

Lutowe warsztaty we Wrocławiu

  Serdecznie zapraszamy na warsztaty do Wrocławia w dniach 14-17.02.2019   14-15.02.2019 KREOWANIE OBFITOŚCI 1st.     Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich (...)

więcej

Styczniowe warsztaty w Szczecinie

Serdecznie zapraszamy na warsztaty do Szczecina w dniach 24-27.01.2019 24-25.01.2019 KREOWANIE OBFITOŚCI 1st.   Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich nieograniczonych możliwości, istnieje (...)

więcej

Styczniowe warsztaty w Warszawie

Serdecznie zapraszamy w dniach 11-13.01.2019 na warsztaty do Warszawy      11.01.2019 Kwantowa Szkoła Kreacji - wprowadzenie do teorii kwantowej WYJĄTKOWA OFERTA - płacisz tylko 150 zł zamiast 350 zł ! Po raz pierwszy oferujemy możliwość skorzystania z jednodniowego warsztatu, (...)

więcej

Warsztaty w Krakowie!

Kreowanie Obfitości 1st. Masz problem z zaistnieniem obfitości wokół Ciebie? Innymi słowy, zbyt mało zarabiasz, nie lubisz swojej pracy albo masz mało fajnych przyjaciół... A może nie masz ich wcale. Bliskie relacje też pozostawiają wiele do życzenia.. Czy wiesz, że (...)

więcej

Warsztaty w Warszawie!

  Zapraszamy na klasyczne warsztaty Kwantowej Kreacji I, II, III i IV stopnia, z wykorzystaniem wewnętrznej mocy oraz przy pomocy dwupunktu i innych sposobów kreacji. Wyznacznikiem dzisiejszych czasów jest możliwość szybkiego kreowania z poziomu energii punktu zerowego. Dlatego tak ważna (...)

więcej

Wkrótce przedsprzedaż nowej książki!

Niebawem przedsprzedaż nowej książki Katarzyny Świstelnickiej! „Książka, którą trzymasz w rękach, jest wielowymiarowym przesłaniem do każdego, kto jest gotów do zmiany wizji samego siebie. Wszystko, czego do tej pory doświadczyliśmy, powstało w umyśle. Informacyjny przekaz obecnie dostępnej, nowej wibracji jest (...)

więcej

Ostatnie 2 miejsca na wyprawę do Peru!

Już w listopadzie wyruszamy na kolejną duchową wyprawę do Peru/Machu Picchu. Chcesz przeżyć przygodę życia? Zostały jeszcze dwa wolne miejsca! Czego szukamy w Peru? Duchowości, transformacji, rozwiązania problemów, piękna, prawdy, przekazów, utrwalenia kosmicznych rezonansów. Grupa już ma bilety, ale możesz (...)

więcej

Audiobook

  Mamy niespodziankę dla osób, które nie przeczytały jeszcze książki Katarzyny Świstelnickiej "Magiczny Dwupunkt". Zwłaszcza dla tych, którzy po prostu nie mają czasu :) Udostępniliśmy audiobook rozdziałami. Możecie pobrać ten, który Was interesuje i w łatwy sposób dowiedzieć się np. (...)

więcej

Kwantowa Szkoła Kreacji w Warszawie!

  Ostatnie warsztaty Kwantowej Szkoły Kreacji przed grudniem!Kolejne dopiero za pół roku. Serdecznie zapraszamy do Warszawy!   Zapraszamy na klasyczne warsztaty Kwantowej Kreacji, z wykorzystaniem wewnętrznej mocy oraz przy pomocy dwupunktu i innych sposobów kreacji. Wyznacznikiem dzisiejszych czasów jest możliwość (...)

więcej

Zapraszamy! Codzienne intencje na FB

Obecny czas to czas zmian. Zmian nie tylko w procesach, które dobrze znamy, ale i tych, których nie znamy wcale. Możemy wybrać, czy być bezwolnymi uczestnikami, czy też chcemy mieć wpływ na przyszłość. Nadszedł czas, w którym każdy z nas (...)

więcej

Wakacje z Kwantową Kreacją - OSTATNIE MIEJSCA

  Planujesz wakacje?     Mamy dla Ciebie wyjątkową, niepowtarzalną ofertę spędzenia kilku dni wyjazdowych z SKiSKW programie warsztaty III i IV stopnia, ustawienia aspektowe z dwupunktem, elementy Rosyjskiej Medycyny Informacyjnej oraz Platformy Transformacji® cz. I i II.- NOWOŚĆ!!!Wyżywienie 3 (...)

więcej

Wideorelacja Mariusza z wyjazdu do Peru

Przedstawiamy relację Mariusza Semika - uczestnika III edycji warsztatów w Peru.  IV edycja już 8-20 listopada 2018. Zostały ostatnie miejsca.  Zapisy kontakt@dwupunkt.com lub formularz kontaktowy w zakładce Terminy.  Zapraszamy!  

więcej

Warsztaty w Katowicach!

Kreowanie Obfitości 1st. Masz problem z zaistnieniem obfitości wokół Ciebie? Innymi słowy, zbyt mało zarabiasz, nie lubisz swojej pracy albo masz mało fajnych przyjaciół... A może nie masz ich wcale. Bliskie relacje też pozostawiają wiele do życzenia... Czy wiesz, że (...)

więcej

Trwają zapisy na nowy termin wyjazdu do Peru!

  Nowy termin wyjazdu na warsztaty Duchowa Tradycja Inków w Cusco/Peru!Ilość miejsc bardzo ograniczona, decyduje kolejność wpłat.   Zapraszamy! 8-20 LISTOPADA 2018       Cusco jest dawną stolicą Imperium Inków i punktem wypadowym na Machu Picchu i do Św. (...)

więcej

Warsztaty w Poznaniu!

Najbliższe warsztaty odbędą się już 10 - 11.05 w Poznaniu!    Kreowanie Obfitości st. 1  Masz problem z zaistnieniem obfitości wokół Ciebie? Innymi słowy, zbyt mało zarabiasz, nie lubisz swojej pracy albo masz mało fajnych przyjaciół... A może nie masz (...)

więcej

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...