Wakacje z dwupunktem

29.03.2019 

Zapraszamy Cię na kolejną edycję wakacji z Kwantową Szkołą Kreacji!

"Wakacje z dwupunktem 2019" ulokowaliśmy w Szczecinie, na terenie urokliwej mariny.

 

Plan:

01.07 (poniedziałek) - przyjazd i zakwaterowanie

02.07-07.07 (wtorek-sobota) - warztaty na sali i w plenerze

07.07 (niedziela) - wyjazd

Zakwaterowanie:

Na terenie mariny znajdują się domki campingowe. Każdy domek składa się z dwóch osobnych kwater, w których mogą komfortowo nocować dwie osoby. Domki mają łazienkę, wyposażone są także w pościel, ręczniki i środki higieniczne.

Na wcześniejsze życzenie (za dopłatą) istnieje możliwość zakwaterowania w większym domku, ulokowanym bezpośrednio nad jeziorem. Domki te posiadają także kuchnię, salonik i taras z widokiem na jezioro. Może nocować w nim maksymalnie 6 osób.

Wyżywienie:

Istnieje możliwość wykupienia śniadań na terenie ośrodka. Kuchnia oferuje codziennie świeże produkty podane w formie buferu szwedzkiego w cenie 20 zł/os.

Na terenie kompleksu znajduje się też restauracja z bogatym menu. Można również zdecydować się na dowożone przez naszą zaprzyjaźnioną wegańską restaurację obiady (25zł/dzień).

 

Program:

Program obejmuje zakres od II do IV stopnia Kwantowej Szkoły Kreacji, dlatego przeznaczony jest dla osób kontynuujących warsztaty po Kreowaniu Obfitości lub po 1 stopniu dwupunktu. Jeśli jednak jeszcze nie uczestniczyłeś w warsztatach pierwszego stopnia, to postaramy się tak poprowadzić zajęcia, abyś "nadążył" za grupą.

 

powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...