Przebudzenie Kryształowej Atlantydy

07.04.2021

4-11.05.2021

 

W naszej wędrówce przez czas i przestrzeń reaktywuje się w nas (kolejna) Atlantyda, co daje nam ogromną szansę na transformację wszelkich niekorzystnych wzorców zarówno globalnych jak i indywidualnych.

Prowadzą nas Kryształowi Przewodnicy, którzy uznali, że już czas budzić dawnych Kapłanów i Kapłanki.

Może tak być, że poczujesz wołanie kryształów, nawet jeśli nie pełniłeś/aś tej roli w czasach Atlantydy, jednak Twoja obecna misja jest taka sama, jak budzących się Kapłanów.

 

Pomocna w przebudzeniu jest reaktywacja uśpionych 12 nici DNA, w którym ciekłe kryształy przechowują informacje o dawnych wcieleniach. Nowatorskie podejście do aktywacji DNA (Medytacje Kryształowe), polegające na rozmowach z tą "strukturą" w nas, przyspiesza proces przebudzenia i wznosi go na wyższy, do tej pory niespotykany, poziom.

 

SZEŚĆ wyjątkowych, 2-2,5 godzinnych spotkań, które poszerzą Twój świat i przygotują Cię do przejścia do wysokowibrującej rzeczywistości piątego wymiaru, kiedy przyjdzie na to czas.

 

Nauczysz się pracować wielowymiarowymi narzędziami w zakresie uzdrawiania siebie i innych. Rozpoznasz swój Dom.
Przetransformujesz pewne mocno zakotwiczone globalne wzorce. Podejrzysz najnowocześniejsze technologie. Pozostaw sobie też ciekawość na niespodzianki.

Prowadzenie tego kursu pochodzi z PRZYSZŁOŚCI.

 

Warsztat dla ludzi o wysokiej samoświadomości.
Warsztat dla ludzi tęskniących do Domu.
Warsztat dla pragnących większego przebudzenia, otwartych na nowe doświadczenia.
Warsztat dla ciekawych, poszukujących misji…

Transmutacja, reaktywacja, transformacja.
Ogrom nowych informacji o kryształach (to nie są minerały!), Lemurii i Atlantydzie, Nowych Przewodnikach i wiele innych…

 Szczegóły: online@dwupunkt.com, 690 818 848

 
powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...