W styczniu 2017 roku pojechaliśmy do Peru w celu poznania szamańskiej dżungli amazońskiej. Jednak pole pokierowało nas inaczej: po dwóch tygodniach spędzonych w dżungli, w sposób absolutnie nieprzypadkowy, wylądowaliśmy kilka tysięcy kilometrów dalej: w Cuzco, a następnie na Machu Picchu.

Przeżyliśmy w Peru wiele przygód, „zdobywaliśmy” Machu Picchu tak, jak na to zasługiwało: w pocie czoła, ale i z wielką radością. Trudno opisać pozostałe uczucia i emocje, które towarzyszyły nam, kiedy odczuwaliśmy energię i pole informacyjne budowniczych Złotego Miasta w chmurach, Inków. Jednak na pewno czuliśmy wielką tajemnicę i duchowość tej starej cywilizacji.

O Inkach i ich protoplastach wciąż niewiele wiadomo, chociaż pozostało po nich wiele fascynujących śladów – właśnie w okolicach Cuzco.

Jednak od czego mamy świadomość i serce?

Postanowiliśmy wejść w komunikację z „duchem” narodu inkaskiego.

W pewnym stopniu nam się to udało. Było to bardzo głębokie przeżycie.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy teraz nie zaproponowali osobom zainteresowanym duchowymi wyprawami wspólnego wyjazdu z nami do „Pępka Świata” – Cuzco.

Nasza propozycja to niepowtarzalne warsztaty rozwoju świadomości w Peru (Cuzco, Machu Picchu, Święta Dolina Inków)

 

 

fot.Mariusz Semik

Program warsztatów „Duchowa Tradycja Inków” w Peru:

 1. Hipotezy dotyczące pozaziemskiego pochodzenia Inków.
 2. Kosmogonia inkaska i prekolumbijska.
 3. Odczuwanie wspierającej energii, tzw. : „Tradycja Inków” i wykorzystanie jej do poszerzania świadomości.
 4. Poszukiwanie śladów kosmicznych technologii poprzednich cywilizacji na Ziemi (Lemuria, Atlantyda itp.).
 5. Uzdrawianie siebie i świata przy pomocy celowanej pracy (też z czakrami) wg Tradycji Inków, oczyszczanie ciała energetycznego.
 6. Intuicyjna praca z polem morficznym Inków- odczytywanie przekazów dla siebie i dla całej ludzkości (wsparcie tzw. „spontanicznego channelingu”)
 7. Tzw. „Kalendarz Inków”, symbole i kody.
 8. Zwierzęta mocy Inków też w Twoim polu.
 9. Poszukiwanie portali czasoprzestrzennych – interaktywna komunikacja pozawerbalna z energiami wspierającymi transformację na Ziemi.
 10. Interaktywne Platformy Transformacji® w praktyce. Rozwój postrzegania pozazmysłowego.
 11. Opcjonalnie- wspólne ćwiczenia i wsparcie wzajemne (w razie potrzeby).
 12. Opcjonalnie – spotkanie z szamanem (paqo). Cele określimy na miejscu.
 13. Opcjonalnie – transformacja własnych ograniczających przekonań podczas wizyty u ludu Quechua.

 

Realizacja punktów programu odbywa się w trakcie wyjazdów do tzw. ruin poinkaskich i prekolumbijskich, w tym na Machu Picchu (dwa wejścia) oraz do Św. Doliny Inków (około 11-12 miejsc). W programie warsztatów (opcjonalnie) jest także konfrontacja naszych wyobrażeń na temat szczęścia i sensu życia z celami rdzennych mieszkańców Andów (tradycyjny lud Quechua) w trakcie wyjazdu w wysokie Andy. Porozumienie ułatwi nam potomek Inków, władający językiem Quechua.

Gwarancja fantastycznej zabawy i wzruszających doświadczeń, mocno wykraczających poza fizyczne doznania, w przepięknych warunkach dzikiej przyrody, „mocnych” ruin poinkaskich, czy jednego z siedmiu cudów świata, tajemniczego miasta Słońca: Machu Picchu. Także w wysokich Andach (4 tys. m npm) oraz w Cusco- dawnej stolicy Imperium Inków, uznawanym za najpiękniejsze miasto Ameryki Południowej.

 

fot.Mariusz Semik

www.duchowewyprawy.pl

Opinie uczestników

Sprawdź dostępne terminy

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...