Kwantowe sesje indywidualne, warsztaty, książki, duchowe wyprawy, prelekcje

SKiSK
Poznaj ofertę

Dwupunktowa Szkoła Kreacji

czytaj więcej

Interaktywne Platformy Transformacji ®

czytaj więcej

Spotkania on-line

czytaj więcej

Duchowe Wyprawy

czytaj więcej

Wybierz
warsztat

KASIA PRAWDA ŚWISTELNICKA

"Świat jest w procesie transformacji, czujemy na sobie oddech tych zmian. Świadomość Nowych Czasów opiera się na innych paradygmatach postępowania i polega na połączeniu umysłu i serca. Otwiera nas ona na uczucia i wyrażanie siebie, samorozwój i zrozumienie, że sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje zdrowie, relacje, otoczenie, kraj i za to, co dzieje się na świecie. Mamy szansę rozpocząć te zmiany od siebie."

czytaj więcej

Opinie
użytkowników

Opinie użytkowników

Kasiu i Piotrze. UWIELBIAM WAS. Dziękuję za wspólny czas. Naukę.Transformację i Światło. Warsztaty na które szłam ociężale jak osioł-okazały się Cudem na ZIEMI. Cudowni ludzie, piękny czas..potęga wspólnoty ?

Agata

Opinie użytkowników

Było wspaniale, wzruszająco, cudownie, magicznie i profesjonalnie. Można czytać o Platformach, zbudować sobie swój własny obraz na ich temat, przeczytać relacje uczestników, ale jeżeli się ich nie doświadczy i nie przeżyje osobiście, to ta wiedza zewnętrzna jest tylko wiedzą.

Krystyna

Opinie użytkowników

Też tam wskoczyłam, bo ciekawska jestem jak cholera. Miałam tam takie bardzo klarowne obrazy. Trudno ubrać w słowa, ale zobaczyłam jakby funkcjonowanie naszego umysłu, lub nawet lepiej - jaźni. W bardzo bezpośredni sposób dzieje się wszystko, nawet szybciej, niż jesteśmy w stanie pomyśleć. Widziałam, jak w mgnieniu oka zdrowieją organy i dzieją się wydarzenia i sytuacje, jeszcze zanim wypowiem intencje. Moja jaźń to czarodziejska różdżka. Ale nie chodziło tylko o manifestacje na poziomie materialnym, lecz bardzo podstawowym, na płaszczyźnie, która jest podstawą wszystkiego. Wszyscy oczywiście o tym wiemy, to jest podstawa. Tak mi się dała we znaki ta Platforma. Jestem twórczynią, nie jestem oddzielona od reszty Wszechświata.

Patrycja

Opinie użytkowników

Kochani, nie pisałam wcześniej, bo nie wiedziałam jak to ująć, jak opisać, czułam, że po Platformach coś się we mnie zmieniło, myślenie, patrzenie, odczuwanie... Coś, co było namacalne, to zgubiłam lęk (!!!), a przez to zaczęłam odnajdywać zagubioną WOLNOŚĆ, tę wewnętrzną, ale i na zewnątrz. Nie wszystko potrafiłam ubrać w słowa, ale czułam, że czas po Platformach przyniesie dawno odkładane zmiany. I tak też się stało.

Aneta

Opinie użytkowników

Jako uczestniczka I turnusu warsztatów duchowych w Peru chcę za pośrednictwem tej strony gorąco podziękować organizatorom Kasi oraz Piotrowi - za cudowny, absolutnie niezwykły wyjazd. Dziękuję Kasiu i Piotrze za pokazanie niezwykłego świata, za wszystkie historie, za mistyczne uniesienia w sercu, za wspólne przeżywanie i odkrywanie tajemnic, które raz odsłonięte - tak oczywistymi się stały :) . Za bycie razem, będąc każdy z osobna i w jedności. Każda chwila, słowo, myśl - podczas tych warsztatów to PEREŁKA. Każdy powinien tam być! Zachęcam Wszystkich z całego serca do kolejnych wyjazdów. Dziękuję również Wam Moi Drodzy - z którymi cieszyłam się każdym peruwiańskim dniem: Ania, Iza, Wioletta, Radek, Damian, Maciej z Asią, Anna. To była wielka przyjemność być tam razem z Wami :) Przepiękne mistyczne doświadczenie. Z wdzięcznością i wzruszeniem.

Joanna

Chcesz być na bieżąco z nowościami? Zapisz się do newslettera.



Instytut Świadomości Kwantowej

Twoja pomoc w nawigowaniu przez nowe czasy, których właśnie doświadczamy.
Dostrój się wibracyjnie do nowej rzeczywistości.
Bądź Świadomym Kreatorem.

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

Najbliższe warsztaty:

Poznań
20.04.2024

Dwupunktowa Szkoła Kreacji

zapisz się