Zapraszamy na multimedialny, zaskakujący i nowatorski warsztat rozwoju świadomości skierowany do wszystkich osób, które podążają ścieżką zmian. Prezentujemy go od dwóch lat, a od stycznia 2018 po raz pierwszy w wersji dwudniowej.

IPT® to wibrujące pola informacyjno-energetyczne, które pomagają w identyfikacji siebie w morzu kwantowych informacji. Ich potencjał wciąż zaskakuje zarówno uczestników, absolwentów, jak i nas samych.

Z dwudziestu Platform prezentowaliśmy dotychczas pierwszych dziesięć, a od stycznia dołączamy kolejne trzy.

Warsztat rozwija w nas przekonanie, że potrafimy budować własne świadome pole, do którego zapraszamy tylko takie osoby i zdarzenia, których sami pragniemy. Praktycznie prawie nic nie robiąc (uczymy się właśnie tej sztuki nic-nie-robienia-i- kreowania-w-świadomości) budujemy swoją nową rzeczywistość - bez lęku, za to z nowym potencjałem, radością i mocą. Ta moc płynie z coraz większego rozpoznania naszych ziemskich i kosmicznych korzeni.

Każda z Platform wibruje inaczej- w odczuwaniu wibracji pomaga nam piękna muzyka solfeżowa. Na warsztacie angażujemy wszystkie zmysły: słuchu, węchu,wzroku, czucia... Wykraczamy poza schematyczne pojmowanie siebie, stajemy się bardziej ciekawi, ufni, odważni, kreatywni, radośni, empatyczni, miłujący.

Platformy Transformacji® pokazują, że jesteśmy jak fala, płynąc naprzód i cofając się po to, by w końcu dostrzec inną perspektywę i nadrzędność naszych intencji.
Odnajdujemy w sobie bezpieczną przestrzeń, którą poszerzamy coraz bardziej, wykraczając poza ograniczenia umysłu. W końcu dostrzegamy, gdzie kończy się największe ograniczenie i jesteśmy w stanie przekroczyć granice 3-wymiarowego postrzegania.

Rozpoznając swoją wielowymiarowość cieszymy się jak dzieci, że jest to możliwe już teraz. Kąpiąc się w morzu miłości uczymy się być w dwóch światach równocześnie.

Platformy Transformacji to nie dwupunkt, który transformuje. Platformy rekonfigurują nasze postrzeganie i naszą rzeczywistość. Osiągamy dzięki nim stan dokonany.

Oferta autorska Instytutu Świadomości Kwantowej SKiSK.

Jaki jest cel tego warsztatu?

Jedynym warunkiem uczestnictwa jest gotowość do podnoszenia swoich wibracji.

Zapraszamy!

 

 

 

Serdecznie polecamy stronę Maksa Kapalskiego, artysty, który stworzył rzecz "niemożliwą"-

 

namalował Platformy Transformacji ® :)

 

Niewątpliwie kierowany impulsem podążył za głosem serca, dzięki czemu niezwykle dzieło, składające sie z jedenastu dużych obrazów. Na swojej stronie 


www.platformy-art.com

 

Maks opisuje, w jaki sposób zapisał dźwięki, znaki i wrażenia, proponując i Tobie wspólną podróż.

 

 

Na stronie można dokonać zamówienia własnych kompozycji Platform (R)

 

wykonanych przez artystę. 

 

Serdecznie polecamy!

 

Kup także książkę Katarzyny Świstelnickiej i utrwalaj w sobie moc przekazu Platform

 

zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.

 

ksiazka

Opinie uczestników

Sprawdź dostępne terminy

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...