Katarzyna Świstelnicka

Moje życiowe motto brzmi:
Wszechświat ci sprzyja, tylko nie zapomnij mu za to podziękować.

Od zawsze byłam o tym przekonana, a siódmy rok dzielę się tym z innymi. Pracując jako germanistka na Uniwersytecie Szczecińskim nie spodziewałam się, jak bardzo zmieni się moje życie, od kiedy wkroczę w świat kwantowych zmian.

Mechanika kwantowa poprowadziła mnie przez Metodę Dwupunktową i inne pola transformacji do Interaktywnych Platform Transformacji®

Skoki kwantowe swojego życia odnotowuję każdego dnia, który witam z radością i wdzięcznością w sercu. Wiem, że nie ma nic bardziej cennego od wysokich wibracji, o które mogę dbać w każdej chwili, w każdej nanosekundzie. Żyję świadomie, by nie przeoczyć żadnej cennej informacji. Od lat wiem, że nie ma przypadków i że wszystko ma swój wyższy sens.

Odnajduję go, kiedy przekazuję ludziom, że nic nie jest takie, jakie wydaje się być. Pokazuję im, że warto w życiu kierować się intuicją i sercem, a nie tylko zimnym kalkulowaniem. Warto wyzbyć się oceniania – ono często prowadzi na manowce! Rozwój to dla mnie transcendentny kontakt z Wyższą Świadomością.

Trzy lata temu napisałam książkę pt: "Magiczny dwupunkt. Kwantowe uzdrawianie świadością". Napisałam także drugą, "Interaktywne Platformy Transformacji", która od września sprzedała się w setkach egzemplarzy.

Nasza działalność z Piotrem Kalińskim w ramach Instytutu Świadomości Kwantowej SKiSK polega na prowadzeniu warsztatów z zakresu rozwoju świadomości, aktywności edukacyjnej oraz organizowaniu duchowych wypraw do Peru/Machu Picchu.

Razem z Piotrem tworzymy w Polsce nową jakość przekazu. Dotyczy on możliwości, jakie mamy do dyspozycji, kiedy wybieramy życie z poziomu serca.

Przez kilka ostatnich lat zaufało nam tysiące osób, wśród nich możesz znaleźć się i Ty. Zapraszam do naszej bajki!

 

Moje książki można zakupić w naszym sklepie internetowym. Kliknij na obrazek:

banner 

Piotr Kaliński

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem"
C.G Jung

Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii. Jednak zawsze na pierwszym miejscu stał u mnie Człowiek i Planeta Ziemia. Stąd moje dążenia: przez całe lata szukałem odpowiedzi na pytanie, kim jesteśmy i jak możemy pomagać sobie nawzajem, a także jak uratować Planetę przed zagładą. Uczestniczyłem w wielu kursach, które rozwijały moje zainteresowania i były przyczynkiem do kolejnych poszukiwań: od Radykalnego Wybaczania, poprzez wszystkie stopnie Metody Silvy, czy różne kursy z zakresu jasnowidzenia i rozwijania intuicji. W kręgu moich zainteresowań była praca z podświadomością i energiami w odniesieniu do zdrowia.

Równocześnie czułem, że moją misją jest budzenie świadomości u siebie i innych z równoczesnym dbaniem o wartości wypływające z obcowania z naturą - źródłem harmonii wewnętrznej.

Przez lata pomagałem też ludziom jako bioenergoterapeuta.

W 2012 roku zetknąłem się z Metodą Dwupunktową, która otworzyła mnie na mechanikę kwantową i nowoczesną pracę na poziomie świadomości. Moją pasją jest jej rozwój, ochrona i dbanie o piękno przyrody, a także praca z ludźmi, którym pragnę nieść swoje wsparcie oraz dzielić się wiedzą w czasie dziejącego się obecnie duchowego przebudzenia ludzkości.

Razem z Katarzyną Świstelnicką założyliśmy Instytut Świadomości Kwantowej SKiSK i realizujemy nasz wspólny cel: prowadzimy własne autorskie warsztaty z zakresu rozwoju świadomości. U mnie Metoda ta spowodowała wielkie zmiany na wielu płaszczyznach. Z satysfakcją przyjmuję też relacje zwrotne uczestników naszych warsztatów, którzy donoszą o swoich sukcesach w zakresie zdrowia, relacji i życia zawodowego.

Kolejnym etapem jest oferowanie uczestnikom kursów z Interaktywnych Platform Transformacji, które są naszą najnowszą ofertą. Ten warsztat jest niezwykle rozwojowy i innowacyjny. Moja pasja przełożyła się na moje życie. Wiem, że zajmuję się obecnie tym, o czym zawsze marzyłem.

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...