Czy jesteśmy połączeni z jednolitym polem energii?

Kasia i Piotr
15
Sty 2017

Kiedy grupa ludzi zbiera się wspólnie i odczuwają w danym momencie w swoich sercach emocję, ta emocja może mieć ogromny wpływ na te same pola, jakie podtrzymują życie na Ziemi.

Pola te są zaangażowane we wszystko, co się dzieje na Ziemi, począwszy od funkcjonowania ludzkiego organizmu, przez klimat, wzory pogodowe, cykle wojny i pokoju, naszą zdolność do rozwiązywania problemów czy zdolności poznawcze.

Wszystkie te pola, choć wydają się być od siebie tak różne, pozostają w ścisłej relacji z polami magnetycznymi Ziemi.

To co w tym wszystkim najpiękniejsze to to, że każdy człowiek jest połączony z tym polem, ale nie każdy człowiek jest świadomy tego połączenia, by móc czerpać korzyści z tego, co stosunkowo niewielu już zrozumiało.

Najważniejsze jest to, kiedy wybieramy uczucia, które tworzą w naszym ciele stan tak zwanej koherencji (spójności). Koherencja jest rodzajem języka - języka komunikacji pomiędzy naszym sercem i mózgiem.

Niektóre z doświadczanych emocji opartych na sercu, takich jak docenienie, wdzięczność, przebaczenie, troska, współczucie, stanowią naukę starożytnych mądrości, jakie były przekazywane w przeszłości jako najprawdziwsza tradycja i dzisiaj nauka dokumentuje realny wpływ tych samych tradycji w naszych sercach.

Kiedy odczuwamy te emocje w naszych ciałach, są one przekazywane do pola i ich moc jest zwielokrotniona, przez co wszyscy mogą skorzystać dzięki doświadczeniom relatywnie niewielu osób.

Gregg Braden

Wszystko co musimy zrobić, to nasza wewnętrzna praca, praktykowanie miłości, współczucia, wdzięczności i bycie świadomym, że kiedy łączymy się z naszą prawdziwą jaźnią, puszczamy z wdziękiem naszego ego i lęki by znów znaleźć równowagę.

Wszyscy jesteśmy w pełni świadomi, dzięki doświadczeniom dawania i otrzymywania, że ??nasza energia może mieć wpływ na nas samych oraz innych, w pozytywny lub negatywny sposób.

Mamy nadzieję, że ten film i praca Gregga Bradena może rozpalić ten świat miłością, którą każdy poczuje.

Obejrzyj film: Are we connected?

Komentarze (65):

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...