Katarzyna Świstelnicka

Moje życiowe motto brzmi:
Wszechświat ci sprzyja, tylko nie zapomnij mu za to podziękować.

Od zawsze byłam o tym przekonana, a dziewiąty rok dzielę się tym z innymi. Pracując jako germanistka na Uniwersytecie Szczecińskim nie spodziewałam się, jak bardzo zmieni się moje życie, od kiedy wkroczę w świat kwantowych zmian.

Mechanika kwantowa poprowadziła mnie przez Metodę Dwupunktową i inne pola transformacji do Interaktywnych Platform Transformacji®

Skoki kwantowe swojego życia odnotowuję każdego dnia, który witam z radością i wdzięcznością w sercu. Wiem, że nie ma nic bardziej cennego od wysokich wibracji, o które mogę dbać w każdej chwili, w każdej nanosekundzie. Żyję świadomie, by nie przeoczyć żadnej cennej informacji. Od lat wiem, że nie ma przypadków i że wszystko ma swój wyższy sens.

Odnajduję go, kiedy przekazuję ludziom, że nic nie jest takie, jakie wydaje się być. Pokazuję im, że warto w życiu kierować się intuicją i sercem, a nie tylko zimnym kalkulowaniem. Warto wyzbyć się oceniania – ono często prowadzi na manowce! Rozwój to dla mnie transcendentny kontakt z Wyższą Świadomością.

Siedem lat temu napisałam książkę pt: "Magiczny dwupunkt. Kwantowe uzdrawianie świadością". Napisałam także drugą, "Interaktywne Platformy Transformacji", której tysiące egzemplarzy poszły już w świat. Kolejnym wydanym tytułem jest e-book pt: "Jaką rzeczywistość wybierasz?" Prowadzę też sesje indywidualne, podczas których transformujemy z klientem destrukcyjne wzorce ze wszystkich linii czasowych. Rozpoznaję tez kosmiczne uwarunkowania i ich wpływ na obecne życie.

W obecnym czasie sesje stają się coraz bardziej popularne. Po pierwsze: internet staje się pomału jedną z podstawowych opcji kontaktu (niestety), a po drugie rzeczywiście są przepotężne. Za każdym razem jestem tak samo zaskoczona jak klient(ka) sposobem, w jaki pole poprowadziło transformację i co zobaczyłam.

Interaktywne Platformy Transformacji® prowadzą przez zmiany na świecie. Dzięki nim wiem, co czeka nas w już niedalekiej przyszłości. Przekazuję to w wywiadach, książkach, na warsztatach i własnym kanale yt (Wiadomości z kwantowej rzeczywistości). Dzięki Platformom powstał najnowszy warsztat "Przebudzenie Kryształowej Atlantydy. Aktywacja 12 nici DNA" oraz płyta z pięcioma Kryształowymi Medytacjami, które stanowią przejaw najwyższej świadomości ludzkiej, która wyraża się nowoczesną komunikacją z własnym DNA.

Moja działalność w ramach Instytutu Świadomości Kwantowej SKiSK polega na prowadzeniu warsztatów z zakresu rozwoju świadomości (na żywo oraz on-line), aktywności edukacyjnej oraz organizowaniu duchowych wypraw do Peru/Machu Picchu oraz do Bośniackiej Doliny Piramid.

Razem z Piotrem Kalińskim stworzyliśmy w Polsce nową jakość przekazu. Dotyczy on możliwości, jakie mamy do dyspozycji, kiedy wybieramy życie z poziomu serca.

Przez kilka ostatnich lat zaufało nam tysiące osób, wśród nich możesz znaleźć się i Ty. Zapraszam do naszej bajki!

 

Moje książki można zakupić w naszym sklepie internetowym. Kliknij na obrazek:

   


   

 

Zapraszam na indywidualne spotkania, w ramach których może odbyć się głęboka sesja transformująca lub indywidualne prowadzenie własnej pracy z polem w ciągu dowolnej ilości spotkań. Przekażę Ci ogrom wiedzy i poświęcę całą uwagę tylko Tobie, z zastosowaniem wszystkich narzędzi kwantowych oraz czytania Akaszy.

O szczegóły pytaj tutaj: kasia@dwupunkt.com

 

 

 

Piotr Kaliński

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem"
C.G Jung

Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii. Jednak zawsze na pierwszym miejscu stał u mnie Człowiek i Planeta Ziemia. Stąd moje dążenia: przez całe lata szukałem odpowiedzi na pytanie, kim jesteśmy i jak możemy pomagać sobie nawzajem, a także jak uratować Planetę przed zagładą. Uczestniczyłem w wielu kursach, które rozwijały moje zainteresowania i były przyczynkiem do kolejnych poszukiwań: od Radykalnego Wybaczania, poprzez wszystkie stopnie Metody Silvy, czy różne kursy z zakresu jasnowidzenia i rozwijania intuicji (Metoda Klucza). W kręgu moich zainteresowań była praca z podświadomością i energiami w odniesieniu do zdrowia.

Równocześnie czułem, że moją misją jest budzenie świadomości u siebie i innych z równoczesnym dbaniem o wartości wypływające z obcowania z naturą - źródłem harmonii wewnętrznej.

Przez lata pomagałem też ludziom jako bioenergoterapeuta.

W 2012 roku zetknąłem się z Metodą Dwupunktową, która otworzyła mnie na mechanikę kwantową i nowoczesną pracę na poziomie świadomości. Moją pasją jest jej rozwój, ochrona i dbanie o piękno przyrody, a także praca z ludźmi, którym pragnę nieść swoje wsparcie oraz dzielić się wiedzą w czasie dziejącego się obecnie duchowego przebudzenia ludzkości. 

W odpowiedzi na  zapotrzebowanie wielu osób na spotkania indywidualne, zdecydowałem się na prowadzenie tego typu zajęć on- line z zakresu nauczania wszystkiego, co potrafię.

Dla szukających pomocy w odzyskaniu zdrowia fizycznego i psychicznego proponuję indywidualne kwantowe sesje terapeutyczne, podczas których następują transformacje, co skutkuje zmianą wzorców życiowych. Obecnie staje się to coraz bardziej popularne, ponieważ jest po prostu skuteczne. A ludzie poszukują pomocy spoza znanego im świata :-) 

Razem z Katarzyną Świstelnicką założyliśmy Instytut Świadomości Kwantowej SKiSK i realizujemy nasz wspólny cel: prowadzimy własne autorskie warsztaty z zakresu rozwoju świadomości. U mnie Metoda ta spowodowała wielkie zmiany na wielu płaszczyznach. Z satysfakcją przyjmuję też relacje zwrotne uczestników naszych warsztatów, którzy donoszą o swoich sukcesach w zakresie zdrowia, relacji i życia zawodowego.

Moja pasja przełożyła się na moje życie. Wiem, że zajmuję się obecnie tym, o czym zawsze marzyłem.

 

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...