Trwają zapisy na nowy termin wyjazdu do Peru!

17.04.2018

 

Nowy termin wyjazdu na warsztaty Duchowa Tradycja Inków w Cusco/Peru!
Ilość miejsc bardzo ograniczona, decyduje kolejność wpłat.

 

Zapraszamy!


8-20 LISTOPADA 2018

 

 

 

Cusco jest dawną stolicą Imperium Inków i punktem wypadowym na Machu Picchu i do Św. Doliny Inków (Sacred Valley). Położone na 3400 m npm w Andach wciąż zachwyca zabytkami, wąskimi uliczkami i kolorami strojów potomków Inków. Przede wszystkim jednak czuć tam atmosferę podekscytowania, duchowości i tajemnicy. Inkowie wciąż tam są.

Jednak dopiero Machu Picchu i okoliczne miejsca mocy Inków (Sacred Valley) dają mistycznego "kopa". Skąd przybyli, kto im pomagał, co przekazują? - te pytania sa wciąż aktualne, w szczególności teraz, kiedy Ziemia i jej mieszkańcy są w transformacji.

Będziemy się łączyć z Inkami. Ich miejsca mocy, przesycone miłością, stanowią portale czasoprzestrzenne, które ułatwiają odczytywanie przekazów.

Wyprawa na Machu Picchu to niesamowita przygoda. Przejazd do tego "Miasta w chmurach" przez 5- tysięczniki i zagłębienie się w "Tradycję Inków" (nazwa własna) to niewiarygodnie mocna podróż w głąb siebie, która nie pozostawi Ciebie obojętnym. Najbardziej niesamowite warsztaty rozwoju świadomości wciąż przed Tobą! Przeżyj z nami przygodę swojego życia i wróć odmieniony!
Nasza propozycja nie będzie dla Ciebie wyjazdem tylko turystycznym, oferujemy dużo więcej.

 
 

 

Taki program tylko u nas!

1. Hipotezy dotyczące pozaziemskiego pochodzenia Inków.
2. Kosmogonia inkaska i prekolumbijska.
3. Odczuwanie wspierającej energii, tzw. : "Tradycja Inków" i wykorzystanie jej do poszerzania świadomości.
4. Poszukiwanie śladów kosmicznych technologii poprzednich cywilizacji na Ziemi (Lemuria, Atlantyda itp.).
5. Uzdrawianie siebie i świata przy pomocy celowanej pracy (też z czakrami) wg Tradycji Inków, oczyszczanie ciała energetycznego.
6. Intuicyjna praca z polem morficznym Inków- odczytywanie przekazów dla siebie i dla całej ludzkości (wsparcie tzw. „spontanicznego channelingu”)
7. Tzw. „Kalendarz Inków”, symbole i kody.
8. Zwierzęta mocy Inków też w Twoim polu.
9. Poszukiwanie portali czasoprzestrzennych – interaktywna komunikacja pozawerbalna z energiami wspierającymi transformację na Ziemi.
10. Interaktywne Platformy Transformacji® w praktyce. Rozwój postrzegania pozazmysłowego.
11. Opcjonalnie- wspólne ćwiczenia i wsparcie wzajemne (w razie potrzeby).
12. Opcjonalnie - spotkanie z szamanem (paqo). Cele określimy na miejscu. 13. Opcjonalnie – transformacja własnych ograniczających przekonań podczas wizyty u ludu Quechua.
Realizacja punktów programu odbywa się w trakcie wyjazdów do tzw. ruin poinkaskich i prekolumbijskich, w tym na Machu Picchu (dwa wejścia) oraz do Św. Doliny Inków (około 7-8 miejsc). W programie warsztatów (opcjonalnie) jest także konfrontacja naszych wyobrażeń na temat szczęścia i sensu życia z celami rdzennych mieszkańców Andów (tradycyjny lud Quechua) w trakcie wyjazdu w wysokie Andy. Porozumienie ułatwi nam potomek Inków, władający językiem Quechua.
Gwarancja fantastycznej zabawy i wzruszających doświadczeń, mocno wykraczających poza fizyczne doznania, w przepięknych warunkach dzikiej przyrody, „mocnych” ruin poinkaskich, jednego z siedmiu cudów świata, tajemniczego miasta Słońca: Machu Picchu, w wysokich Andach (4 tys. m npm) oraz w Cusco- dawnej stolicy Imperium Inków, uznawanym za najpiękniejsze miasto Ameryki Południowej.

 

Pobyt obejmuje 13 noclegów w hotelu w Cusco. Oferujemy wszelką pomoc przy organizacji wyjazdu (rezerwacja w sprawdzonym przez nas hotelu, zakup biletów i wejściówek).
Ilość miejsc bardzo ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszeń (potwierdzonych wpłatą na konto).

Wszystkie informacje można uzyskać drogą mailową: kontakt@dwupunkt.com
NAPISZ DO NAS!


powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...