Peru/Machu Picchu

 

W styczniu 2017 roku pojechaliśmy do Peru w celu poznania szamańskiej dżungli amazońskiej. Jednak pole pokierowało nas inaczej: po dwóch tygodniach spędzonych w dżungli, w sposób absolutnie nieprzypadkowy, wylądowaliśmy kilka tysięcy kilometrów dalej: w Cuzco, a następnie na Machu Picchu.

Przeżyliśmy w Peru wiele przygód, „zdobywaliśmy” Machu Picchu tak, jak na to zasługiwało: w pocie czoła, ale i z wielką radością. Trudno opisać pozostałe uczucia i emocje, które towarzyszyły nam, kiedy odczuwaliśmy energię i pole informacyjne budowniczych Złotego Miasta w chmurach, Inków. Jednak na pewno czuliśmy wielką tajemnicę i duchowość tej starej cywilizacji.

O Inkach i ich protoplastach wciąż niewiele wiadomo, chociaż pozostało po nich wiele fascynujących śladów – właśnie w okolicach Cuzco.

Jednak od czego mamy świadomość i serce?

Postanowiliśmy wejść w komunikację z „duchem” narodu inkaskiego.

W pewnym stopniu nam się to udało. Było to bardzo głębokie przeżycie.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy teraz nie zaproponowali osobom zainteresowanym duchowymi wyprawami wspólnego wyjazdu z nami do „Pępka Świata” – Cuzco.

Nasza propozycja to niepowtarzalne warsztaty rozwoju świadomości w Peru (Cuzco, Machu Picchu, Święta Dolina Inków)

 

 

 

 

 

Program warsztatów „Duchowa Tradycja Inków” w Peru:

 1. Hipotezy dotyczące pozaziemskiego pochodzenia Inków.
 2. Kosmogonia inkaska i prekolumbijska.
 3. Odczuwanie wspierającej energii, tzw. : „Tradycja Inków” i wykorzystanie jej do poszerzania świadomości.
 4. Poszukiwanie śladów kosmicznych technologii poprzednich cywilizacji na Ziemi (Lemuria, Atlantyda itp.).
 5. Uzdrawianie siebie i świata przy pomocy celowanej pracy (też z czakrami) wg Tradycji Inków, oczyszczanie ciała energetycznego.
 6. Intuicyjna praca z polem morficznym Inków- odczytywanie przekazów dla siebie i dla całej ludzkości (wsparcie tzw. „spontanicznego channelingu”)
 7. Tzw. „Kalendarz Inków”, symbole i kody.
 8. Zwierzęta mocy Inków też w Twoim polu.
 9. Poszukiwanie portali czasoprzestrzennych – interaktywna komunikacja pozawerbalna z energiami wspierającymi transformację na Ziemi.
 10. Interaktywne Platformy Transformacji® w praktyce. Rozwój postrzegania pozazmysłowego.
 11. Opcjonalnie- wspólne ćwiczenia i wsparcie wzajemne (w razie potrzeby).
 12. Opcjonalnie – spotkanie z szamanem (paqo). Cele określimy na miejscu.
 13. Opcjonalnie – transformacja własnych ograniczających przekonań podczas wizyty u ludu Quechua.

 

Realizacja punktów programu odbywa się w trakcie wyjazdów do tzw. ruin poinkaskich i prekolumbijskich, w tym na Machu Picchu (dwa wejścia) oraz do Św. Doliny Inków (około 11-12 miejsc). W programie warsztatów (opcjonalnie) jest także konfrontacja naszych wyobrażeń na temat szczęścia i sensu życia z celami rdzennych mieszkańców Andów (tradycyjny lud Quechua) w trakcie wyjazdu w wysokie Andy. Porozumienie ułatwi nam potomek Inków, władający językiem Quechua.

Gwarancja fantastycznej zabawy i wzruszających doświadczeń, mocno wykraczających poza fizyczne doznania, w przepięknych warunkach dzikiej przyrody, „mocnych” ruin poinkaskich, czy jednego z siedmiu cudów świata, tajemniczego miasta Słońca: Machu Picchu. Także w wysokich Andach (4 tys. m npm) oraz w Cusco- dawnej stolicy Imperium Inków, uznawanym za najpiękniejsze miasto Ameryki Południowej.

 

fot.Mariusz Semik

 

GRUPOWA MISTYCZNA WYPRAWA DO BOŚNIACKIEJ DOLINY PIRAMID

 

Jako jedyni w Polsce oferujemy Duchowe wyprawy do Bośni!

 

 

 

Instytut Świadomości Kwantowej SKiSK Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński zapraszają do Bośni na duchowe wyprawy .

 

Fantastyczny wyjazd do najwyższych i najstarszych piramid na Ziemi, odnalezionych w Europie!

 

Uzdrawianie, transformacja, odczucie jedności ze wspierającymi naszą zmianę energiami kosmicznymi, piramidy, niezwykłe tunele (Tunel Ravne) prowadzące do Piramidy Słońca, kosmiczne kamienne kule, bośniacka uczta kulinarna, strefa bezstresowa w Parku Ravne, mini warsztaty codziennie z Kasią i Piotrem.

 

 

 

 

Cena 3200 zł zawiera: transport z i do lotniska w Sarajewie (40 km) w dniu przyjazdu i wyjazdu, 7 noclegów w Visoko, pokoje 2 lub wieloosobowe w kwaterach prywatnych lub w hotelu, wszystkie wejścia do miejsc turystycznych (też z przewodnikami, w tym dwa razy do tuneli Rane), opiekę merytoryczną i logistyczną na miejscu, przejazdy, wyjazd do kamiennej kuli, prowadzenie warsztatu przez Katarzynę Świstelnicką i Piotra Kalińskiego.

 

Cena nie zawiera: wyżywienia, dojazdu do Bośni oraz ubezpieczenia podróżnego.

 

Program wyprawy obejmuje:

 

1/ wizyty we wszystkich ważnych miejscach w Bośniackiej Dolinie Piramid, ze szczególnym uwzględnieniem Piramidy Słońca, Piramidy Księżyca, Piramidy Miłości, Tumulusa,

2/ wizyty i interkomunikację* w podziemnych tunelach Ravne,

3/ wizyty w Nowym Parku Ravne,

4/ osobną wyprawę do słynnych kamiennych kuli kosmicznego pochodzenia (opcjonalnie),

5/ organizację uczty kulinarnej z pysznym bośniackim jedzeniem (opcjonalnie),

6/ udział w mini warsztacie, powiązanym merytoryczne z Interaktywnymi Platformami Transformacji®,

7/ nocleg na jednej z piramid (opcjonalnie).

 

Program realizowany jest w zależności od warunków pogodowych i jest elastyczny.

 

*Interkomunikacja wynika z postrzegania pozazmysłowego, którego elementy będą nauczane podczas tego wyjazdu.

 

UWAGA! Wyprawa ma charakter duchowy z kwantowym zacięciem, co wynika z doświadczenia prowadzących. Katarzyna jest autorką dwóch poczytnych ksiażek o tematyce świadomości. W pakiecie możesz liczyć jednak też na świetną zabawę, jak zwykle podczas spotkań z nami!

 

Piramida Słońca jest najbardziej okazałym zjawiskiem w Bośniackiej Dolinie Piramid. Znajduje się w Visoko, miejscowości leżącej ok 30 km od Sarajewa, stolicy Bośni. Jej wysokość to 220 m npm. Odkrył ją dr Samir Osmanagich, bośniacki biznesmen i równocześnie badacz piramid, od 1992 mieszkający w USA.

Odkrycia dokonano w kwietniu 2005. Wielu naukowców zaangażowało się następnie w badania archeologiczne i naukowe, by potwierdzić autentyczność piramidy.

Według Samira Piramida Słońca została zbudowana przez cywilizację zamieszkującą te regiony od ok. 12 000 lat przed naszą erą (byli to Ilirowie albo ich protoplaści). Najnowsze badania wskazują pochodzenie piramidy nawet na 28 000 lat pne.

 

 

CENA:  3390 zł*

 

 

*
*Cena obejmuje: transport z i do lotniska w Sarajewie (40 km) w dniu przyjazdu i wyjazdu, 7 noclegów w Visoko, pokoje 2 lub wieloosobowe w kwaterach prywatnych lub w hotelu,  wejścia do miejsc turystycznych, w tym dwa razy do tuneli(też z przewodnikami), opiekę merytoryczną i logistyczną na miejscu, przejazdy, wyjazd do kamiennej kuli, prowadzenie warsztatu przez Katarzynę Świstelnicką i Piotra Kalińskiego.

Cena nie obejmuje: wyżywienia, dojazdu do Bośni oraz ubezpieczenia podróżnego.

 

 

.2014PyraDiverse20140503_080724.

Od roku 2018 prowadzone są w regionie wykopaliska. W tym czasie w okolicach piramid odnaleziono sieć podziemnych tuneli, prowadzących w różnych kierunkach, a w nich niezwykłe artefakty. Są to np. megality o wadze kilku ton, pokryte znakami typu runy (zostały one odlane, przy czym technologia odlewu, jak i materiał, z jakiego zostały stworzone, pozostają nieznane). System tuneli ma prawdopodobnie ok. 10 km długości, ale obecnie dostępnych jest kilkaset metrów tuneli prowadzących w stronę Piramidy Słońca.

Tunel Ravne jest niezwykłym miejscem, w którym następują czasem niewytłumaczalne uzdrowienia i spontaniczna interkomunikacja* (określenie jest nasze). Powietrze nasycone jest tlenem, ma wysoką wibrację i prozdrowotne promieniowanie ujemne. Nieznany jest cel zbudowania tuneli, ale uczestnicy naszych wypraw będą mieli okazję dzięki interkomunikacji ten cel rozpoznać.

Materiały użyte do budowania tuneli, megalitów, kamiennych kul (kule również leżą w obszarze naszych zainteresowań), materiały odnalezione na piramidach, wskazują na zaawansowaną technologię, którą posługiwała się ta lub inna (nieznana) cywilizacja dziesiątki tysięcy lat pne. Ten rodzaj betonu można obecnie wytworzyć, ale tylko w niewielu miejscach na świecie i z wykorzystaniem najbardziej specjalistycznych technologii.

 Piramida Słońca jest budowlą produkującą energię!

Na czubku piramidy zmierzono ekstremalnie mocny promień energii, który skierowany jest prosto w kosmos. Im dalej od wierzchołka, tym jest on mocniejszy, a nie słabszy. Początek promienia zlokalizowany został przez antropologa prof. Paolo Debertolisa 2440 m pod piramidą, a jego promień wynosi 4,5 m (9 m średnica). Emisja energii pozostaje niezmienna zapewne od 28 000 lat. Przypuszcza się, że źródłem energii jest metalopodobny twór umiejscowiony być może przez kosmiczną cywilizację pod piramidą.

Nasza grupa zostanie poprowadzona do miejsca o najsilniejszej energii na szczycie piramidy.

Obecnie eksperci mówią o spiralach (wirach), które lokalizowane są nad piramidą, tak, jakby ona oddychała. Piramida jest tworem, który pulsuje i jest aktywny jak żyjąca istota. Wytwarzane przez nią pole elektromagnetyczne jest o wiele mocniejsze niż pole okolicznych wzgórz.

www.duchowewyprawy.pl

Opinie uczestników

Sprawdź dostępne terminy

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...