Kwantowe sesje indywidualne 30% TANIEJ

Kwantowa sesja indywidualna on-line w prezencie dla kogoś bliskiego, kto potrzebuje pomocy? A może dla siebie?   Oferuję 5 (pięć) sesji tańszych o 30% do wykorzystania w styczniu (1-31.01.2024, termin do umówienia), jeśli zakupisz je do 23.12.2023. Decyduje kolejność zgłoszeń. (...)

więcej

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA

ROZSYPUJE SIĘ WOREK Z PREZENTAMI! OD 1 DO 24 GRUDNIA 2023 TRWA PROMOCJA NA ZAKUP MOICH KSIĄŻEK! (PLUS 22 ZŁ KOSZTÓW WYSYŁKI ZA JEDEN EGZEMPLARZ, ALBO 23 ZŁ ZA DWA EGZEMPLARZE) OD 1 DO 24 GRUDNIA CENA ZA PAKIET KSIĄŻEK (...)

więcej

3 i 4 st. dwupunktowej kreacji w Szczecinie

Już 13 i 14 stycznia 2024 zapraszam do Szczecina na kontynuację własnej transformacji dzięki nowym narzędziom poszerzającym świadomość. Świat nie stoi w miejscu, wszystko podlega kolejnym zmianom, zmieniaj się i TY! Zdejmij swoje maski i przyjrzyj się własnemu odbiciu w (...)

więcej

Niebawem więcej informacji o planowanych warsztatach w Hiszpanii

więcej

promocja na nową książkę

Moim "konikiem", pasją i misją jest ludzkie DNA i informacje o jego transmutacji oraz ochronie. Cały przekaz Interaktywnych Platform Transformacji® dotyczy zmiany ludzkiego DNA. Wiele o tym mówię, nagrywam i piszę. Najważniejsza książka na ten temat jednak jeszcze przede mną. (...)

więcej

Dwupunktowa kreacja w Szczecinie

Czy nadszedł czas, w którym chciał/a/byś zapoznać się z szybkim, dwupunktowym narzędziem przenoszącym do innej rzeczywistościw ułamkach sekund? Dwupunktem podniesiesz swoje wibracje, równocześnie transformując traumy i ograniczenia ze wszystkich linii czasowych. Zobaczysz ogromną zmianę swojego samopoczucia, postrzegania, nauczysz się korzystać (...)

więcej

Nowe informacje na temat ksiązki

  Moja najnowsza książka "Archetyp Atlantydy w naszym przebudzeniu" już w sprzedaży!  Obecnie możesz ją kupić wyłącznie przez tę stronę. Kliknij w SKLEP <3

więcej

Czy wiesz, że jestem na YouTube?

W ramach docierania do Was z nowymi treściami wciąż uzupełniam kanał na YouTube. To wiele godzin pięknych medytacji, inspirujących wywiadów, zupełnie darmowych webinarów, fragmentów warsztatów i sesji, a także Wasze ciepłe słowa po warsztatach. Poznaj nasze dawne materiały, a jeśli (...)

więcej

Chcesz kupić moje książki?

Tu znajdziesz wszystkie informacje! https://platformytransformacji.com/sklepik-p-25?fbclid=IwAR3KKzoT0_Lznjnn30zvTqUVUq-WV70wf1wfK3pbgr4U6Lk6r2U5zJDIyso  

więcej

NOWA, NIEZWYKŁA PŁYTA

W czasie trwania projektu  Kwantowa Szkoła Duchowa on-line pomagaliśmy studentom/uczestnikom w różnych aspektach, prowadząc wykłady, ćwiczenia i medytacje o zróżnicowanej tematyce. W ramach tego projektu zostało nagranych sporo pięknych medytacji.Niektóre z nich były channelowane przeze mnie bezpośrednio podczas trwania spotkań, (...)

więcej

Dwa stopnie Dwupunktowej Szkoły Kreacji w Szczecinie, 16-17.07.2022

    Wciąż wiele osób odczuwa potrzebę wkroczenia na kwantową ścieżkę, aby nauczyć się korzystać z prostych narzędzi transformacji. Te warsztaty pozwolą Ci wyjść poza Twoją codzienną rzeczywistość, by odnaleźć się w świecie niezwykłych możliwości. Wydawałoby się, że dostęp do (...)

więcej

Pożegnanie z Instytutem Świadomości Kwantowej

Kochani, to jest mój ostatni wpis w tym miejscu. Wszystko co miało być dane WAM przez moją Istotę w ramach tego projektu( Instytutu Świadomości Kwantowej) zostało przekazane. Od teraz zupełnie niezależnie będę mówił i pisał u siebie na profilu na (...)

więcej

Przebudzenie Kryształowej Atlantydy

21-28.08.2023 (6 spotkań)   Zapraszam Cię na warsztat, który odbywa się w całości w rzeczywistości pięciowymiarowej Lemurii i/lub Atlantydy. W kwantowej rzeczywistości jest to możliwe. W naszej wędrówce przez czas i przestrzeń reaktywuje się w nas (kolejna) Atlantyda i domaga (...)

więcej

Matryce życia

Matryce życia to wielowymiarowa praca z Twoim DNA na poziomie 18tej Platformy Transformacji, ale to spotkanie przeznaczone jest nie tylko dla absolwentów Platform. Platformy powyżej 15tej charakteryzują się wielowymiarem, dlatego nie ma jednoznacznego przyporządkowania informacji do konkretnej Platformy, ani też (...)

więcej

Promocja!

  Jeżeli Twoja ciekawość rośnie a świadomość poszerza się, mam dla Ciebie propozycję skorzystaniaz nagranych już webinarów na różne tematy kwantowe. Obecnie w promocyjnej cenie (oszczędzasz 50 zł!)możesz wykupić tygodniowy dostęp do wybranych tematów (wszystkie tematy dostępne TUTAJ)Szkoda, żeby zaginęły w natłoku różnych (...)

więcej

Kwantowe wakacje w Hiszpanii!

Zapraszam do Hiszpanii na wyjątkowe połączenie transformujących warsztatów kwantowej kreacji z wypoczynkiem w przepięknym rejonie kraju - Costa Blanca (Torrevieja), w okolicy największego Różowego Słonego Jeziora.   NOWA DATA JUŻ WKRÓTCE         Zakwaterowanie w maksymalnie dwuosobowych pokojach (...)

więcej

Dwa WYJĄTKOWE kursy on-line już w MAJU

KASIA PRAWDA ŚWISTELNICKA   zaprasza już w maju na dwa kursy on-line, jeden na żywo, a drugi w formie kursu nagranego (NOWOŚĆ!).Dwa kursy pojawiają się jako oferta razem lub osobno nieprzypadkowo, ponieważ w pewien tajemniczy sposób są ze sobą połączone.Ta tajemnica prowadzi (...)

więcej

Promocja na webinary

 O PROMOCJI PRZECZYTAJ NA SPECJALNIE DEDYKOWANEJ PROJEKTOWI "KWANTOWA SZKOŁA DUCHOWA" STRONIE TUTAJ: https://platformytransformacji.com/o-kwantowej-szkole-duchowej-p-15

więcej

Interaktywne Platformy Transformacji® już 5.04 on-line NA ŻYWO

      Kochani,   szeroko otwartymi oczami obserwuję wydarzenia na świecie i widzę realizację kolejnych Platform. Interaktywne Platformy Transformacji ® to przekaz, który odebrałam w roku 2015 na temat zmian na Ziemi i w człowieku. Wiele z „przepowiedzianych” zdarzeń (...)

więcej

Warsztat Przebudzenie Kryształowej Atlantydy- od 22.02.2022

Czas dowiedzieć się o tym, co od tysięcy lata skrywałaś i skrywałeś przed sobą samą/samym. Nie był to czas na taką wiedzę. Teraz budzisz się ze snu. Twoje przebudzenie obejmuje świadomość tego, PO CO PRZYBYŁAŚ/EŚ W TYM CZASIE NA ZIEMIĘ. (...)

więcej

Cztery stopnie Dwupunktowej Szkoły Kreacji w Sopocie, 10-13.02.2022

    Wciąż wiele osób odczuwa potrzebę wkroczenia na kwantową ścieżkę, aby nauczyć się korzystać z prostych narzędzi transformacji. Te warsztaty pozwolą Ci wyjść poza Twoją codzienną rzeczywistość, by odnaleźć się w świecie niezwykłych możliwości. Wydawałoby się, że dostęp do (...)

więcej

WEBINARY z SKiSK - PROMOCJA

W ramach projektu Kwantowa Szkoła Duchowa zrealizowaliśmy do tej pory 35 tematów. Przypominamy, że każdy z nich można wykupić jako webinar.   Jak to wygląda w praktyce? 1) Wybierz temat, jaki Cię interesuje (lista poniżej). 2) Napisz do nas: online@dwupunkt.com lub (...)

więcej

Ratowanie Twojego związku a ścieżka rozwoju i przebudzenia - 5.01.2022

Warsztat oparty na przekazach Platform Transformacji® odnośnie tego etapu (tak, to jest etap) oraz doświadczeniach setek, jeśli nie tysięcy absolwentów naszych warsztatów. Spotkanie dotyczy „rozdźwięku” pomiędzy własną ścieżką rozwoju i przebudzenia a Twoimi osobistymi relacjami, np. w związku, lub wyobrażeniami (...)

więcej

życzenia

    Rodzinnych spotkań w gronie bliskich, miłości i zaufania w czasie wielkiej próby   życzą   Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński

więcej

Prze- KIEROWAĆ u- WAGĘ. Odnajdź swoje skrzydła - warsztat Kwantowej Szkoły Duchowej już 20.12.2021

  20.12.2021, godz. 20.00   Spotkanie kierowane jest do tych, którzy mają wrażenie utraty poczucia bezpieczeństwa w sferze fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i/lub duchowej, czyli tych, którzy czują, że tracą grunt pod nogami.   Wszechwładny lęk wypełza z różnych miejsc i (...)

więcej

Promocja Mikołajkowa

Zapraszamy do skorzystania z naszej promocji.  Wystarczy w sklepie zamówić jakikolwiek produkt, by otrzymać w prezencie (na adres mailowy) e-book Katarzyny Świstelnickiej "Jaką rzeczywistość wybierasz". Ebook ten jest spojrzeniem przez pryzmat Platform Transformacji na obecnie dziejące się wydarzenia. Mimo, że (...)

więcej

Przecena na Złoty koniec listopada

My zawsze robimy wszystko inaczej     U nas Black Friday nazywa się Złotym Poniedziałkiem i trwa do końca listopada!   Już teraz: „Magiczny dwupunkt” w promocji- zamiast 39,90 zł – 29,90 zł!   „Interaktywne Platformy Transformacji” w promocji- zamiast (...)

więcej

Jak zmieniać rzeczywistość przy pomocy pytań kwantowych? Mini warsztat, ćwiczenia praktyczne

Pytania otwarte do pola to jedno z najprostszych narzędzi kwantowych zmieniających rzeczywistość.     Na tym mini warsztacie Kasia pokaże, w jaki sposób można stosować je podczas kwantowego procesu, aby odkryć ograniczające wzorce i je transformować.   Oczywiście, wzorce, które (...)

więcej

Interaktywne Platformy Transformacji® on-line od 15.11 - można dołączyć cały czas

Już od 15.11. spotykamy się  po raz kolejny"na żywo" on-line na Platformach Transformacji®. Nie znamy innego tak holistycznego warsztatu. Najnowsze informacje na bieżąco odkodowywane z przekazu od istot z wyższych wymiarów, medytacje, muzyka solfeżowa, ćwiczenia. Przekaz odebrała Kasia w roku (...)

więcej

Już 9.11.2021 mini warsztat "Linie Gwiezdne Ley Lines i my jako Istoty Kosmiczne"

Ten temat fascynował nas od zawsze. W poszukiwaniu miejsc mocy podróżowaliśmy po świecie, tworząc grupy i jeżdżąc z nimi do najpotężniejszych miejsc mocy na Ziemi (Machu Picchu, Święta Dolina Inków, Bośniacka Dolina Piramid). Jednak dopiero teraz projekt Kwantowa Szkoła Duchowa (...)

więcej

Transformacja świadomości a symbol krzyża

Zastanawialiśmy się nad kolejnym tematem Kwantowej Szkoły Duchowej i zapewne nie przypadkiem pojawił się temat krzyża i jego prawdziwej symboliki. Ponieważ w głównej mierze zajmuje nas transformacja ludzkiej świadomości w obecnym czasie, uznaliśmy, że jest to ważny kolejny przyczynek odłączenia (...)

więcej

TELEPATIA - warsztat praktyczny

Już w poniedziałek, 4.10 o godzinie 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Kwantowej Szkoły Duchowej "TELEPATIA - warsztat praktyczny"   U ludzi dość niepostrzeżenie rozwija się coraz bardziej telepatia. Niektórzy są bardziej tego świadomi, inni mniej albo wcale. Według (...)

więcej

Medytacje Kryształowe

    Ludzkość jest w trakcie rekonfiguracji swojego DNA, na co wpływ ma coraz bardziej obniżające się natężenie pola magnetycznego Ziemi i co za tym idzie, zwiększone promieniowanie kosmiczne (w tym słoneczne).Krystaliczne Pole Jedności wzywa nas do zwiększenia naszej świadomości i przypomnienia (...)

więcej

Dwupunkt- kwantowa transformacja. Mini warsztat online już 22.09.2021

PO RAZ PIERWSZY ON-LINE! Spotkaj się z nami w zaciszu własnego domu!     Autorska prezentacja różnych sposobów kreacji dotyczących szeroko pojmowanej metody dwupunktowej. Spotkanie adresowane jest w szczególności do osób początkujących lub chcących zweryfikować swoją wiedzę. Warsztat ON-LINE, dedykowany (...)

więcej

Cztery stopnie Dwupunktowej Szkoły Kreacji w Katowicach, 16-19.09.2021

  Wciąż wiele osób odczuwa potrzebę wkroczenia na kwantową ścieżkę, aby nauczyć się korzystać z prostych narzędzi transformacji. Te warsztaty pozwolą Ci wyjść poza Twoją codzienną rzeczywistość, by odnaleźć się w świecie niezwykłych możliwości. Wydawałoby się, że dostęp do nich (...)

więcej

Trzecie oko i tajemnica pochodzenia ludzkości - 2 wyjątkowe spotkania Kwantowej Szkoły Duchowej

Cz. I Kim jest prof. Ernst Muldashev? Co odkrył i nadal odkrywa? Czy ta wiedza może być niewygodna dla systemowego podejścia do populacji ludzkiej? Czy człowiek jest nieśmiertelny? Pięć ras ludzkich od czasu ich powstania do teraz. Tajemnica pochodzenia ludzkości. (...)

więcej

MOC kwantowej intencji- druga część warsztatu już 03.08

To spotkanie wprowadzi Cię w świat i/lub uporządkuje Twoją wiedzę na temat (kwantowej) intencji. Adresujemy je do osób całkowicie początkujących w temacie kwantowej kreacji, jak również do tych, którzy pozostają wciąż z wieloma pytaniami w tym zakresie.   W części (...)

więcej

Synchronizacja Kwantowa, część II już dzisiaj

Zapraszamy na drugą część spotkania na temat Synchronizacji Kwantowej. Znowu przejdziemy na stronę Mocy, która jest „bardzo blisko” nas, tym bliżej, im bardziej jesteśmy jej świadomi. „Procedura Synchronizacji Kwantowej nie jest techniką uzdrawiania. Jest procesem stawania się świadomym czystej świadomości” (...)

więcej

Synchronizacja kwantowa już 6.07 on-line!

Zapraszamy na niezwykłą podróż do wnętrza siebie, gdzie jest źródło kreacji.   Uświadomienie sobie tego źródła przenosi nas na inny poziom świadomości i możliwości. Tym razem przedstawimy (oraz przećwiczymy) Synchronizację kwantową - dla siebie, dla innych i na odległość. Wyjaśnimy, (...)

więcej

Przebudzenie Kryształowej Atlantydy- NA ŻYWO w SZCZECINIE

Warsztat Przebudzenie Kryształowej Atlantydy PO RAZ PIERWSZY na żywo! Prowadzimy ten warsztat on-line od około roku, ale podjęliśmy wyzwanie i podążyliśmy za prośbami osób zainteresowanych, stwarzając kurs na żywo.   Czas dowiedzieć się o tym, co od tysięcy lata skrywałaś (...)

więcej

Interaktywne Platformy Transformacji® już 2.07 w OLSZTYNIE

ZAPRASZAMY NA WARSZTAT INTERAKTYWNYCH PLATFORM TRANSFORMACJI® NA ŻYWO! Interaktywne Platformy Transformacji® to warsztat oparty na przekazie z roku 2014, a także tytuł książki Katarzyny Świstelnickiej. Przekaz dotyczy naszej przyszłości i pochodzi od Istot przebywających w wyższych wymiarach.Platformy® są to obszary (...)

więcej

Ważne spotkanie Kwantowej Szkoły Duchowej

Zapraszamy na wysokowibracyjne spotkanie na temat możliwego usuwania niechcianych długofalowych skutków obecnych eksperymentalnych procedur na ludziach.   Czy jest możliwe odwrócenie procesu manipulacji na ludzkim DNA?   Informacje pozamedyczne, oparte na wiedzy uniwersalnej i przekazach Interaktywnych Platform Transformacji ®.Oczyszczanie pola (...)

więcej

Lato pełne niespodzianek!

Lato 2021 jest fajne! Przygotowujemy dla Was trochę niespodzianek na najbliższe trzy miesiące. Dziś wieczorem, w Wiadomościach z Kwantowej rzeczywistości posłuchacie o daniu sobie prawa do odpoczynku bez wyrzutów sumienia.   Film ukaże się o godz. 20.00. Nie przegapcie go: (...)

więcej

Lipcowe warsztaty

Zapraszamy na KWANTOWE LATO z Instytutem Świadomości Kwantowej     Początek lipca powitamy w Olsztynie, stolicy Krainy Tysiąca Jezior. Już 2-4.07 poprowadzimy Interaktywne Platformy Transformacji®. Ten niezwykły warsztat pełen jest medytacji, dźwięków muzyki solfeżowej i transformujących ćwiczeń. Warsztat prowadzimy w (...)

więcej

Interaktywne Platformy Transformacji® już 4.06 w WARSZAWIE

ZAPRASZAMY NA WARSZTAT INTERAKTYWNYCH PLATFORM TRANSFORMACJI® NA ŻYWO! Interaktywne Platformy Transformacji® to warsztat oparty na przekazie z roku 2014, a także tytuł książki Katarzyny Świstelnickiej. Przekaz dotyczy naszej przyszłości i pochodzi od Istot przebywających w wyższych wymiarach. Platformy® są to (...)

więcej

Prezent dla Ciebie na dzień dziecka

Tego jeszcze nie było! Szczęśliwi, zainspirowani i obdarowani przez Justynę Krzysztofik, mamę dwójki dzieci i absolwentkę Interaktywnych Platform Transformacji ® przekazujemy Wam w tym pięknym dniu PLATFORMY TRANSFORMACJI DLA DZIECI!!!!! Justynie popłynęły wiersze po ukończeniu kursu. Ponieważ każdy z nas, (...)

więcej

Oddech a rozwój świadomości- już w poniedziałek

"Oddech to pierwsza rzecz, jaką dostajemy po narodzinach i ostatnia, jaką oddajemy przed śmiercią. To tak proste, że wydaje się bez znaczenia. A jednak jest najważniejsze." Miriam Dubini   Często mówi się, że coś jest równie łatwe, jak oddychanie. Robimy (...)

więcej

Jak stworzyć nowy hologram rzeczywistości? Już w ten wtorek

Żyjemy w określonym hologramie rzeczywistości, który sami sobie stworzyliśmy dawno temu.Ten hologram niewątpliwie jest już przestarzałyi ograniczający nasz rozwój.Jak to się stało, że możliwe jest wyobrażenie sobie jakiejś formy istnienia a następnie utrwalenie jejw taki sposób, że powstał z tego (...)

więcej

Przejdź na jasną stronę mocy

W tych szybkozmiennych czasach oferuję Ci dwie formy pracy indywidualnej z moją pomocą 1)      Transformujące sesje kwantowe   Sesja on-line trwa około godziny. Więcej informacji i sesja przykładowa TUTAJ   "Droga Kasiu, wczorajszy dzień był niesamowity! Spotkanie Ciebie na mojej drodze (...)

więcej

II edycja Kwantowej Szkoły Duchowej- już od 25.05

  Kwantowa Szkoła Duchowa to projekt online, cieszący się  dużą popularnością - świadczy o tym już II edycja tego niezwykłego projektu.   Nową edycję rozpoczynamy 25.05.2021    Cena regularna uczestnictwa w 20 spotkaniach: 1999 zł.     PROGRAM 1: ZAUFANIE i (...)

więcej

Nadchodzące warsztaty NA ŻYWO

Zapraszamy na nasze nadchodzące warsztaty na żywo!   13-16.05.2021 - Dwupunktowa Szkoła Kreacji w SZCZECINIE 04-06.06.2021 Interaktywne Platformy Transformacji ® w WARSZAWIE 02-04.07.2021 Interaktywne Platformy Transformacji ® w OLSZTYNIE   Zapisy, informacje: kontakt@dwupunkt.com, tel: 690 818 848  

więcej

3 część Rosyjskiej Medycyny Informacyjnej- już 30.03.2021

Serdecznie zapraszamy na ostatnie spotkanie w ramach tej edycji Kwantowej Szkoły Duchowej.  Będziemy omawiać tematy i pracować z praktycznymi ćwiczeniami na kanwie metod Gregorija Grabovoya.   Zapisy: online@dwupunkt.com, 690 818 848    

więcej

Rosyjska Medycyna Informacyjna - Grigorij Grabovoy

Zapraszamy na kolejne spotkanie z RMI, która stanowi osobny moduł. Tym razem przedstawimy postać i nauki Grigorija Grabovoya- rosyjskiego uzdrowiciela, jasnowidza, profesora fizyki stosowanej, a nawet cudotwórcy. Jego historia jest w Polsce praktycznie nieznana, natomiast w Niemczech wręcz przeciwnie. Grabovoy (...)

więcej

Ostatni dzień promocji!

Jeszcze tylko dzisiaj zapraszamy do zakupu Medytacji Kryształowych w wersji dla kobiet i dla mężczyzn :) Zamiast ceny regularnej- 49,90 zł- proponujemy tylko 36,90 zł!

więcej

Rosyjska Medycyna Informacyjna w ramach Kwantowej Szkoły Duchowej

9.03.2021 Rosyjska Medycyna Informacyjna, cz. I      „Nasze ciała są ‘środkami transportu’ dla naszych duchowych struktur, dla boskiego ducha. Wszystko wibruje, poczynając od elektronów aż po nieskończony wszechświat. Żyjemy w iluzji naszego ciała i w iluzji bycia oddzielnym W (...)

więcej

Wiadomości z Kwantowej Rzeczywistości

Wiadomości z kwantowej rzeczywistości to cykliczne przekazy z wysokiego pasma częstotliwości na różne tematy oraz aktualne informacje z przestrzeni warsztatowej Instytutu Świadomości Kwantowej SKiSK. Cotygodniowe informacje na temat dostępnych warsztatów, kursów on-line na żywo, a także webinarów. Bezpłatna oferta dostępna (...)

więcej

Nad-wrażliwy czy osadzony w Nowym Świecie?

Po ośmiu latach prowadzenia licznych warsztatów poszerzania świadomości i kwantowej kreacji, a także dzięki prowadzeniu nas przez Interaktywne Platformy Transformacji® (przekaz od Istot z wyższych wymiarów), oferujemy Państwu kolejną możliwość spotkań z nami. Kwantowa Szkoła Duchowa to projekt, który trwa (...)

więcej

Medytacja: Otwarcie trzeciego oka

Nowy czas, nowe otwarcie- Twoja szyszynka i Twoje trzecie oko czekają na uaktywnienie!   Obejrzyj i odsłuchaj tę wyjątkową medytację TUTAJ Według najnowszego ujęcia Twoja własna komunikacja z nimi przyniosą niebywałe efekty. Dzięki aktywacji trzeciego oka (i szyszynki) zaczniesz przyzwyczajać (...)

więcej

Aktywacja 12 nici DNA - w święto Miłości TANIEJ

"Zamiast oglądać w drugim człowieku odbicie własnego bólu i nieświadomości, zamiast zaspakajać potrzeby ego, zaczniecie nawzajem odbijać ku sobie miłość, którą macie wewnątrz, a która budzi się wraz ze świadomością jedności wszystkiego, co jest." Eckhat Tolle     Świadomość jedności (...)

więcej

Warsztaty Dwupunktowej Kreacji w lutym w Szczecinie

18-21.02.2021 SZCZECIN   Już w styczniu zapraszamy na warsztaty do Szczecina. Cztery dni, cztery stopnie, otwarci ludzie i doświadczeni prowadzący - to wszystko sprawia, że każde nasze warsztaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem.   Jeśli jesteś zainteresowana/y szczegółami, napisz: kontakt@dwupunkt.com lub zadzwoń: (...)

więcej

To Ty jesteś miłością - promocja do 14.02.2021

Wyjątkowe książki Kasi Świstelnickiej tylko do 14.02 można zakupić w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do sklepu TUTAJ

więcej

Opowiedz nam swoją historię :)

UWAGA – NAGRODY!   Opowiedz nam swoją historię, która zadziała się po dowolnych warsztatach w Instytucie Świadomości Kwantowej. Niech te historie wpłyną motywująco i podnosząco na nas wszystkich w tym dziwnym czasie. Podnieśmy swoje wibracje! Historia może być długa lub (...)

więcej

21.12.2020 - MEDYTACJA PRZESILENIA

Zapraszamy na spontaniczną medytację prowadzoną w dniu przesilenia zimowego, 21.12.2020 o godzinie 12.12 (na żywo poprzez platformę spotkaniową Zoom) oraz 21.21 (premiera medytacji na naszym kanale Youtube). Tego dnia nastąpi Wielka Koniunkcja Jowisza i Saturna. Podczas koniunkcji Jowisz i Saturn (...)

więcej

Kwantowa Szkoła Duchowa "Biblioteka Życia Akasza"

„Każde nasze doświadczenie, pomnożone przez wcielenia i wspólne doświadczenia ludzkości od początku jej powstania aż do nieskończoności, jest zapisywane w polu. Pole jest próżnią kwantową, pełną wciąż tworzących się wszelakich informacji. Tylko od nas zależy, co chcemy zapisać i co (...)

więcej

Webinar "Moje Kryształowe Dziecko i ja"

1) Czym jest wielowymiarowe widzenie? 2) Czy można doświadczać wielowymiarowego widzenia i nawet o tym nie wiedzieć? 3) Czy bardzo różni się od widzenia trójwymiarowego? 4) Czy ma ono wpływ na inne osoby w otoczeniu (w rodzinie)? 5) Jakie z (...)

więcej

Promocja z Sercem

Dziękuję za skorzystanie z poprzedniej promocji na pakiet moich książek. Tym razem przedstawiam kolejną promocję: na obydwie książki osobno. „Interaktywne Platformy Transformacji. Rekonfiguracja.” oraz „Magiczny Dwupunkt”.  Wspaniały pomysł na prezent dla kogoś, komu książki mogłyby pomóc otworzyć szerzej oczy (na (...)

więcej

Odbierz swoją niespodziankę

Nasza nowa akcja promocyjna skierowana jest do osób, które mają otwarte umysły i serca. Uzupełniamy naszą bazę newsletterową i brakuje nam właśnie Twojej obecności ;) Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi subskrybentami, przesyłając im nie tylko zaproszenia na warsztaty i (...)

więcej

Skanowanie pola i uzdrawianie kolorami

Kwantowe uzdrawianie część I: SKANOWANIE POLA I UZDRAWIANIE KOLORAMIW ramach naszego projektu o nazwie Kwantowa Szkoła Duchowa (trwa on łącznie 9 miesięcy) proponujemy kolejne spotkania pod tytułem Kwantowe uzdrawianie. W każdym spotkaniu oprócz stałych słuchaczy może brać udział dowolna ilość (...)

więcej

PROMOCJA NOVA

Nowa promocja na książki Kasi Świstelnickiej, jedyne takie o świadomości, naszej wewnętrznej mocy, kwantowej kreacji, zmianach na Ziemi, przyszłości ludzi, samouzdrawianiu i nadziei. Książki pomogły już tysiącom ludzi.     Może teraz Ty pomożesz sobie lub komuś innemu? Pamiętasz jeszcze (...)

więcej

Dwupunktowa Szkoła Kreacji w grudniu w Warszawie

Jak co roku zapraszamy na warsztaty klasycznej Dwupunktowej Szkoły Kreacji Wciąż wiele osób odczuwa potrzebę wkroczenia na kwantową ścieżkę, aby nauczyć się korzystać z prostych narzędzi transformacji. Te warsztaty pozwolą Ci wyjść poza Twoją codzienną rzeczywistość, by odnaleźć się w (...)

więcej

Nowy kurs!

  Czas dowiedzieć się o tym, co od tysięcy lata skrywałaś i skrywałeś przed sobą samą/samym. Nie był to czas na taką wiedzę. Teraz budzisz się ze snu. Twoje przebudzenie obejmuje świadomość tego, PO CO PRZYBYŁAŚ/EŚ W TYM CZASIE NA (...)

więcej

11.11 #kwantowaintencja

Przed nami kolejna okazja do podniesienia wibracji: portal 11.11.2020 o godz.11.11 pozwoli naszej świadomości przejść przez Bramę Światła, by wzmocnić intencje z serca. ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA 11.11 o godzinie 11.11 a także w każdym innym dogodnym dla Ciebie czasie.  TU (...)

więcej

Załamujemy falę

Od jakiegoś czasu w naszych mediach społecznościowych zapraszamy Was do przyłączania się do wspólnycj medytacji #kwantowaintencja Setki, a może tysiące intencji wibruje już w polu, wzmacnianych przez świadome osoby. Nie ma nic potężniejszego od mocy ludzkiej intencji wyrażonej w polu (...)

więcej

Książka o zmianach na Ziemi

  Książka o kierunku, w jakim podąża nasza świadomość, która jako jedyna jest w stanie zmienić całą rzeczywistość.   Kontynuacja wkrótce.       Tę i inne pozycje autorki, Katarzyny Świstelnickiej, można zakupić                (...)

więcej

Interaktywne Platformy Transformacji® on-line już 26.10

Już 26.10.2020 spotykamy się  po raz kolejny"na żywo" on-line na Platformach Transformacji®. Nie znamy innego tak holistycznego warsztatu. Najnowsze informacje na bieżąco odkodowywane z przekazu od istot z wyższych wymiarów, medytacje, muzyka solfeżowa, ćwiczenia. Przekaz odebrała Kasia w roku 2014 (...)

więcej

Spotkanie Kwantowej Szkoły Duchowej - PRACA Z KOSMICZNYM WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM

  Kwantowa Szkoła Duchowa to projekt, który trwa 9 miesięcy i przeznaczony jest dla każdego chętnego, niezależnie od kursów ukończonych w naszym Instytucie. Spotykamy się on-line dwa razy w miesiącu (pierwszy i ostatni wtorek miesiąca). Temat każdego spotkania obejmuje inne (...)

więcej

Zapraszamy na bezpłatny webinar!

Czy jesteś dzieckiem Indygo lub Kryształowym?     AKTUALIZACJA:  Kochani, pamiętajcie o tym, aby ułatwić sobie spotkanie i ściągnąć aplikację zoom wcześniej przed godz. 20.00. Nie jest to obligatoryjne, ale może być pomocne w razie trudności technicznych. Ok. godz. 19.15 (...)

więcej

Nadchodzące tematy Kwantowej Szkoły Duchowej- uwaga, rysunek automatyczny!

Nadchodzący temat na 6 spotkanie,15.09.2020:   - Jaka jest Twoja gotowość do przekroczenia paradygmatu 3D?Głęboka infiltracja własnej podświadomości.       UWAGA!   Zamiast zapraszać Państwa na  jednodniowy warsztat w cenie 360 zł, postanowiliśmy zaprezentować rysunek automatyczny na 7 (29.09) (...)

więcej

Interaktywne Platformy Transformacji® już od 9.09

         Już od dziś, 09.09.2020 spotykamy się "na żywo" on-line na Platformach Transformacji®. Nie znamy innego tak holistycznego warsztatu. Najnowsze informacje na bieżąco odkodowywane z przekazu od istot z wyższych wymiarów, medytacje, muzyka solfeżowa, ćwiczenia. Przekaz odebrała (...)

więcej

Zapraszamy na Festiwal StressOff w Szczecinie!

Kochani, już 19 września jesteśmy prelegentami Festiwalu StressOff w Szczecinie. Zapraszamy na nasz bezpłatny wykład o godzinie 14.45 w sali A. Prowadzimy także część warsztatową pt: Kwantowe narzędzia transformacji osobistej, ale na nią wszystkie bilety zostały już wyprzedane. Adres Festiwalu: (...)

więcej

Ruszyły zapisy na Interaktywne Platformy Transformacji® ON-LINE. Zaczynamy 9 września!

Po dużym sukcesie warsztatów w formie on-line pragniemy Was zaprosić na trzecią odsłonę                                                        (...)

więcej

Kwantowa Szkoła Duchowa - nadchodzące tematy

Spotkania w ramach Kwantowej Szkoły Duchowej ruszyły pełną parą. Za nami cztery inspirujące godziny, podczas których rozmawialiśmy już o Erze Wodnika (transformacja wzorca braku rezonansu z mocą) i  DZIWNYM czasie "pandemii" - czym jest dla Ciebie teraz? Transformacja wzorca lęku przed (...)

więcej

Druga edycja Konkursowego Lata!

    Pamiętacie ubiegłoroczne Konkursowe Lato z SKiSK? Przesyłaliście nam wtedy Wasze prace związane ze Słońcem. Główną wygraną było bezpłatne uczestnictwo w naszych warsztatach. Wygrała wtedy praca Magdy, którą zaprosiliśmy do Warszawy na kurs. Dzisiaj mamy inny pomysł i jak (...)

więcej

Nowy warsztat!

    W naszej niespożytej kreatywności stworzyliśmy najnowszy warsztat (już wcześniej zapowiadaliśmy, że pracujemy nad kilkoma nowymi projektami), który w całości odbywa się w rzeczywistości pięciowymiarowej Lemurii i/lub Atlantydy. W naszej wędrówce przez czas i przestrzeń reaktywuje się w nas (...)

więcej

Rusza Kwantowa Szkoła Duchowa!

    W odpowiedzi na zapotrzebowanie wielu osób, które wyrażały pragnienie kontynuowania spotkań z Platformami Transformacji® powstała Kwantowa Szkoła Duchowa. Mniej oficjalnie nazwaliśmy ją Szkołą Szybkiego Reagowania ;) Platformy są pomocne przy interpretacji aktualnych wydarzeń widzianych z poziomu tak zwanej "wyższej (...)

więcej

Lipcowe warsztaty Dwupunktu

    ZAPISY: PIOTR@DWUPUNKT.COM

więcej

Warsztaty Dwupunktowej Szkoły Kreacji w Olsztynie 23-26.07.2020

    Wciąż wiele osób odczuwa potrzebę wkroczenia na kwantową ścieżkę, aby nauczyć się korzystać z prostych narzędzi transformacji. Te warsztaty pozwolą Ci wyjść poza Twoją codzienną rzeczywistość, by odnaleźć się w świecie niezwykłych możliwości. Wydawałoby się, że dostęp do (...)

więcej

Wspólna medytacja 20.06.2020 o godz. 21.00

  Nasz związek ze Słońcem zawsze był szczególny. Atlanci, Lemurianie, Inkowie i inne cywilizacje na przestrzeni dziejów – wszyscy oni wiedzieli, jak korzystać z mocy Źródła. Czas zatacza koło. Przypominamy sobie  coraz więcej. Re-aktywujemy nasze połączenia, co będzie miało niewyobrażalne (...)

więcej

Nowe warsztaty w przygotowaniu

  W przygotowaniu kurs „Kryształy Lemurii i Atlantydy”   Kurs odbywa się w całości w rzeczywistości 5D i kolejnych.   Ludzkość nie uniknie przesunięcia swojej świadomości w kierunku wyżej wibrującej rzeczywistości.   Świat, do którego zmierzamy jest nam znany z (...)

więcej

Promocja na Dzień Matki

Kochana Mamo! Jesteś Doskonałą Całością i Mądrością. Wykorzystuj te dary, by podtrzymywać swoje szczęśliwe istnienie. Ta książka może stać się Twoim przyjacielem, kiedy nadejdą chwile zwątpienia. Napisała ją kobieta, matka dwóch już dorosłych synów i nauczycielka mechanizmów stojących za kwantową (...)

więcej

Już od 22 maja Platformy on-line INTENSIVE

            Po dużym sukcesie naszego pierwszego kursu On-line Platform Transformcji® proponujemy drugi kurs w wersji Intensive.                                         (...)

więcej

Ruszyły zapisy na Interaktywne Platformy Transformacji® ON-LINE. Zaczynamy 4 maja!

Interaktywne Platformy Transformacji® to warsztat oparty na przekazie z roku 2015, a także tytuł książki Katarzyny Świstelnickiej.Przekaz dotyczy naszej przyszłości i pochodzi od Istot przebywających w wyższych wymiarach.Platformy® są to obszary ludzkiej, zmieniającej się stale, świadomości. Pierwszych dziewięć Platform® dotyczy (...)

więcej

Odrodzenia (w) nas

  Patrzymy do przodu, do góry, w głąb i co najwyżej na boki  Wiemy, że wszystko dzieje się dla naszego najwyższego dobra   Odradza się Ziemia i my wraz z nią. Dobro codzienne powraca. Nie w strukturach, lecz w nas. A (...)

więcej

Platformy on-line

Kochani,   I na nas przyszedł czas, żeby zaproponować Wam spotkania on-line. Długo się przed tym broniliśmy, ponieważ wiemy, jaką potężną wartością są spotkania na żywo. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że całkowita utrata kontaktu z przekazem Platform® nie (...)

więcej

ZŁOTA MEDYTACJA już dostępna w internecie!

Po półtora roku dołączania pięknej Złotej Medytacji do książki Katarzyny Świstelnickiej "Interaktywne Platformy Transformacji" w formie płyty postanowiliśmy podarować ją wszystkim, którzy poczują, że praca ze Złotym Światłem jest dla nich ważna. Najwyższa wibracja Złotego Światła uzdrawia, regeneruje, odmładza i (...)

więcej

Rozdajemy 50 egzemplarzy pierwszego wydania "Magicznego dwupunktu"

„I tylko przez senwyciągam ręce- to mnie nie budzi,nie chcę nic więcej –bo wiem, że jestemw nieskończoności,w morzu miłoścido ludzi.” Czesław Niemen „Nim przyjdzie wiosna”     Kochani,czas na drugą niespodziankę  Pozostało nam trochę egzemplarzy poczytnych książek Katarzyny Świstelnickiej „Magiczny (...)

więcej

Na Facebooku trwa nasza bezprecedensowa akcja pozostania w wysokiej wibracji miłości i radości

Kochani,  łączymy się codziennie o godz. 21.00 z intencją, którą będziemy publikować tu, w tym wpisie. Nie musisz być na facebooku, aby się do nas przyłączyć.   Co należy zrobić? Codziennie o 21 (lub innej, wygodnej dla Ciebie porze) znajdź (...)

więcej

Wiosenna promocja

Optymistyczny wydźwięk tej książki porusza każdą ważną strunę w nas. Dowiadujemy się z niej, że w sposób naturalny jesteśmy zawsze dobrzy i piękni, tylko o tym zapomnieliśmy. Żeby to odkryć ponownie, wystarczy rozumieć zmiany zachodzące obecnie we wszystkich ludziach na (...)

więcej

Warsztaty w Poznaniu

  12.03.2020 KWANTOWA SZKOŁA KREACJI  (I STOPIEŃ)  Poznasz prosty dwupunkt na poziomie pracy z intencją, dowiesz się, w jakim zakresie mechanika kwantowa tłumaczy, czym jest efekt obserwatora i czy świat materii jest determinantą naszego życia. Nauczysz się łatwo wchodzić w (...)

więcej

Nowość- sesje indywidualne on-line

Pole (kwantowe) oferuje nieskończoną ilość rozwiazań Twojego problemu. Fale Twojego doświadczenia powielają się holograficznie i mogą powodować stan rzeczy, który pragniesz zmienić. Podczas godzinnej sesji wykorzystujemy wszelkie możiwe narzędzia kwantowe. Oprzyj się na naszym doświadczeniu.   Sesja online (poprzez skype (...)

więcej

Warsztaty Dwupunktowej Szkoły Kreacji w Warszawie

  Szanowni Państwo, W związku z zaistniałą sytuacją (odwołane loty, zamknięty hotel, utrudniona komunikacja międzynarodowa i krajowa, a także administracyjne zalecenia sanitarne) z przykrością odwołujemy nasze warsztaty w Warszawie w dniach 28-30.03.2020 (sobota-poniedziałek). Jednocześnie informujemy, iż intensywnie pracujemy nad szkoleniami (...)

więcej

Zrób prezent swoim Bliskim!

    Nie wiesz, w jaki sposób przyczynić się do rozwoju osobistego i duchowego Twoich Bliskich i znajomych? Możesz wykupić dla nich w prezencie Voucher dofinansowujący udział w dowolnych, organizowanych przed nas, warsztatach, włączając w to wyprawy duchowe (Peru, Bośnia) (...)

więcej

One love - walentynkowa promocja na książkę "Interaktywne Platformy Transformacji"

      Czy miłość może prowadzić? Tak! Wystarczy jej się poddać.Z okazji Święta Miłości przygotowaliśmy promocję walentynkową na książkę"Interaktywne Platformy Transformacji" "Piękny jest czas, gdy pozwalamy sprawom po prostu się dziać, bez naciskania, prób zawracania rzeki kijem czy płynięcia pod prąd. (...)

więcej

NOWOŚĆ- trzydniowy warsztat Platform w Gdańsku

14-16.02.2020 GDAŃSK   Interaktywne Platformy Transformacji® to warsztat oparty na przekazie z roku 2016, a także tytuł książki Katarzyny Świstelnickiej.Przekaz dotyczy naszej przyszłości i pochodzi od Istot przebywających w wyższych wymiarach.Platformy® są to obszary ludzkiej, zmieniającej się stale, świadomości. Pierwszych (...)

więcej

NOWOŚĆ- trzydniowy warsztat Platform we Wrocławiu

31.01-02.02.2020   Interaktywne Platformy Transformacji® to warsztat oparty na przekazie z roku 2016, a także tytuł książki Katarzyny Świstelnickiej.Przekaz dotyczy naszej przyszłości i pochodzi od Istot przebywających w wyższych wymiarach.Platformy® są to obszary ludzkiej, zmieniającej się stale, świadomości. Pierwszych dziewięć (...)

więcej

Mikołajkowa niespodzianka

  Kochani, uprzejmie przypominamy, że zaczął się gorący okres grudniowo-mikołajkowo-świąteczny, co rodzi implikacje w postaci czasem utrudnionych dostaw kurierskich. Otrzymaliśmy informację od naszej formy kurierskiej, że przez cały grudzień mogą być opóźnienia w dostawach, dlatego jeśli planujecie zakup książek Katarzyny (...)

więcej

Nasz Black Friday jest złoty!

    Promocja na "Magiczny dwupunkt" i "Interaktywne Platformy Transformacji". Nasz Black Friday jest złoty! Nie przeocz tej okazji! Promocja trwa od 29.11.2019, godz. 00.01 do 1.12.2019, godz. 23.59.   Książki w wyjątkowo niskich cenach kupisz TU  

więcej

Warsztaty kwantowej szkoły kreacji I-IV stopień w Warszawie

Zapraszamy na klasyczne warsztaty Kwantowej Kreacji I, II, III i IV stopnia, z wykorzystaniem wewnętrznej mocy oraz przy pomocy dwupunktu i innych sposobów kreacji. Wyznacznikiem dzisiejszych czasów jest możliwość szybkiego kreowania z poziomu energii punktu zerowego. Dlatego tak ważna jest świadomość (...)

więcej

NOWOŚĆ- trzydniowy warsztat Platform w Warszawie

Interaktywne Platformy Transformacji® to warsztat oparty na przekazie z roku 2016, a także tytuł książki Katarzyny Świstelnickiej.Przekaz dotyczy naszej przyszłości i pochodzi od Istot przebywających w wyższych wymiarach.Platformy® są to obszary ludzkiej, zmieniającej się stale, świadomości. Pierwszych dziewięć Platform® dotyczy (...)

więcej

RUSZYŁA SPRZEDAŻ NOWEJ EDYCJI MAGICZNEGO DWUPUNKTU

Od jakiegoś czasu tu i ówdzie zapowiadaliśmy niespodziankę i oto ona! Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że właśnie ukazała się nowa, poprawiona wersja bestsellerowej książki Katarzyny Świstelnickiej pod tytułem „Magiczny Dwupunkt. Kwantowe uzdrawianie świadomością”. Zmiana dotyczy zarówno treści (czyli przekazu), jak (...)

więcej

W naszym sklepie ceny spadają jak jesienne liście!

  O naszych klientów dbamy o każdej porze roku, oferując najróżniejsze promocje książek napisanych przez Katarzynę Świstelnicką. Nasza jesiennna promocja dotyczy pakietu książek "Interaktywne Platformy Transformacji" oraz nowego, poprawionego wydania "Magicznego Dwupunktu" i trwa tylko 10 dni.   Książki można (...)

więcej

Warsztaty w Szczecinie 19-21.10.2019

  Zapraszamy na klasyczne warsztaty Kwantowej Kreacji I, II i III stopnia, z wykorzystaniem wewnętrznej mocy oraz przy pomocy dwupunktu i innych sposobów kreacji. Wyznacznikiem dzisiejszych czasów jest możliwość szybkiego kreowania z poziomu energii punktu zerowego. Dlatego tak ważna jest świadomość (...)

więcej

Wielki finał Konkursowego Lata!

  Mamy początek września. Konkursowe lato za nami. Rozdaliśmy wiele cennych nagród, w tym aż dwa darmowe udziały w dwudniowych warsztatach. Pierwsza zwyciężczyni, Mirosława B., urzekła nas swoim zdjęciem słońca i uczestniczyła już w Kreowaniu Obfitości w Warszawie.  Kolejna praca, (...)

więcej

Warsztaty w Krakowie 03-06.10.2019

AKTUALNOŚCI Warsztat w Krakowie 03-06.10.2019   04-05.04.2019 Kreowanie Obfitości   Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich nieograniczonych możliwości, istnieje przestrzeń, która dba o (...)

więcej

Tak niskiej ceny jeszcze nie było!

        Szanowni Państwo, u nas rewolucja. Totalna wyprzedaż kultowej książki z zakresu Metody dwupunktowej autorstwa Katarzyny Świstelnickiej. Dlaczego? To niespodzianka..   Nie wahaj się więc, skorzystaj z przeceny, może jako prezent dla kogoś pod choinkę? Co z (...)

więcej

Konkursowe lato!

Kochani, z ogromną przyjemnością ogłaszamy Konkursowe Lato! Pierwszy z konkursów startuje już dziś. Na zwycięzcę czeka niezwykła nagroda- udział w dwudniowych warsztatach Kreowania Obfitości! Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? W terminie od 28.06.2019 do 15.07.2019 dokonaj zakupu (...)

więcej

GRUPOWA MISTYCZNA WYPRAWA DO BOŚNIACKIEJ DOLINY PIRAMID- JESTEŚMY PIERWSI W POLSCE!

    14-21.09.2019       Instytut Świadomości Kwantowej SKiSK Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński zapraszają do Bośni na duchowe wyprawy . Fantastyczny wyjazd do najwyższych i najstarszych piramid na Ziemi, odnalezionych w Europie! Uzdrawianie, transformacja, odczucie jedności ze wspierającymi (...)

więcej

Najnowsza książka Katarzyny Świstelnickiej

Zapoznaj się z niezwykłym przekazem Interaktywnych Platform Transformacji®.                                                   "(...) Miłość bezwarunkowa jest odczuciem, informacją i wiecznym (...)

więcej

Majowe warsztaty w Poznaniu

  Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich nieograniczonych możliwości, istnieje przestrzeń, która dba o przepływ, obfitość i co za tym idzie, spełnienie, we (...)

więcej

Warsztat w Gdańsku 04-07.04.2019

  04-05.04.2019 Kreowanie Obfitości   Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich nieograniczonych możliwości, istnieje przestrzeń, która dba o przepływ, obfitość i co za (...)

więcej

13-14.04.2019 Warsztat w Warszawie

Jak czarować rzeczywistość? Jak odwołać się do Mocy? Gdzie ona jest? Jak poszerzyć widzenie? Jak poszerzyć słyszenie? Jak zaufać czuciu? Skąd wiadomo, czy to nie podpowiedzi umysłu? Czemu umysł już nie powinien zarządzać? Co z tego wynika? Za czym podążyć? (...)

więcej

Wraz z wiosną pozwól rozkwitnąć Twojej Prawdziwej Naturze

  Witajcie kochani! Po wczorajszej, mocnej energetycznie równonocy witamy dziś wiosnę nie tylko kalendarzową, ale też tę w naszych sercach. Nie zapominamy o Was i mamy dla Was prezent! Tym razem ponowna krótka promocja cenowa na książkę Katarzyny Świstelnickiej "Interaktywne (...)

więcej

Marcowe warsztaty w Łodzi

Serdecznie zapraszamy na warsztaty do Łodzi w dniach   14-17.03.2019 14-15.01.2019 KREOWANIE OBFITOŚCI 1st.   Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich nieograniczonych możliwości, (...)

więcej

Lutowe warsztaty we Wrocławiu

  Serdecznie zapraszamy na warsztaty do Wrocławia w dniach 14-17.02.2019   14-15.02.2019 KREOWANIE OBFITOŚCI 1st.     Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich (...)

więcej

Styczniowe warsztaty w Szczecinie

Serdecznie zapraszamy na warsztaty do Szczecina w dniach 24-27.01.2019 24-25.01.2019 KREOWANIE OBFITOŚCI 1st.   Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich nieograniczonych możliwości, istnieje (...)

więcej

Styczniowe warsztaty w Warszawie

Serdecznie zapraszamy w dniach 11-13.01.2019 na warsztaty do Warszawy      11.01.2019 Kwantowa Szkoła Kreacji - wprowadzenie do teorii kwantowej WYJĄTKOWA OFERTA - płacisz tylko 150 zł zamiast 350 zł ! Po raz pierwszy oferujemy możliwość skorzystania z jednodniowego warsztatu, (...)

więcej

Warsztaty w Krakowie!

Kreowanie Obfitości 1st. Masz problem z zaistnieniem obfitości wokół Ciebie? Innymi słowy, zbyt mało zarabiasz, nie lubisz swojej pracy albo masz mało fajnych przyjaciół... A może nie masz ich wcale. Bliskie relacje też pozostawiają wiele do życzenia.. Czy wiesz, że (...)

więcej

Warsztaty w Warszawie!

  Zapraszamy na klasyczne warsztaty Kwantowej Kreacji I, II, III i IV stopnia, z wykorzystaniem wewnętrznej mocy oraz przy pomocy dwupunktu i innych sposobów kreacji. Wyznacznikiem dzisiejszych czasów jest możliwość szybkiego kreowania z poziomu energii punktu zerowego. Dlatego tak ważna (...)

więcej

Wkrótce przedsprzedaż nowej książki!

Niebawem przedsprzedaż nowej książki Katarzyny Świstelnickiej! „Książka, którą trzymasz w rękach, jest wielowymiarowym przesłaniem do każdego, kto jest gotów do zmiany wizji samego siebie. Wszystko, czego do tej pory doświadczyliśmy, powstało w umyśle. Informacyjny przekaz obecnie dostępnej, nowej wibracji jest (...)

więcej

Ostatnie 2 miejsca na wyprawę do Peru!

Już w listopadzie wyruszamy na kolejną duchową wyprawę do Peru/Machu Picchu. Chcesz przeżyć przygodę życia? Zostały jeszcze dwa wolne miejsca! Czego szukamy w Peru? Duchowości, transformacji, rozwiązania problemów, piękna, prawdy, przekazów, utrwalenia kosmicznych rezonansów. Grupa już ma bilety, ale możesz (...)

więcej

Audiobook

  Mamy niespodziankę dla osób, które nie przeczytały jeszcze książki Katarzyny Świstelnickiej "Magiczny Dwupunkt". Zwłaszcza dla tych, którzy po prostu nie mają czasu :) Udostępniliśmy audiobook rozdziałami. Możecie pobrać ten, który Was interesuje i w łatwy sposób dowiedzieć się np. (...)

więcej

Kwantowa Szkoła Kreacji w Warszawie!

  Ostatnie warsztaty Kwantowej Szkoły Kreacji przed grudniem!Kolejne dopiero za pół roku. Serdecznie zapraszamy do Warszawy!   Zapraszamy na klasyczne warsztaty Kwantowej Kreacji, z wykorzystaniem wewnętrznej mocy oraz przy pomocy dwupunktu i innych sposobów kreacji. Wyznacznikiem dzisiejszych czasów jest możliwość (...)

więcej

Zapraszamy! Codzienne intencje na FB

Obecny czas to czas zmian. Zmian nie tylko w procesach, które dobrze znamy, ale i tych, których nie znamy wcale. Możemy wybrać, czy być bezwolnymi uczestnikami, czy też chcemy mieć wpływ na przyszłość. Nadszedł czas, w którym każdy z nas (...)

więcej

Wakacje z Kwantową Kreacją - OSTATNIE MIEJSCA

  Planujesz wakacje?     Mamy dla Ciebie wyjątkową, niepowtarzalną ofertę spędzenia kilku dni wyjazdowych z SKiSKW programie warsztaty III i IV stopnia, ustawienia aspektowe z dwupunktem, elementy Rosyjskiej Medycyny Informacyjnej oraz Platformy Transformacji® cz. I i II.- NOWOŚĆ!!!Wyżywienie 3 (...)

więcej

Wideorelacja Mariusza z wyjazdu do Peru

Przedstawiamy relację Mariusza Semika - uczestnika III edycji warsztatów w Peru.  IV edycja już 8-20 listopada 2018. Zostały ostatnie miejsca.  Zapisy kontakt@dwupunkt.com lub formularz kontaktowy w zakładce Terminy.  Zapraszamy!  

więcej

Warsztaty w Katowicach!

Kreowanie Obfitości 1st. Masz problem z zaistnieniem obfitości wokół Ciebie? Innymi słowy, zbyt mało zarabiasz, nie lubisz swojej pracy albo masz mało fajnych przyjaciół... A może nie masz ich wcale. Bliskie relacje też pozostawiają wiele do życzenia... Czy wiesz, że (...)

więcej

Trwają zapisy na nowy termin wyjazdu do Peru!

  Nowy termin wyjazdu na warsztaty Duchowa Tradycja Inków w Cusco/Peru!Ilość miejsc bardzo ograniczona, decyduje kolejność wpłat.   Zapraszamy! 8-20 LISTOPADA 2018       Cusco jest dawną stolicą Imperium Inków i punktem wypadowym na Machu Picchu i do Św. (...)

więcej

Warsztaty w Poznaniu!

Najbliższe warsztaty odbędą się już 10 - 11.05 w Poznaniu!    Kreowanie Obfitości st. 1  Masz problem z zaistnieniem obfitości wokół Ciebie? Innymi słowy, zbyt mało zarabiasz, nie lubisz swojej pracy albo masz mało fajnych przyjaciół... A może nie masz (...)

więcej

Kwantowe Sesje indywidualne

Kwantowe sesje indywidualne z Katarzyną Prawdą Świstelnicką obejmują: - wglądy w rzeczywistości równoległe - odnalezienie i transformację obciążających i ograniczających wzorców ze wszystkich żyć równocześnie (praca na wszystkich liniach czasowych) - zaskakujące rozwiązania - pomoc w dostrzeżeniu Światła w sobie. (...)

więcej

Ważna informacja na temat najnowszej książki!

UPDATE: ważne informacje o najnowszej książce!   Papierowa wersja książki "Archetyp Atlantydy w naszym przebudzeniu" ukaże się, jak sadzę, w maju 2023 (to zalezy od terminów w drukarni); Już teraz możesz zapewnić sobie książkę, wpłacając na zrzutkę.pl określoną kwotę darowizny! (...)

więcej

Platformy Transformacji ® w Warszawie

  4.06-06.06.2021 WARSZAWA   Interaktywne Platformy Transformacji® to warsztat oparty na przekazie z roku 2016, a także tytuł książki Katarzyny Świstelnickiej.Przekaz dotyczy naszej przyszłości i pochodzi od Istot przebywających w wyższych wymiarach.Platformy® są to obszary ludzkiej, zmieniającej się stale, świadomości. Pierwszych (...)

więcej

16.12. - Webinar

Tytuł webinaru na żywo „Moje kryształowe dziecko i ja” celowo został w ten sposób sformułowany. Nie chcemy bowiem stawiać się w pozycji wszystkowiedzących na temat WYCHOWYWANIA takich dzieci. Wychowywanie to szerokie spektrum zagadnień, z których nie wszystkie są istotne dla (...)

więcej

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...