WEBINARY z SKiSK - PROMOCJA

05.01.2022

W ramach projektu Kwantowa Szkoła Duchowa zrealizowaliśmy do tej pory 35 tematów. Przypominamy, że każdy z nich można wykupić jako webinar.

 

Jak to wygląda w praktyce?

1) Wybierz temat, jaki Cię interesuje (lista poniżej).

2) Napisz do nas: online@dwupunkt.com lub zadzwoń: 690 818 848

3) Poinformuj, jakie tematy Cię interesują. Cena za pojedynczy webinar to 110 zł, ale UWAGA - jeśli wybierzesz 3 i więcej, cena spada do 100 zł i niżej, zapytaj o to :)

UWAGA, CZĘŚĆ WEBINARÓW OBJĘTA JEST PROMOCJĄ AŻ -60%. ZOBACZ SZCZEGÓŁY TUTAJ

4) Po opłaceniu dostajesz dostęp na pięć dni, aby obejrzeć materiał w specjalnej, zamkniętej grupie na Facebooku.

5) To takie proste :)

 

TEMATY:

Spotkanie 1: Era Wodnika. Transformacja wzorca braku rezonansu z mocą. Wzorzec miłości do siebie. Wzorzec bycia doskonałym. Wykład i medytacje.

Spotkanie 2: Dziwny czas „pandemii”- czym jest dla Ciebie teraz? Transformacja wzorca lęku przed nieznanym. Wykład i medytacje.

Spotkanie 3: Czym jest śmierć? Czym jest dusza? Co to jest inkarnacja? Kiedy i gdzie inkarnujemy? Czy można inkarnować się w dwa ciała? Itd. Wykład i medytacja.

Spotkanie 4: Prawdziwa rola Słońca dla ludzi na Ziemi (wiadomości inne, niż podaje system edukacji). Wykład i medytacja.

Spotkanie 5: Czym jest sen: podejście naukowe, ezoteryczne, kwantowe (świadomościowe), Platformowe. Wykład.

Spotkanie 6: Gotowość do przekroczenia paradygmatu 3D. Głęboka infiltracja własnej podświadomości. Co jeszcze jestem w stanie puścić? Wykład.

Spotkanie 7, 8 i 9 (3 części). Rysunek automatyczny. Teoria, pokazowe procesy prowadzone przez Kasię i ćwiczenia praktyczne w parach.

Spotkanie 10 i 11 (2 części): Praca z Wewnętrznym Dzieckiem. Cz. 1: z zakotwiczonym w starym paradygmacie 3D. Cz. 2: Kosmiczne Wewnętrzne Dziecko- nowy paradygmat. Wykład i medytacje.

Spotkanie 12: Skanowanie pola i uzdrawianie kolorami. Metody autorskie. Procesy pokazowe prowadzone przez Kasię. Ćwiczenia praktyczne.

Spotkanie 13: Lokalizacja niskowibrujących podczepień w polu i uzdrawianie złotem. Ciało emocjonalne i fizyczne. Metody autorskie. Procesy pokazowe prowadzone przez Kasię. Ćwiczenia praktyczne.

Spotkanie 14: Biblioteka życia Akasza. Ćwiczenia praktyczne. Metody autorskie. Procesy pokazowe prowadzone przez Kasię.

Spotkanie 15: Uzdrawianie symbolami i przenikanie molekularne. Metody autorskie. Procesy pokazowe prowadzone przez Kasię. Ćwiczenia praktyczne

Spotkanie 16: Nowa Ziemia i Dzieci Słońca. Informacje na temat obecnych zmian na Ziemii. Trzy medytacje: podziękowanie dla Lighworkersów, Przejście na Nowią Ziemię i Dzieci Słońca. Spotkanie umieszczone na Youtube.

Spotkanie 17: Aktywacja nowych kodów Światła. Wykład, medytacja. Metody autorskie. Procesy pokazowe prowadzone przez Kasię. Ćwiczenia praktyczne.

Spotkanie 18: Nad-wrażliwy czy osadzony w Nowym Świecie. Metody pracy dla wysoko wrażliwych. Opracowanie autorskie. Wykład, praktyczne ćwiczenia, ankieta.

Spotkanie 19, 20 i 21: Rosyjska Medycyna Informacyjna. Cz.1: Metody pracy wybitnych przedstawicieli RMI. Samouzdrawianie. Praktyczne ćwiczenia. Cz.2: sylwetka Grigorija Grabovoya, ciągi liczbowe, praca z kolorami i świętą geometrią. Praktyczne ćwiczenia. Samouzdrawianie i uzdrawianie innych. Cz. 3: Biznes i powodzenie według Grigorija Grabovoya. Różne metody pracy. Oczyszczanie energetyczne pomieszczeń, wykorzystanie figur geometrycznych, praca ze Światłem. Praktyczne Ćwiczenia

Spotkanie 22: Holograficzny Wszechświat. Czym są hologramy? W jaki sposób je tworzymy? Czy ktoś może nam narzucić własny hologram? Czy żyjemy w holograficznym Wszechświecie? Co to znaczy? Czy to dobrze czy źle? Czy świat, który widzimy, jest na zewnątrz czy wewnątrz nas? Co jest iluzją? Jaką rolę w holograficznym świecie odgrywają sny? Wykład oraz medytacja: Tworzymy hologram Prawdy.

Spotkanie 23: Oddech a rozwój świadomości. Teoria oraz pokaz różnych technik oddechowych. Ćwiczenia praktyczne prowadzone przez Piotra.

Spotkanie 24: Energia kwantowa jako ochrona przed długofalowymi, negatywnymi skutkami preparatów eksperymentalnych (zwanymi szczepionkami)? Wysokowibracyjne spotkanie na temat możliwego usuwania niechcianych długofalowych skutków obecnych eksperymentalnych procedur na ludziach. Czy jest możliwe odwrócenie procesu manipulacji na ludzkim DNA? Praca na sobie i na innych, także na odległość. Medytacja: Ochroń swoje DNA oraz aktywacja grasicy.

Spotkanie 25: Uruchom szyszynkę świadomym oddechem. Oddech ognia oraz techniki uwalniające DMT. Ćwiczenia praktyczne prowadzone przez Piotra.

Spotkanie 26: Synchronizacja Kwantowa, część I. Wykład na temat podstawowych zasad Synchronizacji Kwantowej oraz ćwiczenia praktyczne.

Spotkanie 27: Synchronizacja Kwantowa, część II. Różne warianty Synchronizacji Kwantowej, w tym dla osób ciężko i/lub chronicznie chorych. Emocjonalna SK. Świadomość dla ochrony swojego DNA. Kanapka intencyjna (obfitość, kreatywność itd.) Ćwiczenia praktyczne.

Spotkanie 28 oraz 29: dwie części. Moc kwantowej intencji.

Spotkanie 30 oraz 31: dwie części. Trzecie oko i tajemnica pochodzenia ludzkości. Porównanie przekazów Interaktywnych Platform Transformacji(r) do wiedzy prof. Muldasheva. 

Spotkanie 32: Dwupunkt- kwantowa transformacja. Mini-warsztat obejmujący podstawy dwupunktu, dedykowany zwłaszcza tym osobom, które z różnych względów nie mogą przyjechać na warsztaty stacjonarne.

Spotkanie 33: Telepatia- warsztat praktyczny. Tym razem skupimy się na wyjątkowych, niepowtarzalnych i autorskich ćwiczeniach. 

Spotkanie 34: Prawdziwa symbolika krzyża a transformacja świadomości 

Spotkanie 35: "LINIE GWIEZDNE LEY LINES I MY JAKO ISTOTY KOSMICZNE"

 

 

 

powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...