Katarzyna Świstelnicka

Moje życiowe motto brzmi:
Wszechświat ci sprzyja, tylko nie zapomnij mu za to podziękować.

Od zawsze byłam o tym przekonana, a dwunasty rok dzielę się tym z innymi. Pracując jako germanistka na Uniwersytecie Szczecińskim nie spodziewałam się, jak bardzo zmieni się moje życie, od kiedy wkroczę w świat kwantowych zmian.

Mechanika kwantowa poprowadziła mnie przez Metodę dwupunktową i inne pola transformacji do Interaktywnych Platform Transformacji®

Skoki kwantowe swojego życia odnotowuję każdego dnia, który witam z radością i wdzięcznością w sercu. Wiem, że nie ma nic bardziej cennego od wysokich wibracji, o które mogę dbać w każdej chwili, w każdej nanosekundzie. Żyję świadomie, by nie przeoczyć żadnej cennej informacji. Od lat wiem, że nie ma przypadków i że wszystko ma swój wyższy sens.

Odnajduję go, kiedy przekazuję ludziom, że nic nie jest takie, jakie wydaje się być. Pokazuję im, że warto w życiu kierować się intuicją i sercem, a nie tylko zimnym kalkulowaniem. Warto wyzbyć się oceniania – ono często prowadzi na manowce! Rozwój to dla mnie transcendentny kontakt z Wyższą Świadomością.

Dziewięć lat temu napisałam książkę pt: "Magiczny dwupunkt. Kwantowe uzdrawianie świadością". Napisałam także drugą, "Interaktywne Platformy Transformacji", której tysiące egzemplarzy poszły już w świat. Kolejnym wydanym tytułem jest e-book pt: "Jaką rzeczywistość wybierasz?" W MAJU 2023 WYDAŁAM NAJNOWSZĄ KSIĄŻKĘ pod tytułem "Archetyp Atlantydy w naszym przebudzeniu".

Prowadzę też kwantowe sesje indywidualne (głównie on-line), podczas których transformujemy z klientem destrukcyjne wzorce ze wszystkich linii czasowych. Rozpoznaję też kosmiczne uwarunkowania i ich wpływ na obecne życie. Jest to obecnie bardzo ważna część mojej pracy z powodu dużego zapotrzebowania na pomoc w transformacji dawnych klątw, przysiąg czy traum. Czas szybkich i gwałtownych zmian sprzyja transformacji i wpływa na wszystke zangażowane wzorce rodzinne.

MOŻESZ POMÓC POŚREDNIO SWOIM DZIECIOM CZY PARTNEROWI POPRZEZ ROZPOZNANIE U SIEBIE OGRANICZEŃ Z DAWNYCH ŻYĆ!

W obecnym czasie sesje stają się coraz bardziej popularne. Po pierwsze: internet staje się pomału jedną z podstawowych opcji kontaktu (niestety), a po drugie rzeczywiście są przepotężne. Za każdym razem jestem tak samo zaskoczona jak klient(ka) sposobem, w jaki pole poprowadziło transformację i co zobaczyłam W POLU.

 

Przykładowa sesja tu:

https://www.youtube.com/watch?v=U6iB2l9rGBg&list=PLCHC2gLk8SsH7YUqsKRiR9Dfw7m5RJ2jN&index=11

 

Interaktywne Platformy Transformacji® prowadzą przez zmiany na świecie. Dzięki nim wiem, co czeka nas w już niedalekiej przyszłości. Przekazuję to w wywiadach, książkach, na warsztatach i swoim kanale yt (Wiadomości z kwantowej rzeczywistości). Dzięki Platformom powstał najnowszy warsztat "Przebudzenie Kryształowej Atlantydy. Aktywacja 12 nici DNA" oraz płyta z pięcioma Kryształowymi Medytacjami, które stanowią przejaw najwyższej świadomości ludzkiej, która wyraża się nowoczesną komunikacją z własnym DNA.

Moja działalność w ramach Instytutu Świadomości Kwantowej SKiSK polega na prowadzeniu warsztatów z zakresu rozwoju świadomości (na żywo oraz on-line), aktywności edukacyjnej oraz (już rzadziej)  organizowaniu duchowych wypraw (Peru/Machu Picchu, Bośniacka Dolina Piramid, Indie, Hiszpania).

 

Zapraszam i Ciebie do kwantowej bajki!

 

Moje książki można obecnie zakupić wyłącznie pisząc maila na ksiazka@dwupunkt.com albo tu: https://platformytransformacji.com/sklepik-p-25

 

POLECAM NAJNOWSZĄ POZYCJĘ ""ARCHETYP ATLANTYDY WNASZYM PRZEBUDZENIU" LUB CAŁE PAKIETY KSIĄŻEK (TANIEJ).

   


   

 

Zapraszam na indywidualne spotkania, w ramach których może odbyć się głęboka sesja transformująca lub indywidualne prowadzenie własnej pracy z polem w ciągu dowolnej ilości spotkań. Przekażę Ci ogrom wiedzy i poświęcę całą uwagę tylko Tobie, z zastosowaniem wszystkich narzędzi kwantowych oraz czytania Akaszy.

O szczegóły pytaj tutaj: kasia@dwupunkt.com

 

 

 

 

 

 

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...