Kwantowa Szkoła Duchowa to projekt online, cieszący się  dużą popularnością - za nami już 39 wyjątkowych, zróżnicowanych tematycznie spotkań.

 

Zobacz, jaki materiał przerobiliśmy do tej pory.  Możesz miec dostęp do nagrań tych spotkań. Cenę znajdziesz poniżej.

Zadzwoń! tel. 501632006

Napisz do mnie: kasia@dwupunkt.com

 

Zachęcamy także do zapoznania się z innymi naszymi materiałami w formie webinarów: Moje Kryształowe Dziecko i Ja (pierwsza część dostępna jest za darmo na naszym kanale Youtube!) oraz GOTOWY KURS Międzygalaktyczne uzdrawianie ze Smokami

Wszystkie szczegóły mailowo: online@dwupunkt.com lub telefonicznie 501632006

Zobacz, czy interesuje Cię jakiś temat na liście: 

Spotkanie 1: Era Wodnika. Transformacja wzorca braku rezonansu z mocą. Wzorzec miłości do siebie. Wzorzec bycia doskonałym. Wykład i medytacje. 

 

Spotkanie 2: Dziwny czas „pandemii”- czym jest dla Ciebie teraz? Transformacja wzorca lęku przed nieznanym. Wykład i medytacje. 

 

Spotkanie 3: Czym jest śmierć? Czym jest dusza? Co to jest inkarnacja? Kiedy i gdzie inkarnujemy? Czy można inkarnować się w dwa ciała? Itd. Wykład i medytacja. 

 

Spotkanie 4: Prawdziwa rola Słońca dla ludzi na Ziemi (wiadomości inne, niż podaje system edukacji). Wykład i medytacja. 

 

Spotkanie 5: Czym jest sen: podejście naukowe, ezoteryczne, kwantowe (świadomościowe), Platformowe. Wykład. 

 

Spotkanie 6: Gotowość do przekroczenia paradygmatu 3D. Głęboka infiltracja własnej podświadomości. Co jeszcze jestem w stanie puścić? Wykład. 

 

Spotkanie 7, 8 i 9 (3 części). Rysunek automatyczny. Teoria, pokazowe procesy prowadzone przez Kasię i ćwiczenia praktyczne w parach. (dostępne są części 1 i 2)

Spotkanie 10 i 11 (2 części): Praca z Wewnętrznym Dzieckiem. Cz. 1: z zakotwiczonym w starym paradygmacie 3D. Cz. 2: Kosmiczne Wewnętrzne Dziecko- nowy paradygmat. Wykład i medytacje.

Spotkanie 12: Skanowanie pola i uzdrawianie kolorami. Metody autorskie. Procesy pokazowe prowadzone przez Kasię. Ćwiczenia praktyczne.

Spotkanie 13: Lokalizacja niskowibrujących podczepień w polu i uzdrawianie złotem. Ciało emocjonalne i fizyczne. Metody autorskie. Procesy pokazowe prowadzone przez Kasię. Ćwiczenia praktyczne.

Spotkanie 14: Biblioteka życia Akasza. Ćwiczenia praktyczne. Metody autorskie. Procesy pokazowe prowadzone przez Kasię.

Spotkanie 15: Uzdrawianie symbolami i przenikanie molekularne. Metody autorskie. Procesy pokazowe prowadzone przez Kasię. Ćwiczenia praktyczne

Spotkanie 16: Nowa Ziemia i Dzieci Słońca. Informacje na temat obecnych zmian na Ziemii. Trzy medytacje: podziękowanie dla Lighworkersów, Przejście na Nowią Ziemię i Dzieci Słońca. Spotkanie umieszczone na Youtube.

Spotkanie 17: Aktywacja nowych kodów Światła. Wykład, medytacja. Metody autorskie. Procesy pokazowe prowadzone przez Kasię. Ćwiczenia praktyczne.

Spotkanie 18: Nad-wrażliwy czy osadzony w Nowym Świecie. Webinar niedostępny

 Spotkanie 19, 20 i 21: Rosyjska Medycyna Informacyjna. Cz.1: Metody pracy wybitnych przedstawicieli RMI. Samouzdrawianie. Praktyczne ćwiczenia. Cz.2: sylwetka Grigorija Grabovoya, ciągi liczbowe, praca z kolorami i świętą geometrią. Praktyczne ćwiczenia. Samouzdrawianie i uzdrawianie innych. Cz. 3: Biznes i powodzenie według Grigorija Grabovoya. Różne metody pracy. Oczyszczanie energetyczne pomieszczeń, wykorzystanie figur geometrycznych, praca ze Światłem. Praktyczne Ćwiczenia 

 

Spotkanie 22: Holograficzny Wszechświat. Czym są hologramy? W jaki sposób je tworzymy? Czy ktoś może nam narzucić własny hologram? Czy żyjemy w holograficznym Wszechświecie? Co to znaczy? Czy to dobrze czy źle? Czy świat, który widzimy, jest na zewnątrz czy wewnątrz nas? Co jest iluzją? Jaką rolę w holograficznym świecie odgrywają sny? Wykład oraz medytacja: Tworzymy hologram Prawdy.

Spotkanie 23: Oddech a rozwój świadomości. Webinar niedostępny.

Spotkanie 24: Energia kwantowa jako ochrona przed długofalowymi, negatywnymi skutkami preparatów eksperymentalnych (zwanymi szczepionkami)? Wysokowibracyjne spotkanie na temat możliwego usuwania niechcianych długofalowych skutków obecnych eksperymentalnych procedur na ludziach. Czy jest możliwe odwrócenie procesu manipulacji na ludzkim DNA? Praca na sobie i na innych, także na odległość. Medytacja: Ochroń swoje DNA oraz aktywacja grasicy. Przeczytaj więcej  także TUTAJ

Spotkanie 25: Uruchom szyszynkę świadomym oddechem. Webinar niedostępny

Spotkanie 26: Synchronizacja Kwantowa, część I. Wykład na temat podstawowych zasad Synchronizacji Kwantowej oraz ćwiczenia praktyczne.

Spotkanie 27: Synchronizacja Kwantowa, część II. Różne warianty Synchronizacji Kwantowej, w tym dla osób ciężko i/lub chronicznie chorych. Emocjonalna SK. Świadomość dla ochrony swojego DNA. Kanapka intencyjna (obfitość, kreatywność itd.) Ćwiczenia praktyczne.

Spotkanie 28 oraz 29: dwie części. Moc kwantowej intencji.

Spotkanie 30 oraz 31: dwie części. Trzecie oko i tajemnica pochodzenia ludzkości. Porównanie przekazów Interaktywnych Platform Transformacji(r) do wiedzy prof. Muldasheva. 

Spotkanie 32: Dwupunkt- kwantowa transformacja. Mini-warsztat obejmujący podstawy dwupunktu, dedykowany zwłaszcza tym osobom, które z różnych względów nie mogą przyjechać na warsztaty stacjonarne.

Spotkanie 33: Telepatia- warsztat praktyczny. Tym razem skupimy się na wyjątkowych, niepowtarzalnych i autorskich ćwiczeniach. 

Spotkanie 34: Prawdziwa symbolika krzyża a transformacja świadomości 

Spotkanie 35: "LINIE GWIEZDNE LEY LINES I MY JAKO ISTOTY KOSMICZNE"

Spotkanie 36: Jak zmieniać rzeczywistość przy pomocy pytań kwantowych? Mini warsztat, ćwiczenia praktyczne

 Spotkanie 37: Prze- KIEROWAĆ u- WAGĘ. Odnajdź swoje skrzydła POLECAM!

Spotkanie 38: Ratowanie Twojego związku a ścieżka rozwoju i przebudzenia

Spotkanie 39: Matryce Życia - ćwiczenia i medytacja POLECAM!

 

 

 Zapisy: online@dwupunkt.com

 

 

Można dołączyć w każdym momencie - daty spotkań na żywo są podawane w wydarzeniach, na stronie www w aktualnościach oraz

w social mediach. Każde spotkanie, które się już odbyło, można wykupić w dowolnym momencie. 

 

 

Cena pojedynczego spotkania: 130 zł 

tylko teraz: 80 zł!!! Oszczędzasz 50 zł!

 

 

 Termin kolejnego spotkania pojawi się niebawem.

 

 

 

 

Zapisy: online@dwupunkt.com

 

                                                  

 

Tematy spotkań są różnorodne: od ćwiczeń praktycznych po wykłady i medytacje. 

Oferowane narzędzia kwantowe są nowatorskie i niepowtarzalne.

W ramach niektórych spotkań odbywają się też indywidualne, zaawansowane procesy kwantowe.

 

 

Twoje wysokie wibracje są największą wartością w obecnym czasie.

Zapewniamy, że po każdym spotkaniu rozwiniesz skrzydła.

Przykładowe spotkanie możesz obejrzeć  TUTAJ

 

 

 

 Zapisy: online@dwupunkt.com

 

 

 

 

 

                                                                                

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...