Kwantowa Szkoła Duchowa to projekt online, cieszący się  dużą popularnością - świadczy o tym już II edycja tego niezwykłego projektu.

 

Nową edycję rozpoczęliśmy 

25.05.2021

 

Można dołączyć w każdym momencie!

 

 Cena regularna uczestnictwa w 20 spotkaniach : 1999 zł.

Cena pojedynczego spotkania: 110 zł

 

 

Można uczestniczyć w pojedynczych spotkaniach. Wybieraj tematy, jakie Cię interesują! Tematy spotkań będziemy zamieszczać na bieżąco, ponieważ pojawiają się spontanicznie. 

 

Koszt udziału w pojedynczym spotkaniu: 110 zł. 

 

 

Zapisy: online@dwupunkt.com

 

                                                  

 

Spotykamy się (zazwyczaj) w pierwszy i ostatni wtorek miesiąca na platformie Zoom. Tematy spotkań są różnorodne:

od ćwiczeń praktycznych po wykłady i medytacje. 

Oferowane narzędzia kwantowe są nowatorskie i niepowtarzalne.

W ramach niektórych spotkań odbywają się też indywidualne, zaawansowane procesy kwantowe.

 

 

Twoje wysokie wibracje są największą wartością w obecnym czasie.

Zapewniamy, że po każdym spotkaniu rozwiniesz skrzydła.

Przykładowe spotkanie (I edycja)  TUTAJ

 

 

 

 Zapisy: online@dwupunkt.com

 

 

 UWAGA: wciąż dostępne są nagrania z I edycji Kwantowej Szkoły Duchowej (21 nagrań)

 

Zobacz, jaki materiał przerobiliśmy podczas pierwszej edycji.  Możesz obejrzeć nagranie tego spotkania.

Pojedyncze spotkanie (około dwóch godzin) : 110 zł 

Wszystkie szczegóły mailowo: online@dwupunkt.com lub telefonicznie 690 818 848

Zobacz, czy interesuje Cię jakiś temat : TUTAJ (pdf) lub na liście: 

Spotkanie 1: Era Wodnika. Transformacja wzorca braku rezonansu z mocą. Wzorzec miłości do siebie. Wzorzec bycia doskonałym. Wykład i medytacje.

Spotkanie 2: Dziwny czas „pandemii”- czym jest dla Ciebie teraz? Transformacja wzorca lęku przed nieznanym. Wykład i medytacje.

Spotkanie 3: Czym jest śmierć? Czym jest dusza? Co to jest inkarnacja? Kiedy i gdzie inkarnujemy? Czy można inkarnować się w dwa ciała? Itd. Wykład i medytacja.

Spotkanie 4: Prawdziwa rola Słońca dla ludzi na Ziemi (wiadomości inne, niż podaje system edukacji). Wykład i medytacja.

Spotkanie 5: Czym jest sen: podejście naukowe, ezoteryczne, kwantowe (świadomościowe), Platformowe. Wykład.

Spotkanie 6: Gotowość do przekroczenia paradygmatu 3D. Głęboka infiltracja własnej podświadomości. Co jeszcze jestem w stanie puścić? Wykład.

Spotkanie 7, 8 i 9 (3 części). Rysunek automatyczny. Teoria, pokazowe procesy prowadzone przez Kasię i ćwiczenia praktyczne w parach.

Spotkanie 10 i 11 (2 części): Praca z Wewnętrznym Dzieckiem. Cz. 1: z zakotwiczonym w starym paradygmacie 3D. Cz. 2: Kosmiczne Wewnętrzne Dziecko- nowy paradygmat. Wykład i medytacje.

Spotkanie 12: Skanowanie pola i uzdrawianie kolorami. Metody autorskie. Procesy pokazowe prowadzone przez Kasię. Ćwiczenia praktyczne.

Spotkanie 13: Lokalizacja niskowibrujących podczepień w polu i uzdrawianie złotem. Ciało emocjonalne i fizyczne. Metody autorskie. Procesy pokazowe prowadzone przez Kasię. Ćwiczenia praktyczne.

Spotkanie 14: Biblioteka życia Akasza. Ćwiczenia praktyczne. Metody autorskie. Procesy pokazowe prowadzone przez Kasię.

Spotkanie 15: Uzdrawianie symbolami i przenikanie molekularne. Metody autorskie. Procesy pokazowe prowadzone przez Kasię. Ćwiczenia praktyczne

Spotkanie 16: Nowa Ziemia i Dzieci Słońca. Informacje na temat obecnych zmian na Ziemii. Trzy medytacje: podziękowanie dla Lighworkersów, Przejście na Nowią Ziemię i Dzieci Słońca. Spotkanie umieszczone na Youtube.

Spotkanie 17: Aktywacja nowych kodów Światła. Wykład, medytacja. Metody autorskie. Procesy pokazowe prowadzone przez Kasię. Ćwiczenia praktyczne.

Spotkanie 18: Nad-wrażliwy czy osadzony w Nowym Świecie. Metody pracy dla wysoko wrażliwych. Opracowanie autorskie. Wykład, praktyczne ćwiczenia, ankieta.

Spotkanie 19, 20 i 21: Rosyjska Medycyna Informacyjna. Cz.1: Metody pracy wybitnych przedstawicieli RMI. Samouzdrawianie. Praktyczne ćwiczenia. Cz.2: sylwetka Grigorija Grabovoya, ciągi liczbowe, praca z kolorami i świętą geometrią. Praktyczne ćwiczenia. Samouzdrawianie i uzdrawianie innych. Cz. 3: Biznes i powodzenie według Grigorija Grabovoya. Różne metody pracy. Oczyszczanie energetyczne pomieszczeń, wykorzystanie figur geometrycznych, praca ze Światłem. Praktyczne Ćwiczenia

Spotkanie 22: Holograficzny Wszechświat. Czym są hologramy? W jaki sposób je tworzymy? Czy ktoś może nam narzucić własny hologram? Czy żyjemy w holograficznym Wszechświecie? Co to znaczy? Czy to dobrze czy źle? Czy świat, który widzimy, jest na zewnątrz czy wewnątrz nas? Co jest iluzją? Jaką rolę w holograficznym świecie odgrywają sny? Wykład oraz medytacja: Tworzymy hologram Prawdy.

Spotkanie 23: Oddech a rozwój świadomości. Teoria oraz pokaz różnych technik oddechowych. Ćwiczenia praktyczne prowadzone przez Piotra.

Spotkanie 24: Energia kwantowa jako ochrona przed długofalowymi, negatywnymi skutkami preparatów eksperymentalnych (zwanymi szczepionkami)? Wysokowibracyjne spotkanie na temat możliwego usuwania niechcianych długofalowych skutków obecnych eksperymentalnych procedur na ludziach. Czy jest możliwe odwrócenie procesu manipulacji na ludzkim DNA? Praca na sobie i na innych, także na odległość. Medytacja: Ochroń swoje DNA oraz aktywacja grasicy.

Spotkanie 25: Uruchom szyszynkę świadomym oddechem. Oddech ognia oraz techniki uwalniające DMT. Ćwiczenia praktyczne prowadzone przez Piotra.

Spotkanie 26: Synchronizacja Kwantowa, część I. Wykład na temat podstawowych zasad Synchronizacji Kwantowej oraz ćwiczenia praktyczne.

Spotkanie 27: Synchronizacja Kwantowa, część II. Różne warianty Synchronizacji Kwantowej, w tym dla osób ciężko i/lub chronicznie chorych. Emocjonalna SK. Świadomość dla ochrony swojego DNA. Kanapka intencyjna (obfitość, kreatywność itd.) Ćwiczenia praktyczne.

Spotkanie 28 oraz 29: dwie części. Moc kwantowej intencji.

Spotkanie 30 oraz 31: dwie części. Trzecie oko i tajemnica pochodzenia ludzkości. Porównanie przekazów Interaktywnych Platform Transformacji(r) do wiedzy prof. Muldasheva. 

Spotkanie 32: Dwupunkt- kwantowa transformacja. Mini-warsztat obejmujący podstawy dwupunktu, dedykowany zwłaszcza tym osobom, które z różnych względów nie mogą przyjechać na warsztaty stacjonarne.

Spotkanie 33: Telepatia- warsztat praktyczny. Tym razem skupimy się na wyjątkowych, niepowtarzalnych i autorskich ćwiczeniach. 

Spotkanie 34: Prawdziwa symbolika krzyża a transformacja świadomości 

Spotkanie 35: "LINIE GWIEZDNE LEY LINES I MY JAKO ISTOTY KOSMICZNE"

Spotkanie 36: Jak zmieniać rzeczywistość przy pomocy pytań kwantowych? Mini warsztat, ćwiczenia praktyczne

 

 Zapisy: online@dwupunkt.com

                                                                                

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...