Interaktywne Platformy Transformacji® już 2.07 w OLSZTYNIE

24.06.2021

ZAPRASZAMY NA WARSZTAT INTERAKTYWNYCH PLATFORM TRANSFORMACJI®

NA ŻYWO!

Interaktywne Platformy Transformacji® to warsztat oparty na przekazie z roku 2014, a także tytuł książki Katarzyny Świstelnickiej.

Przekaz dotyczy naszej przyszłości i pochodzi od Istot przebywających w wyższych wymiarach.
Platformy® są to obszary ludzkiej, zmieniającej się stale, świadomości. Pierwszych dziewięć Platform® dotyczy nas z tej Ziemi, czyli ludzi zamieszkujących trójwymiarową rzeczywistość.

Opisują one naszą drogę od momentu, w którym uświadamiamy sobie, jak istotna jest zmiana własnego postrzegania. Otrzymujemy ważne informacje dotyczące wszystkiego, co może się wydarzyć, kiedy pozwolimy na zmianę perspektywy, uwalniając się od ograniczających nas przekonań i schematycznych działań.


Kolejna Platforma® (silnia) wprowadza nas w przestrzeń reprezentowaną przez drugą dziesiątkę Platform, które mimo przekazanych informacji nie do końca zostały jeszcze odczytane.
Jest to zrozumiałe, jeśli uwzględnimy fakt, że pewne rzeczy
JESZCZE NA ZIEMI nie zaistniały, gdyż są zależne od trajektorii naszych wspólnych działań.

Istoty, które znają naszą przyszłość, pokazują drogę, którą możemy wybrać, by rozpoznać siebie jako boskie, nieograniczone Istoty i widzą naszą zmianę, która dopiero nastąpi.


W roku 2019 prezentowaliśmy kolejne trzy Platformy® z drugiej dziesiątki. Dotyczą one tych, którzy już rozpoznali sposoby prowadzące do wielowymiarowego doświadczania siebie.


Podczas ćwiczeń z muzyką solfeżową, a także podczas innych, specjalnie dobranych ćwiczeń, aktywujemy nowe, niefizyczne nici DNA i trzecie oko. Przekraczamy znane nam sposoby rozpoznawania rzeczywistości.
Od stycznia 2020 zmienia się formuła warsztatu. Zaprezentujemy też kolejne dwie Platformy Transformacji® (czyli czternastą i piętnastą).

Zmiana formuły warsztatu polega na tym, że będzie jeszcze więcej praktycznych ćwiczeń. Dotyczą one zarówno pierwszej, jak i drugiej dziesiątki Platform®.


W pierwszej dziesiątce rozwiniemy przykładowo praktyczne czytanie z pola AKASZY (zwanego też Kronikami Akaszy). Jednak będzie to dla nas jedno z wielu rozwijających ćwiczeń, a nie cel sam w sobie. Druga dziesiątka to aktywne hologramy, rozpoznawanie ukrytych symboli, znaczenie kosmicznych wibracji, które na nas oddziaływują.

Platformy® czternasta i piętnasta to absolutna NOWOŚĆ.

 

Co obejmują te Platformy®?
- Głęboką rekognicję (rozpoznanie prawdziwej tożsamości) siebie i innych
- Nowe Kosmiczne (wielowymiarowe) Avatary
- Rozwój telepatii oraz jako kolejny krok INTERKOMUNIKACJĘ LEMURIAŃSKĄ.
- Komunikację wielowymiarową
- wiele praktycznych ćwiczeń przekazanych do naszego wymiaru.
- Informacje na temat procesu odnawiania się naszych ciał
- Rozpoznanie misji i jej akceptację - i wiele innych informacji (dostępnych od stycznia 2020).
Uwaga! Platformy® można powtarzać, gdyż na każdym warsztacie pojawiają się nowe informacje!
Wybór powtarzanego dnia zależy od uczestnika, który już je poznał. Ceny są o ok. 50% niższe.
Nowych Uczestników Platform Transformacji zapraszamy od pierwszego dnia (Platformy poznajemy po kolei).
Można uczestniczyć w dniu pierwszym, w dniach pierwszym i drugim lub we wszystkich trzech. Przygotuj się wtedy na kosmiczną transformację!

 

Zapisy, pytania: kontakt@dwupunkt.com oraz telefonicznie 690 818 848

powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...