Przebudzenie Kryształowej Atlantydy

05.05.2022

Zapraszam Cię na warsztat, który odbywa się w całości w rzeczywistości pięciowymiarowej Lemurii i/lub Atlantydy.

W kwantowej rzeczywistości jest to możliwe.

W naszej wędrówce przez czas i przestrzeń reaktywuje się w nas (kolejna) Atlantyda i domaga się naszej uwagi. Dzięki zrozumieniu tej aktywacji nasze życie stanie się spokojniejsze i bardziej harmonijne.

Prowadzą nas Kryształowi Przewodnicy, którzy uznali, że już czas budzić dawnych Kapłanów i Kapłanki. Może tak być, że poczujesz wołanie kryształów, nawet jeśli nie pełniłeś/aś tej roli w czasach Atlantydy, jednak Twoja obecna misja jest taka sama, jak budzących się Kapłanów.

Pomocna w przebudzeniu jest reaktywacja uśpionych 12 nici DNA, w którym ciekłe kryształy przechowują informacje o dawnych wcieleniach. Nowatorskie podejście do aktywacji DNA (Medytacje Kryształowe), polegające na rozmowach z tą strukturą w nas, przyspiesza proces przebudzenia i wznosi go na wyższy, do tej pory niespotykany, poziom.

Sześć wyjątkowych, 2-2,5 godzinnych spotkań ON-LINE NA ŻYWO, które poszerzą Twój świat i przygotują Cię do przejścia do wysokowibrującej rzeczywistości piątego wymiaru, kiedy przyjdzie na to czas.

Dzięki kursowi Przebudzenie Kryształowej Atlantydy staniesz się świadom/a swojej misji, swoich korzeni z Atlantydy/Lemurii i przypomnisz sobie, dlaczego powróciłaś/powróciłeś w obecnej inkarnacji.

 

Nauczysz się pracować wielowymiarowymi narzędziami w zakresie uzdrawiania siebie i innych.
Warsztat dla ludzi o wysokiej samoświadomości.
Warsztat dla ludzi tęskniących do Domu.
Warsztat dla pragnących większego przebudzenia, otwartych na nowe doświadczenia.
Warsztat dla ciekawych, poszukujących misji…

Transmutacja, reaktywacja, transformacja.


Ogrom nowych informacji o kryształach (to nie są minerały!), Lemurii i Atlantydzie, Nowych Przewodnikach i wiele innych…

 

Zapisy: online@dwupunkt.com

 

 

powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...