Majowe warsztaty w Poznaniu

01.04.2019

 

Podczas tego warsztatu oferujemy zarówno ćwiczenia, jakie już znacie, jak i całkiem nowe, które mogą zmienić Wasze postrzeganie rzeczywistości. W polu potencjałów, wszelkich nieograniczonych możliwości, istnieje przestrzeń, która dba o przepływ, obfitość i co za tym idzie, spełnienie, we wszystkich sferach życia. Na tym warsztacie pokazujemy, w jaki sposób skorzystać z szans, które istnieją poza schematami.Jest to odpowiednik pierwszego stopnia warsztatów dwupunktowych, choć program został poszerzony.

Program warsztatów:
1. Czym jest obfitość?
2. Świat jako hologram. Wprowadzenie do teorii kwantowej.
3. Ego a kreacja.
4. Zasady kreowania z pola energii punktu zerowego.
5. Serce jako portal do potencjału kwantowego.
6. Transformacja blokad z teraźniejszości, przeszłości i przyszłości. (dwupunkt)
7. Dźwignia czasu, kreacja i manifestacja
8. Transformacja ograniczających przekonań. (dwupunkt)
9. Intencja jako nośnik nowych wibracji.
10. Inne techniki kwantowe (kanapka intencyjna, ciągi Grabovoya, plecak).
11. Jak postępować z sabotującymi myślami.
12. Korekta w polu widzenia – ćwiczenie.
13. Technologia wygaszania niekorzystnych myślokształtów wg Rosyjskiej Medycyny Informacyjnej– ćwiczenie.
14. Pytania otwarte.
15. Obserwacja i puszczanie ciała – ćwiczenie.
16. Pozwól dorosnąć wewnętrznemu dziecku – ćwiczenie.
17. Integracja pomocnych zasobów – ćwiczenie.
18. Kreacja dla siebie i kreacja dla innych, też na odległość (splątanie) - ćwiczenia.
19. Wygaszanie niekorzystnych programów (opcjonalnie).
20. Żyj przyszłością już teraz – ćwiczenie.
21. Podsumowanie.

 

Prowadzenie: Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński 
Zajęcia trwają przez dwa dni, w godzinach 9.30-17.00.

 

 

 

 

ipt

 

Platformy wyodrębniły się z pola jako odpowiedź na wątpliwości wielu z nas, w którym momencie swojego rozwoju jesteśmy. Stanowią zarówno informację, jak i pomagają w transformacji. Każda z Platform wibruje inaczej i niesie ze sobą nowe informacje. Są one aktywne i pracują w polu, stanowiąc nowe narzędzie. Można się nim posługiwać także bez poznania Metody Dwupunktowej.
Ten warsztat, w szczególności jego druga część obejmująca Platformy 11-12-13, jest niezwykłą podróżą do wysokowibrującej wielowymiarowej rzeczywistości, która wykracza poza doświadczenia naszych ziemskich aktywności. Druga dziesiątka Platform jest przekroczeniem dualności i prowadzi poprzez Świętą Geometrię do początków istnienia, a także początków życia na Ziemi. Zaskakujące ćwiczenia, do tej pory nie prezentowane w Polsce, aktywują uśpione DNA oraz szyszynkę. Aktywne hologramy zostały stworzone daleko poza naszymi granicami przez Wysokowibrującą Istotę w splątaniu z przekazami Platform 12 i 13, dlatego są niepowtarzalne w skali światowej.

Warsztat oparty na przekazie, z muzyką solfeżową, odpowiadający na wiele pytań osób, które rozpoczęły swoją drogę w polu zmian. Wynoszący ponad ziemskie postrzeganie.Uczestnicy warsztatów pracują z intencją, prowadzeni przez Platformy Transformacji. Doświadczają wizji podczas ćwiczeń z muzyką. Aktywnie kreujemy nowy świat, nową rzeczywistość, aktywujemy szyszynkę, trzecie oko, uśpione nici DNA. Doświadczamy przejścia do rzeczywistości czwartego wymiaru (wg innej nomenklatury 5D lub wyżej) i robimy to wspólnie.Gwarancja fantastycznej zabawy!Jedyny warunek uczestnictwa: otwarty umysł, gotowość do przekraczania ziemskiego postrzegania.


Szukasz nowych, innych, otwierających Cię i poszerzających doznań?

Chcesz komunikować się z Wysokowibrującymi Istotami (Mistrzami Wniebowstąpionymi), pytać i dostawać odpowiedzi? Przechodząc przez Komnatę Amenti będziesz mieć możliwość spotkania z takimi Istotami.

Prowadzenie: Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński


Zapisy: kontakt@dwupunkt.com, lub poprzez formularz w sekcji Terminy

powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...