Styczniowe warsztaty w Warszawie

02.10.2018

Serdecznie zapraszamy w dniach 11-13.01.2019 na warsztaty do Warszawy 

 

 

11.01.2019

Kwantowa Szkoła Kreacji -
wprowadzenie do teorii kwantowej


WYJĄTKOWA OFERTA - płacisz tylko 150 zł zamiast 350 zł !


Po raz pierwszy oferujemy możliwość skorzystania z jednodniowego warsztatu, wprowadzającego do kwantowej teorii pola. Program obejmuje sposoby kreowania z pola energii punktu zerowego i model holograficzny Wszechświata.

Następna taka oferta ukaże się dopiero za kilka miesięcy!

Promocja dotyczy osób biorących udział w IPT® w dniach 12-13.01.2019


12-13.01.2019

Interaktywne Platformy Transformacji®

Platformy wyodrębniły się z pola jako odpowiedź na wątpliwości wielu z nas, w którym momencie swojego rozwoju jesteśmy. Stanowią zarówno informację, jak i pomagają w transformacji. Każda z Platform wibruje inaczej i niesie ze sobą nowe informacje. Są one aktywne i pracują w polu, stanowiąc nowe narzędzie. Można się nim posługiwać także bez poznania Metody Dwupunktowej.


Ten warsztat, w szczególności jego druga część obejmująca Platformy 11-12-13, jest niezwykłą podróżą do wysokowibrującej wielowymiarowej rzeczywistości, która wykracza poza doświadczenia naszych ziemskich aktywności. Druga dziesiątka Platform jest przekroczeniem dualności i prowadzi poprzez Świętą Geometrię do początków istnienia, a także początków życia na Ziemi. Zaskakujące ćwiczenia, do tej pory nie prezentowane w Polsce, aktywują uśpione DNA oraz szyszynkę. Aktywne hologramy zostały stworzone daleko poza naszymi granicami przez Wysokowibrującą Istotę w splątaniu z przekazami Platform 12 i 13, dlatego są niepowtarzalne w skali światowej.

 

Warsztat oparty na przekazie, z muzyką solfeżową, odpowiadający na wiele pytań osób, które rozpoczęły swoją drogę w polu zmian. Wynoszący ponad ziemskie postrzeganie.Uczestnicy warsztatów pracują z intencją, prowadzeni przez Platformy Transformacji. Doświadczają wizji podczas ćwiczeń z muzyką. Aktywnie kreujemy nowy świat, nową rzeczywistość, aktywujemy szyszynkę, trzecie oko, uśpione nici DNA. Doświadczamy przejścia do rzeczywistości czwartego wymiaru (wg innej nomenklatury 5D lub wyżej) i robimy to wspólnie.Gwarancja fantastycznej zabawy!Jedyny warunek uczestnictwa: otwarty umysł, gotowość do przekraczania ziemskiego postrzegania.


Szukasz nowych, innych, otwierających Cię i poszerzających doznań?

 

Chcesz komunikować się z Wysokowibrującymi Istotami (Mistrzami Wniebowstąpionymi), pytać i dostawać odpowiedzi? Przechodząc przez Komnatę Amenti będziesz mieć możliwość spotkania z takimi Istotami.

 

Zapisy: piotr@dwupunkt, lub przez formularz kontaktowy w sekcji Terminy

powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...