Kwantowa Szkoła Duchowa "Biblioteka Życia Akasza"

18.12.2020

„Każde nasze doświadczenie, pomnożone przez wcielenia i wspólne doświadczenia ludzkości od początku jej powstania aż do nieskończoności, jest zapisywane w polu. Pole jest próżnią kwantową, pełną wciąż tworzących się wszelakich informacji. Tylko od nas zależy, co chcemy zapisać i co chcemy odczytać w tej swoistej kronice. Jest ona dostępna dla wszystkich. Wystarczy wyciszyć gadający umysł i zostaniemy przeniesieni do jej zasobów, do czego mamy pełne prawo i na co mamy przyzwolenie. Składa się ona bowiem z takiej samej substancji, jak my sami. Tą substancją jest eter. Jego znaczenie w języku sanskrytu to: Akaśa (pol. Akasza, ang. Akasha).”

 

„Sięgając do zapisów Akaszy, sięgamy do pola po informacje.”

 

 

 

Fragmenty rozpoznania, czym w gruncie rzeczy jest Akasza, pochodzą z książki Katarzyny Świstelnickiej pod tytułem „Interaktywne Platformy Transformacji. Rekonfiguracja.”

Najprościej mówiąc jest to pole informacyjne, w którym dominującą informacją są doświadczenia ludzkości od momentu, gdy ludzkość zaistniała w polu jako potencjał aż do nieskończoności.

Sposoby sięgania do pola Akaszy po informacje są różne: od snów, komunikacji z Mistrzami Wniebowstąpionymi i Przewodnikami duchowymi aż do zwykłego odrealnienia się i zadawania celowanych pytań (do pola). Każda technika, każdy sposób komunikacji z polem (w tym z Akaszą) jest DOBRY.

W Kwantowej Szkole Duchowej wciąż przedstawiamy stale aktualizowane różne nowe narzędzia kwantowego uzdrawiania, poszerzamy świadomość dzięki wykładom, podnosimy wibracje dzięki ćwiczeniom i medytacjom itp. Tematy są nowatorskie i ich ujęcia również - zawsze patrzymy przez pryzmat kwantowy.

 

Tematem spotkania 14go (29.12.) jest Biblioteka Życia Akasza (określenie z Platform Transformacji®).

 

Spotkanie będzie miało aspekt praktyczny. Po wstępie teoretycznym i medytacji uczestnicy zostają przeniesieni do specjalnie utworzonych pokoi on-line, gdzie przećwiczą NOWATORSKI sposób komunikacji z Akaszą.
Narzędzia są łatwe i każdy będzie mógł je zastosować.
Uzyskasz informacje na ważne tematy dla siebie i nauczysz się odczytywać informacje dla innych. Nowatorskie narzędzia.

Zapraszamy!

Pytania oraz zapisy: online@dwupunkt.com, Tel: 690 818 848

Więcej informacji o Kwantowej Szkole Kreacji: www.platformytransformacji.com/spotkania-online

 

powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...