Nowy warsztat!

06.07.2020

 

 

W naszej niespożytej kreatywności stworzyliśmy najnowszy warsztat (już wcześniej zapowiadaliśmy, że pracujemy nad kilkoma nowymi projektami), który w całości odbywa się w rzeczywistości pięciowymiarowej Lemurii i/lub Atlantydy.

W naszej wędrówce przez czas i przestrzeń reaktywuje się w nas (kolejna) Atlantyda, dzięki czemu tym razem mamy szansę uratować siebie i całą cywilizację ludzką. Ważna jest świadomość tego procesu.

Prowadzą nas Kryształowi Przewodnicy, którzy uznali, że już czas budzić dawnych Kapłanów i Kapłanki. Może tak być, że poczujesz wołanie Kryształów, nawet jeśli nie pełniłeś/aś duchowej roli w czasach Atlantydy, jednak Twoja obecna misja jest taka sama, jak budzących się Kapłanów.

Pomocna w przebudzeniu jest reaktywacja uśpionych 12 nici DNA, w którym ciekłe kryształy przechowują informacje o dawnych wcieleniach. Nowatorskie podejście do aktywacji DNA (Medytacje Kryształowe), polegające na rozmowach z tą strukturą w nas, przyspiesza proces przebudzenia i wznosi go na wyższy, do tej pory niespotykany, poziom.

Oferujemy sześć wyjątkowych, 2-2,5 godzinnych spotkań, które poszerzą Twój świat i przygotują Cię do przejścia do wysokowibrującej rzeczywistości piątego wymiaru, kiedy przyjdzie na to czas.

Nauczysz się pracować wielowymiarowymi narzędziami w zakresie uzdrawiania siebie i innych.
Warsztat dla ludzi o wysokiej samoświadomości.
Warsztat dla ludzi tęskniących do Domu.
Warsztat dla pragnących większego przebudzenia, otwartych na nowe doświadczenia.
Warsztat dla ciekawych, poszukujących misji…

Transmutacja, reaktywacja, transformacja.
Ogrom nowych informacji o kryształach (to nie są minerały!), Lemurii i Atlantydzie, Nowych Przewodnikach i wiele innych…

Medytacje Kryształowe, stanowiące istotny element warsztatu, będą do zakupienia dla wszystkich za kilka dni w naszym sklepie internetowym Więcej informacji wkrótce.

Oferujemy ten kurs początkowo w wersji on-line, docelowo także stacjonarnie.

Więcej informacji: http://platformytransformacji.com/spotkania-online
Zapisy, informacje dodatkowe: online@dwupunkt.com

powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...