Rusza Kwantowa Szkoła Duchowa!

29.06.2020

 

 

W odpowiedzi na zapotrzebowanie wielu osób, które wyrażały pragnienie kontynuowania spotkań z Platformami Transformacji® powstała Kwantowa Szkoła Duchowa. Mniej oficjalnie nazwaliśmy ją Szkołą Szybkiego Reagowania ;)

Platformy są pomocne przy interpretacji aktualnych wydarzeń widzianych z poziomu tak zwanej "wyższej racji". Ponadto na każdym spotkaniu przewidujemy transformację najważniejszych globalnych i indywidualnych wzorców. 

Oferujemy spotkania dwa razy w miesiącu ( w pierwszy i ostatni wtorek), a w razie potrzeby i częściej, za pośrednictwem Platformy ZOOM.

Zapraszamy wszystkich, nie tylko absolwentów warsztatów Platform. 

 

Będziemy przyglądać się aktualnym globalnym wzorcom, mającym wpływ na nasze życie i samopoczucie.

W trakcie spotkań przewidujemy transformacje obciążających wzorców indywidualnych, które ujawnią się z powodu zmian na świecie. Będzie się to odbywało przy pomocy nas, Prowadzących, oraz całej grupy.

Przewidujemy więc mniejsze lub większe indywidualne procesy, których potrzeba zaistnieje w trakcie spotkań.

Kasia poprowadzi wykłady na temat aktualnych wydarzeń na świecie widzianych przez pryzmat przekazów Platform Transformacji® i razem z Piotrem zadbają o Wasze dobre samopoczucie i zrozumienie.

Na każdym ze spotkań przewidujemy transformację lęku (w miarę potrzeby), chociaż z doświadczenia wiemy, że już po pierwszym spotkaniu z Platformami lęk mija bezpowrotnie.

Otwórz się na nowe doświadczenie! Podnoś swoje wibracje! Każde spotkanie będzie niepowtarzalne!

 

Więcej szczegółów, terminy spotkań, kontakt:  

http://platformytransformacji.com/spotkania-online

 

powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...