Platformy on-line

08.04.2020

Kochani,

 

I na nas przyszedł czas, żeby zaproponować Wam spotkania on-line. Długo się przed tym broniliśmy, ponieważ wiemy, jaką potężną wartością są spotkania na żywo. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że całkowita utrata kontaktu z przekazem Platform® nie jest dobra, szczególnie w tym pełnym wyzwań okresie. Platformy Transformacji® bezpiecznie usuwają dezorientację, prowadząc nas ku zrozumieniu i Światłu. To, co dzieje się teraz, było przewidziane przez Platformy®.

 

Warsztat (zarówno ten na żywo, jak on-line) oparty jest na wciąż uzupełnianym, poszerzanym i aktualizowanym przekazie od Duchowych Przewodników z wyższych wymiarów.

Otrzymasz na nim odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Bardzo intensywnie pracujemy nad tym kursem, mierząc się z wyzwaniami, których nawet nie przewidywaliśmy: natury technicznej, merytorycznej…

Żeby wzbogacić najbardziej wypasioną wersję (pakiet kryształowy) Kasia napisała nawet nowego e-booka pt. „Jaką rzeczywistość wybierasz”.

Najpóźniej w poniedziałek opublikujemy termin warsztatu Platform ® on-line.

Zapraszamy osoby, które z różnych względów do tej pory nie mogły dotrzeć na warsztat na żywo.

Nie zasypujcie nas na razie pytaniami na temat terminu, na pewno dowiecie się o nim pierwsi ????

 

 

powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...