W naszym sklepie ceny spadają jak jesienne liście!

10.10.2019

 jesiena

O naszych klientów dbamy o każdej porze roku, oferując najróżniejsze promocje książek napisanych przez Katarzynę Świstelnicką.

Nasza jesiennna promocja dotyczy pakietu książek "Interaktywne Platformy Transformacji" oraz nowego, poprawionego wydania "Magicznego Dwupunktu" i trwa tylko 10 dni.

 

Książki można zakupić tu: sklep

 

Po czterech latach od pierwszego wydania oferujemy uaktualniony przekaz książki "Magiczny Dwupunkt"- treść została zmieniona w 50%, zgodnie z obecnym stanem świadomości autorki.  Katarzyna Świstelnicka większą rolę przypisuje wewnętrznej mocy, którą każdy z nas dysponuje i KREACJI, niż narzędziu transformacji, zwanym "dwupunkt". Mimo to o dwupunkcie dowiecie się z tej książki wszystkiego, co jest potrzebne przy wkraczaniu na kwantową ścieżkę.

Do napisaia książki "Interaktywne Platformy Transformacji" autorkę zainspirowały odkrycia fizyków kwantowych oraz naukowców nowej generacji, promujących świadome funkcjonowanie we współczesnym świecie. Konsekwencją kwantowego postrzegania rzeczywistości stała się jej uważność na komunikację z polem (kwantowym), które jest wszędzie i wszystkim. Jest to inteligentne Źródło, z którego wynika cały Wszechświat. Nośnikiem boskości pola jest eter. W sposób drobiazgowy, ale niezwykle lekko i ciekawie autorka odkrywa przed nami możliwości zmian, które, jej zdaniem, czekają ludzkość, gdy otworzy się ona na nowe doznania i odkryje w sobie gotowość do przekroczenia schematycznego pojmowania siebie. Opiera się przy tym na przekazie, który wydał jej się początkowo humorystyczny. Jednak, kiedy odkryła głębię informacji dotyczących praktycznie każdego człowieka, poczuła, że powinna się nimi podzielić z innymi.

 

Książki można zakupić tu: sklep

 

powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...