Wielki finał Konkursowego Lata!

01.09.2019

 

Mamy początek września. Konkursowe lato za nami. Rozdaliśmy wiele cennych nagród, w tym aż dwa darmowe udziały w dwudniowych warsztatach.

Pierwsza zwyciężczyni, Mirosława B., urzekła nas swoim zdjęciem słońca i uczestniczyła już w Kreowaniu Obfitości w Warszawie. 

Kolejna praca, dotycząca tematu przemiany, należy do Magdaleny G. Piękny obraz zapewnił Pani Magdzie udział w dwóch stopniach naszej Kwantowej Szkoły Kreacji. 

Zwycięzcom gratulujemy!

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych oraz youtuba, gdzie na bieżąco ogłaszamy kolejne konkursy!

Wiemy, że czekaliście na kolejny konkurs naszego Konkursowego Lata!

Zanim przeczytasz, jakie są jego zasady, wiedz, że nagroda jest niezwykle atrakcyjna:

bezpłatny udział w w dwóch stopniach naszych warsztatów kwantowej kreacji i dwupunktowej transformacji. Do wyboru I i II stopień (5-6.12.2019 w Warszawie) lub warsztat Kreowania Obfitości (5-6.09.2019 w Opolu lub 3-4.10.2019 w Krakowie)

Dla osób po pierwszych dwóch stopniach naszych warsztatów możliwość bezpłatnego wzięcia udziału w III i IV stopniu (7-8.12.2019 w Warszawie)!

 

 

 

Zasady Konkursu:

 

1. Odpowiedz TAK/NIE na pytanie konkursowe:

 

Czym zajmuje się Instytut Świadomości Kwantowej Świstelnicka&Kaliński?

 

a) Nauczaniem wyłącznie Metody Dwupunktowej.

 

b) Poszerzeniem świadomości poprzez organizowanie warsztatów z zakresu dwupunktowej transformacji, kwantowej kreacji, Interaktywnych Platform Transformacji (R); wydawanie książek Katarzyny Świstelnickiej, organizowanie duchowych wypraw z warsztatami do Peru i Bośniackiej Doliny Piramid i działalność publicystyczną.

 

2. W dowolnej formie opowiedz nam o swojej (możliwej) przemianie. Możesz nagrać film, namalować obraz, ubrać to w słowa- cokolwiek przyjdzie Ci do głowy! Możliwości są nieograniczone. Zaskocz nas i zachwyć!

 

Na odpowiedzi i prace czekamy do 1.09.2019

Należy je przesłać na adres ksiazka@dwupunkt.com

Regulamin konkursu dostępny na www.platformytransformacji.com/pliki

 

powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...