Przejdź na jasną stronę mocy

24.05.2021

W tych szybkozmiennych czasach oferuję Ci dwie formy pracy indywidualnej z moją pomocą

1)      Transformujące sesje kwantowe

 

Sesja on-line trwa około godziny. Więcej informacji i sesja przykładowa TUTAJ

 

"Droga Kasiu, wczorajszy dzień był niesamowity! Spotkanie Ciebie na mojej drodze okazało się zbawienne :) Tak jak powiedziałaś, byłam z tymi nowymi obrazami cały dzień, byłam w lesie, płakałam z radości i miłości do świata, życia, ludzi.

Po południu A. wysłuchał mojej historii i przeżył coś niesamowitego, jakby w tym uczestniczył. A wieczorem zadzwoniła moja córka i rozmawiałyśmy sobie jak serdeczne przyjaciółki, jakby nigdy między nami incydentu nie było. :)

Jestem Ci ogromnie wdzięczna za to, co zrobiłaś dla mnie, dla mojej córki, mojej rodziny. Kłaniam się nisko z miłością."

Iwona

 

2)      Indywidualny mini-kurs narzędzi kwantowych i kreacji kwantowej (w tym dwupunkt)

                           W pakiecie Twoja własna transformacja i proces kwantowy

 

Czy czujesz, że zostałaś/zostałeś gdzieś z tyłu za pędzącymi zmianami na świecie? Czy zauważasz, że Twoje podejście to rzeczywistości „rozjeżdża się” z tym, co lansowane jest jako jedyny słuszny punkt widzenia? Czy dostrzegasz, że coraz bardziej różnisz się od swojego dawnego środowiska? Czy Twoja najbliższa relacja lub inne relacje pozostawiają wiele do życzenia i nie rozumiesz, dlaczego się oddalacie? Czy masz wrażenie, że tęsknisz do czegoś nieokreślonego i nie potrafisz tego zidentyfikować? Czy miewasz sny o innych życiach, innych światach lub o kosmosie?

 

Jeżeli choć na kilka pytań odpowiesz „tak”, ta propozycja jest dla Ciebie.

 

 

Dowolna ilość ekskluzywnych (półtoragodzinnych) spotkań z Kasią Świstelnicką, przewodniczką duchową, nauczycielką kwantową, channelerką, mentorką, doświadczoną „przeprowadzaczką”, autorką książek o mocy świadomości, prelegentką, wizjonerką Nowej Ziemi, nie wahającą się przed zrzucaniem kolejnych ograniczeń umysłu i zabierającą innych we własną radosną podróż przez świadomość.

 

Moim doświadczeniem jest praca na różnych poziomach z tysiącami ludzi. Dostrzegam ich ograniczające wzorce, mające wpływ na teraźniejszość. Pracuję na wszystkich liniach czasowych z przeszłości i przyszłości (Akasza). Dostrzegam uwięzienia aspektów w rzeczywistościach równoległych i kosmicznych. Pomagam w transformacji, prowadząc klienta przez meandry jego umysłu ku rozpoznaniu bezwarunkowej miłości.

 

Ekskluzywne spotkania tylko z Tobą obejmuje naukę i Twój własny rozwój dzięki transformacji. Jest to więc działanie dwuetapowe i dwutorowe.

 

 

CZY JESTEŚ GOTOWA/GOTOWY NA TAKI PROCES?

 

Terminy spotkań (on-line) po uzgodnieniu. Po umówieniu się możliwa jest także część spotkań na żywo w Szczecinie.

 

Katarzyna Świstelnicka, z wykształcenia germanistka, były pracownik dydaktyczny Uniwersytetu Szczecińskiego, od około 10 lat zajmująca się pracą z praktycznymi aspektami pola energii punktu zerowego (aspekt praktyczny mechaniki kwantowej), prowadzi liczne lubiane w Polsce i za granicą warsztaty rozwoju świadomości, od lat pomaga ludziom w czasie kwantowych indywidualnych sesji, wygłasza prelekcje, pisze artykuły, skupiając wokół siebie tysiące osób podążających podobną ścieżką. Autorka dwóch poczytnych książek na temat mocy świadomości, dwupunktu oraz transformacji ludzi i Ziemi oraz autorka e-booka. Wizjonerka, praktyk, nauczyciel, mentorka kwantowa, wciąż pełna pomysłów i przekazów „zza zasłony” trzeciego wymiaru.

Ogromne zrozumienie procesów dziejących się na świecie i w nas.

Prowadzona przez Interaktywne Platformy Transformacji®.

 

Więcej informacji: kasia@dwupunkt.com, 690 818 848

 

 

 

powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...