Ruszyły zapisy na Interaktywne Platformy Transformacji® ON-LINE. Zaczynamy 4 maja!

24.04.2020

Interaktywne Platformy Transformacji® to warsztat oparty na przekazie z roku 2015, a także tytuł książki Katarzyny Świstelnickiej.

Przekaz dotyczy naszej przyszłości i pochodzi od Istot przebywających w wyższych wymiarach.

Platformy® są to obszary ludzkiej, zmieniającej się stale, świadomości. Pierwszych dziewięć Platform® dotyczy nas z tej Ziemi, czyli ludzi zamieszkujących trójwymiarową rzeczywistość.

Opisują one naszą drogę od momentu, w którym uświadamiamy sobie, jak istotna jest zmiana własnego postrzegania. Otrzymujemy ważne informacje dotyczące wszystkiego, co może się wydarzyć, kiedy pozwolimy na zmianę perspektywy, uwalniając się od ograniczających nas przekonań i schematycznych działań.

Kolejna Platforma® (silnia) wprowadza nas w przestrzeń reprezentowaną przez drugą dziesiątkę Platform, które mimo przekazanych informacji nie do końca zostały jeszcze odczytane.
Jest to zrozumiałe, jeśli uwzględnimy fakt, że pewne rzeczy
JESZCZE NA ZIEMI nie zaistniały, gdyż są zależne od trajektorii naszych wspólnych działań.

Istoty, które znają naszą przyszłość, pokazują drogę, którą możemy wybrać, by rozpoznać siebie jako boskie, nieograniczone Istoty i widzą naszą zmianę, która dopiero nastąpi.

Podczas ćwiczeń z muzyką solfeżową, a także podczas innych, specjalnie dobranych ćwiczeń, aktywujemy nowe, niefizyczne nici DNA i trzecie oko. Przekraczamy znane nam sposoby rozpoznawania rzeczywistości.

Obecnie oferowana formuła kursu Platform® on-line podyktowana jest aktualną sytuacją na świecie.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w tym kursie przekazać najistotniejsze treści i wartości Platform®.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że formuła tego warsztatu na żywo jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna.
Przekaz dotyczący naszej przyszłości jest jednak tak bardzo ważny, że chcemy dzielić się nim z ludźmi także w sytuacjach nadzwyczajnych.

Zapraszamy na specjalnie dedykowaną temu kursowi stronę: www.platformy-online.com na której można zapoznać się z oferowanymi pakietami, poznać ceny i zapisać się.

Pakiety ZŁOTY, ŚWIATŁO i KRYSZTAŁOWY różnią się długością trwania, ilością przekazanego materiału oraz dodawanymi bonusami.

Szczegółowa agenda poszczególnych pakietów znajduje się tu: http://platformytransformacji.com/interaktywne-platformy-transformacji

Planujemy spotykać się z Wami trzy razy w tygodniu, jedno spotkanie trwa 2 godziny, od 19-21. W tym czasie będziecie potrzebowali wyciszenia oraz pewnych akcesoriów, o których poinformujemy w osobnym mailu.

Ceny są wyjątkowo niskie z powodu trudniejszej sytuacji finansowej wielu osób. Od tych niższych cen zrobiliśmy jeszcze dodatkowe przeceny i jest to nasz ukłon w Waszą stronę.
Informujemy, że nie przewidujemy już dodatkowych zniżek od tych zniżek (również za powtarzanie kursu) ????

Pakiet ZŁOTY trwa od 04.05 do 11.05
Pakiet ŚWIATŁO trwa od 04.05 do 15.05
Pakiet KRYSZTAŁOWY trwa od 04.05 do 20.05.

Cieszymy się na spotkanie z Wami!
Kasia i Piotr

 

 

powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...