Zapraszamy! Codzienne intencje na FB

12.06.2018

Obecny czas to czas zmian. Zmian nie tylko w procesach, które dobrze znamy, ale i tych, których nie znamy wcale. Możemy wybrać, czy być bezwolnymi uczestnikami, czy też chcemy mieć wpływ na przyszłość. Nadszedł czas, w którym każdy z nas ma szansę mieć realny wpływ na kształt Nowego Świata, przyszłej Ziemi.

Wiem, że najważniejsze dla Ciebie jest Twoje zdrowie, rodzina, przyjaciele, w tym zwierzęta. Wiem, że pragniesz stabilizacji życiowej opartej na godnym wynagrodzeniu za Twoją pracę. Wiem, że dziś nie zawsze masz możliwość realizowania własnych marzeń i hobby z bardzo wielu powodów. Każdy z nas działa w środowisku, które jest bardziej lub mniej przyjazne.
Dlatego właśnie wszyscy mamy tę szansę, mamy możliwość zmienić to wszystko co nas trapi.

Antony Sadler najlepiej podsumował ten czas:
„Chciałbym, żeby wszyscy zrozumieli, że w trudnych chwilach trzeba działać”.

Działać i nie czekać, aż inni coś zrobią. Bo jak nie my, to kto? ;)
Dlatego od dziś w imieniu Instytutu Świadomości Kwantowej zabieram wszystkich chętnych w podróż.
Jest to podróż do Nowego Świata. Będzie on taki, jak go sami stworzymy, wypełnimy tym, co do niego wniesiemy. Myślą przewodnią jest MIŁOŚĆ.
I pamiętajmy: wszystko zaczyna się od marzeń. Potem jest nasycenie energią, a na końcu materializacja.
Zabieramy Was do świata, w którym chcecie żyć. Zabieramy Was tam, gdzie nie mają wstępu osoby z zamkniętymi sercami. Nasze działanie pomoże im je otworzyć!

Posłużę się teraz słowami z najnowszej książki Kasi Świstelnickiej, która (książka, nie Kasia) jest jednym wielkim przekazem:

„To, co robicie teraz dla siebie, robicie dla wszystkich istot w kosmosie. Jesteście bardzo dla nas ważni. Wzmacniacie świetlistą informację uniwersalnej matrycy. Pomagacie innym, którzy też mogą dołączyć do Waszego hologramu. Jesteście bardzo ważni. Jesteście pionierami wielkiej kosmicznej zmiany. Nikt przed wami tego nie dokonał. Nikt jeszcze nie wzniósł się tak, jak Wy to teraz robicie. Wasza wielkość nigdy nie zostanie zapomniana. Działajcie zjednoczonym sercem. Wbrew pozorom jest was bardzo wielu, są was tysiące, którzy pracują dla innych. Naprawdę, nie wahajcie się i nie wstrzymujcie tego procesu. Miłość was wspiera. Jesteście ukochanymi dziećmi Wszechświata.”

„Interaktywne Platformy Transformacji”
(książka będzie dostępna we wrześniu)

Dlatego od dziś proponujemy codzienne wspólne zagłębianie się w polu i wirowanie z nowymi rozwiązaniami. Intencje będziemy podawać na dużym poziomie uogólnienia, to znaczy, że będą dotyczyły zarówno każdego z nas bezpośrednio, jak i innych osób. Zapraszamy na nasz fanpage 

https://www.facebook.com/platformytransformacji/


Piotr

powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...