21.12.2020 - MEDYTACJA PRZESILENIA

18.12.2020

Zapraszamy na spontaniczną medytację prowadzoną w dniu przesilenia zimowego, 21.12.2020 o godzinie 12.12 (na żywo poprzez platformę spotkaniową Zoom) oraz 21.21 (premiera medytacji na naszym kanale Youtube).

Tego dnia nastąpi Wielka Koniunkcja Jowisza i Saturna. Podczas koniunkcji Jowisz i Saturn będą w odległości tylko 0,1 stopnia kątowego. Odpowiada to zaledwie jednej piątej średnicy tarczy Księżyca w pełni.

Te dwa wydarzenia (przesilenie i koniunkcja), występujące w tym samym czasie, wyzwalają ogromną ilość nowej energii, otwierającej portal dla swobodnego przepływu białego Światła z Centralnego Słońca Galaktycznego.

Obniżone natężenie pola magnetycznego Ziemi (co obecnie ma miejsce i nadal się nasila), ułatwi wpłynięcie tego Światła na Ziemię i aktywację naszych 12 nici DNA.
Naszym celem jest wzmocnienie tego Światła w sobie i tym samym na całej Ziemi.

 

Złota Era Wodnika, przepowiadana przez starożytne cywilizacje, właśnie się zaczyna.

Zadbaj o swoje wnętrze.

Link do medytacji na żywo o godzinie 12.12 zostanie umieszczony tu w wydarzeniu, około godz. 12.00 i każdy może w niego kliknąć, by przenieść się na spotkanie, które rozpocznie się punktualnie o godz. 12.12.

Dla lepszej jakości odbioru zalecamy pobranie programu Zoom (ze strony zoom.us) lub aplikacji Zoom Cloud Meeting na telefony komórkowe.

 

NIE PROWADZIMY ZAPISÓW NA TĘ MEDYTACJĘ, LINK ZOSTANIE UMIESZCZONY TYLKO W WYDARZENIU.

 

Kliknij „wezmę udział”, by nie przeoczyć tego wydarzenia.

 

powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...