Kwantowa Szkoła Duchowa - nadchodzące tematy

10.08.2020

Spotkania w ramach Kwantowej Szkoły Duchowej ruszyły pełną parą. Za nami cztery inspirujące godziny, podczas których rozmawialiśmy już o Erze Wodnika (transformacja wzorca braku rezonansu z mocą) i  DZIWNYM czasie "pandemii" - czym jest dla Ciebie teraz? Transformacja wzorca lęku przed nieznanym.

 

Oto propozycje tematów na najbliższe spotkania:

 

1/ Czym jest śmierć (rozszerzenie tematu)? Czym jest dusza? Co to jest inkarnacja? Kiedy i gdzie inkarnujemy? Czy można inkarnować w dwa ciała równocześnie? Jak wspomóc tych, którzy boją się śmierci? itp.

 

2/ Prawdziwa rola SŁOŃCA dla ludzi. Co dzieje się aktualnie w tej sprawie? Czym jest globalne ocieplenie? Czy to jest dla nas dobre? Co jest dobre? Jaka jest wyższa racja? Kto i dlaczego chce zakryć Słońce?

 

3/ Czym są sny? Jaka jest ich NOWA rola? Czy sny są dosłowne? Czy można zaprogramować sen? Czy sny są (nie)ważne? Jaka jest różnica między snem a jawą? Co to jest świadome śnienie? A co, jeśli nic mi się nie śni?

 

Do Kwantowej Szkoły Duchowej można dołączyć w każdym momencie.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 28.07.2020 o godzinie 20.00

Cena jednego spotkania to 100 zł, a wykupując pakiet kilku spotkań, można zaoszczędzić.

Szczegóły, terminy i cennik TUTAJ

powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...