Warsztaty Dwupunktowej Szkoły Kreacji w Warszawie

03.03.2020

 

Szanowni Państwo,

W związku z zaistniałą sytuacją (odwołane loty, zamknięty hotel, utrudniona komunikacja międzynarodowa i krajowa, a także administracyjne zalecenia sanitarne) z przykrością odwołujemy nasze warsztaty w Warszawie w dniach 28-30.03.2020 (sobota-poniedziałek).

Jednocześnie informujemy, iż intensywnie pracujemy nad szkoleniami on-line, zarówno z Dwupunktowej Szkoły Kreacji jak i Interaktywnych Platform Transformacji®. Niebawem pojawią się terminy tych szkoleń w zakładce terminy na stronie www.platformytransformacji.com.

 

 

Zapraszamy na klasyczne warsztaty Kwantowej Kreacji I, II i III stopnia, z wykorzystaniem wewnętrznej mocy oraz przy pomocy dwupunktu i innych sposobów kreacji.

Wyznacznikiem dzisiejszych czasów jest możliwość szybkiego kreowania z poziomu energii punktu zerowego. Dlatego tak ważna jest świadomość tych możliwości. Wykorzystując DŹWIGNIĘ CZASU możemy w dowolnej chwili znaleźć się poza nim, w potencjale, z którego materializuje się rzeczywistość. 
Twórzmy ją w taki sposób, abyśmy byli niej szczęśliwi.

Wykorzystaj doświadczenie prowadzących: Kasi i Piotra by nauczyć się działać poza standardowymi rozwiązaniami. 
Wysoka jakość zajęć, duże procesy, niekonwencjonalne rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy do Warszawy 28-30.03.2020

 

PROWADZENIE: Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński 
ZAPISY: piotr@dwupunkt.com lub przez formularz znajdujący się w sekcji Terminy

powrót

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...