Kwantowa rzeczywistość

Katarzyna Świstelnicka
25
Paź 2019

Kwantowa rzeczywistość nie jest na zewnątrz nas, lecz wewnątrz. To my sami jesteśmy portalami do innych światów. Wielką pomyłką jest badanie zachowania obiektów kwantowych poza świadomością naukowca. Moim zdaniem do niczego nowego nie będzie to prowadzić, ponieważ wynik eksperymentów ZAWSZE będzie nieobiektywny.

Cóż jednak znaczy obiektywność w tym temacie?

Ano nic.

Nie ma jej. Nie istnieje.

Jest Tobą i Twoim postrzeganiem, więc zawsze będzie zindywidualizowania, czyli nie będzie obiektywna.

W tym kontekście nie ma co pracować chaotycznie nad swoją zmianą, czyli podażając ścieżkami proponowanymi przez innych. Kazda propozycja innych będzie ich propozycją, nieobiektywną i nie Twoją. Zaufaj sobie i dopiero, jeśli tego nie potrafisz, skorzystaj z doświadczenia innych i zobacz, jak możesz sobie pomóc.

Twoje wnętrze (Twoja świadomość) jest kwantową rzeczywistością, w której zmiana przebiega NATYCHMIAST.

Aktywuj więc, integruj, transformuj, co chcesz- w swoim wnętrzu. Tam możesz najszybciej i najwięcej. A także najmocniej, najgłębiej i "najbardziej".

Żeby posprzątać mentalne śmieci z naszych głów, nie musimy już używać mioteł, ani odkurzaczy. Czas rytuałów i wyuczonych ścieżek mija. Teraz mamy świadomość kwantowych możliwości. Omijamy rytuały. Pracujemy we wnętrzu siebie- w kwantowej rzeczywistości. Transformujemy, integrujemy i aktywujemy to, co trzeba - w TYM MOMENCIE.

 

 

 

 

 

 

Komentarze (80):

Polityka prywatności

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...